1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Sedadla (6)
RUDOLF
16/7/2011 13:01:53
na vrakovisku som nasiel mazdu ale musi to byt 2dverove auto koly odklapaniu operadiel stare sedacky som vyhodil na lyziny som navaryl tie sedacky z mazdy ktore su aj z opierkami hlavy nevies si predstavit to komfortne sedenie v TRABINKU
J.A.Gagarin
31/3/2006 11:25:22
To mas pravdu,ze by to bylo nejlepsi.Ale bohuzel mi bylo receno,ze jich je velice malo a tezce se shaneji:-/
VlaVla Profil uživatele + foto
31/3/2006 11:19:27
Lyziny samotne prohodit nejde. Podle mne nejlepsi reseni by pro tebe bylo sehnat sedacky s operkama na stary typ uchyceni. Ty se taky delaly a nemusel bys nic predelavat...
J.A.Gagarin
31/3/2006 11:15:29
Tak ti dekuji:-)A nahodou ty spodni lyziny nejdou prohodit?
Pája
31/3/2006 09:45:16
Jasně, že můžeš prohodit konstrukci opěradel, ale bacha na pružiny sklápění, mají sílu.
Nebo si můžeš ke kostře opěradla přicvrnknout trubky pro zasunutí opěrek dle originálu.
J.A.Gagarin
30/3/2006 21:49:35
Zdravim Vas,mam na Vas takovou prosbu,rad bych si vmontoval ,do Trabanta1982,sedadla s operkami hlavy.Ovsem hacek je v tom,ze se mi nechce odsekavat privarene kolejnice.Existuje tedy nejaka moznost vymeny?Uvazoval jsem nad tim a rad bych se zeptal,zdali jdou prohodit operadla nebo lyziny.Nemohl by mi nekdo poradit.Dekuji:-)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Sedadla

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist