1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Pomoc (7)
HaD Profil uživatele + foto
14/11/2008 10:55:02
Jiří Mrázek > Bylo by vhodné napsat, z kterého konce republiky jste, aby \"zájemci\" nevolali zbytečně.
Jiří Mrázek Profil uživatele
14/11/2008 10:47:23
Vážení kolegové. Chtěl bych touto cestou poprosit, jestli by mi někdo z vás nepůjčil svého miláčka na 1 den a to 21.11.2008. Moje dcera se vdává a jejím velikým přáním je jet k oltáři v Trabantu. Já momentálně žádného nevlastním a domluvený kamarád na poslední chvíli odřekl. Vlastnil jsem několik Trabantíků, takže mi ovládání nečiní žádný problém a jsem řidičem autobusu. Moc Vás proto prosím - POMOZTE. Díky moc. Ajas 2 tel. 731529453
Antonín Bůzek Profil uživatele + foto
29/3/2006 22:52:54
Ok už je to v poho. Zítra vyhodím motor a známej co má jawa servis mi pomůže se zbytkem.
Tomáš Kouřil Profil uživatele
29/3/2006 15:17:04
Zkuste www.autosva.cz tam dělají i Trabíky. Kousek od Benešova a nebo pak je ještě jeden opravař poblíž Jihlavy.Pan Hondl, adresa je Štoky 303, telefon 603 171 707 nebo pevná 451 459 331. Děla čistě Trabanty.
28/3/2006 23:07:41
Tak to mám tedy radost, ale myslel jsem si že to asi někde přisává vzduch. Dokázal by mi to někdo na Benešovsku nebo Humpolecku pomoct opravit ???
HaD
28/3/2006 12:48:14
Stejný problém jsem měl taky, stojím na křižovatce a motor chce málem vyskočit ven a pak zase klid, normální volnoběh. Nebo to stejné, když jsem vyjel nějaký delší kopec a nahořel jsem řadil 4ku, tak jak jsem šlápnul na spojku, tak jak kdybych pořád stál na plynu... otáčky až kdesi vysoko... Bylo to špatný gufero na klice (pod setrvačníkem) - viz. [URL] to bylo moje... (není se čím chlubit)
28/3/2006 12:30:40
Nazdar trabantisti, mám tzakový malý problém. Občas se mi u mého stroje stává že z ničeho nic vylítnou otáčky z volnoběhu šíleně nahoru, chvíli je to drží a pak se to zase vrátí do normálu. Mimo jiné ten můj trabant strašně chlastá. S minulým motorem byla spotřeba tak poloviční. Karburátor tam mám daný z toho starého motoru, který se choval normálně. Prosím poraďte.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Pomoc

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist