1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

poděkování (13)
Dan Profil uživatele + foto
8/4/2006 22:35:34
Dík a jen tak dál :)
Hoda Profil uživatele
31/3/2006 14:49:17
Já se taky přidávam.opravdu jsou pěkné a je tu mnoho užitečných věčí které nikde nejsou.Hoda
Pavel Hahndorf Profil uživatele
31/3/2006 12:27:11
Take dekuji za tyto stranky.Jsou opravdu nejlepsi!
Pája
31/3/2006 09:42:10
Je to bezva, díky! O malém problémku jsem se zmínil na vlákně "akce". Trabi zdar!
Honza Cimr Profil uživatele + foto
31/3/2006 08:15:47
I ja se pridam... ;o)))
JUCH Profil uživatele
30/3/2006 23:29:52
I já se přidávám ke gratulaci prvního výročí provozu stránek Trabant.cz. Přesně jak psal uživatel přede mnou, líbí se myšlenka, udržovat Trabanty v puvodním stavu pro další generaci. A tyto stránky mají velmi dobrou uroveň a skvělé zpracování. Držím palce do dalších let.
Robert
30/3/2006 22:12:32
Dovoluji se připojit k poděkování za tyto báječné stránky o vozidlech značky Trabant. Dle mého názoru nejsou takto, dovolím si říci, profesionálně vedeny žádné stránky ani v zahraničí. Líbí se mi, že je zde společná myšlenka"uchovat do budoucnosti vozidla v původním stavu". Všem přeji hodně šťastných kilometrů za volanty svých miláčků a krásné nadcházející jaro. Díky
peky
30/3/2006 15:38:03
tiež sa pripájam, vdaka za dobre odvedenú prácu, z prostredia mojej roboty je to vždy ráno o 07,30 milé pripojenie ku svetu Trabantov
karas ZRD 15-17
30/3/2006 13:08:35
Též bych měl pogratulovat tomuto velice přínosnému webu - díky za spoustu informací a za pomoc při řešení tech. problémů
Ivosh Profil uživatele + foto
30/3/2006 11:07:01
Jardo, děkujeme. To se dobře poslouchá. Ale to uteklo, jak píše Vláďa. Jak
jste si jistě všimli, letos jsme zvolnili tempo aktualizací z jednoho na dva
týdny, nicméně je naší snahou web pravidelně doplňovat a vylepšovat k
spokojenosti všech českých a slovenských trabantistů a milovníků starých
aut. Tož ať se tady setkáváme co nejdéle...
VlaVla Profil uživatele + foto
29/3/2006 16:54:50
Jeje to už bude rok?? No vážně. :-)
Jako spoluautor děkuji Všem návštěvníkům za přízeň a těším se na setkávání na blížících se srazech.
Zároveň v našem kolektivu vítám nového spolupracovníka Václava Dekoje, který nedávno nabídl svoje znalosti němčiny a velmi nám pomáhá s překlady. Díky Vašku :-)
Kdyby měl ještě někdo další zájem, chuť a hlavně čas překládat, tak se může ozvat, materiálu v němčině máme připraveno dostatek...
laaaci Profil uživatele + foto
29/3/2006 16:40:46
Pripájam sa k Jarovi.Super stranky:))))
Jara 600
29/3/2006 14:36:54
Tak se nám pomalu blíží 1. narozeniny tohoto webu a já bych moc rád poděkoval všem, kteří se podíleli na jeho vzniku a provozu. Troufám si říct, že takto profesionálně vedený trabantí web bychom v našich krajích marně hledali. Sám se vždy těším na pravidlené a velmi zajímavé aktualizace, které pak hned "hltám". Vím, že za tím vším je mnoho práce, takže ještě jednou kluci velké DÍKY!
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: poděkování

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist