1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

2-takt vs. LPG (17)
PergoCF@gmail.com
21/10/2017 11:07:10
WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Yours Sincerely,
Mrs. Ceren Kelly
PergoCF@gmail.com
PergoCF@qualityservice.com
PergoCF@cheerful.com

We look forward to hear from you ASAP

Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com
ponuka pôžičky medzi vážnym jednotlivcom
5/10/2017 14:47:58
ponuka pôžičky medzi vážnym jednotlivcom
ahoj
Najmä vám ponúknu pôžičku od 1000 EUR do 500 000 EUR komukoľvek, kto je schopný splácať úroky s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 3%. Sme jednotlivci, ktorí ponúkajú pôžičku medzi vážnymi jednotlivcami, ktorí potrebujú pre malé podniky, takže tu je môj e-mail: stefan.korcon@gmail.com
Prosím, dajte nám správu
AFFORDABLE LOAN FOR 1% INTEREST RATE
26/6/2017 19:27:58
Good Day Sir/Madam: Do you need an urgent loan to finance your business or in any purpose? We are certified,legitimate and international licensed Loan Factory we offer loans to Business firms.interest rate of 1%.

Contact us today via:
bdsfn.com@gmail.com
anatiliatextileltd@gmail.com

Available loans we offer are,

1. Personal Loan
2. Business Loan
3. Investement Loan

- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:

Contact us today via:
bdsfn.com@gmail.com
Get your instant loan approval

Good Day Sir/Madam: Do you need an urgent loan to finance your business or in any purpose? We are certified,legitimate and international licensed Loan Factory we offer loans to Business firms.interest rate of 1%.

Contact us today via:
bdsfn.com@gmail.com
AFFORDABLE LOAN FOR 1% INTEREST RATE
26/6/2017 19:27:36

Contact us today via:
bdsfn.com@gmail.com

Available loans we offer are,

1. Personal Loan
2. Business Loan
3. Investement Loan

- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:

Contact us today via:
bdsfn.com@gmail.com
Get your instant loan approval

Contact us today via:
bdsfn.com@gmail.com
http://www.pujckyseznam.cz/novy-inzerat
11/12/2016 14:38:38
Dobrý den, pane / paní
Naším cílem je posílit hospodářskou základnu významně
lidé všech morálních a fyzických aktivit lékařů
generování příjmů prostřednictvím poskytnutí úvěru a mikrofinancování.
Jsem osoba, která je odhodlána pomáhat vám finančně některá
Váš problém předpokladu, že jste bonitní. Proč čekat, když
napište mi. Jsem zcela k dispozici. Můj zájem
2% .I má základní kapitál ve výši 800 milionů EUR .Více starostí pro
e-maily;
pedroregina01@gmail.com
Přílohy:  ok.jpg (18,7 kB)
joe
8/2/2011 19:21:46
Zdravím,objevil jsem po otci v garáži regulátor plynu pro dvoudobé motory. Prodám.
Prof Profil uživatele
26/11/2007 18:55:02
To majatrabi: Neptal jsem se a sám mi to neřekl a to ví, že jsem si Trabanta pořídil, tak bych očekával, že se pochlubí. Tím spíš, že už jsem se lehce zajímal o uskutečnitelnost přestavby.
majatrabi Profil uživatele
26/11/2007 17:52:46
TO Prof: Ty ses tatíka neptal nebo ti o tom jenom neřekl?
Protože teď nevím jak mám brát tvého smejlika?
Prof
26/11/2007 12:02:29
Nevěřím vlastním očím. Pročítám staré diskuze a narazím na tuhle. Vím, že tatík (Miroslav Prokop - VK program) je schopný spousty věcí, ale nikdy mi neřekl, že na LPG předělával i Trabanta.:-D Víte o někom, kdo by měl praktické zkušenosti s předělaným vozem? Čistě ze zvědavosti. Svému Trabi bych to nikdy neudělal.
Honza Cimr Profil uživatele + foto
23/3/2006 08:09:40
Martine, dekuji, ale nechci... LPG by jiste provoz zlevnilo, ale pocatecni investice je natolik vyrazna, ze zhruba zectyrnasobi cenu prumerneho vozu Trabant. Navic vim z vlastni zkusenosti, ze provoz s jakymkoliv "zdokonalenym" motorem Trabant je ponekud krkolomnejsi... Pamatujte, ze vzduch nevari a nezamrza... Voda bohuzel ano. A kdyz naredite Fridex do -20, bude jako naschval pres noc -25. Proste priroda fandi skrytym vadam a ma rada jednoduchost.

Honza
"Kazdy Trabant je auto, ale ne kazde auto je TRABANT"
23/3/2006 05:46:37
je ten dopis je z 10.8.2002
a odkaz je [URL]
23/3/2006 05:42:28
Kdo hledá najde. Posílám e-mail, který jsem dostal po dotazu jak předělat Trabanta na LPG u firmy VK program.

Dobry den,

Prestavba vozu trabant je mozna, i kdyz znacne komplikovana. Myslenkou
prestavet trabanta se zabyvame uz nekolik let a nedavno prisla prilezitost.
Jedna se o vuz nemeckeho podnikatele a onen trabant udajne nyni jezdi v
Lybii. Prestavba vysla na cca 32.000,- Kc.

Mastna smes je resena pridanim soupravy pro domazavani sedel ventilu pro
LPG vozy bez prizpusobeni na bezolovnaty benzin nebo nektere vykonnejsi
nove vozy, ktere nemaji dostatecne tepelne odolna sedla ventilu. Misto
aditiva se do systemu leje motorovy olej redeny benzinem (1:4) a davkovani
je upraveno na vetsi mnozstvi. Predehrev reduktoru, kde dochazi k odpareni
PB a redukci tlaku, je bezne resen zapojenim do chladici soustavy vozu; u
vzduchem chlazenych motoru je mozne jej ohrivat motorovym olejem (VW,
Oltcit). To u dvoutaktu nelze, takze jsme pouzili soupravu pro Tatru 613
(nizkootackovy motor malo ohriva olej), ktera se sklada ze spiraly z medene
trubky (ta se musi zakomponovat - zavarit do tlumice vyfuku), el. obehoveho
cerpadla, termostatu a vymeniku topeni z Felicie jako chladice (pro pripad
provozu na benzin a mozneho uvareni chladici kapaliny v tomto systemu).

S pozdravem
Miroslav Prokop
VK Program, a.s.

www.vk.program.cz
vk.program@quick.cz
Martin Židek
23/3/2006 05:27:42
Dela to do konce nejaka firma U nas. Cena prestavby byla asi 30.000,-Kč
[URL]
VlaVla Profil uživatele + foto
23/3/2006 01:30:07
Nějaký LPG Trabi se občas mihne i na sraze... Možné to určitě je, jenom je na rozdíl o čtyřtakta třeba navíc vyřešit mazání.
laaaci Profil uživatele + foto
22/3/2006 23:47:20
Ja si to fakt neviem predstavit,ale nebolo by od veci keby sa niekto s takym niecim pochvalil resp. poradil ako na to alebo dajaku schemu na prestavbu.Doteraz a este stale si myslim ze to nie je mozne:))))
Ivosh Profil uživatele + foto
22/3/2006 13:34:13
Myslím, že to není až takový problém. Co sleduju Barkasy, už jsem viděl 2,
co byly na plyn a byly 2T.
TDD
22/3/2006 13:23:56
servus kucí
nevim jestli snim nebo bdim ale pro zajimavost prikladam vejcuc z diskuse na auto.idnes.cz.

průměrné stáří ( Volant, 21.03.2006 12:49 ) -
...Byl jsem tuhle na takovém srazu s "Weteránem" z NDR, hrdě jsem zaparkoval na hlavní třídě a jak byli nad ránem opilci rádi za rozvoz ... (a co se jich tam vešlo!!!) P.S.: pro zelené a podobně zbarvené: vím že 2T motor není ideálem, snad mne trochu omlouvá, že jezdím na LPG ... (ale stát bych "za sebou" v koloně nechtěl).

Re: průměrné stáří ( von Kleist, 21.03.2006 14:56 )
2T na LPG? jak se resi mazani?

Re: Re: průměrné stáří ( Matematik, 21.03.2006 16:30 )
Třeba má v původní nádrži pouze olej a nějaké zařízení to dokáže smíchat s LPG ještě před nasátím do motoru. Třeba je nutné před doplněním LPG nalít odpovídající množství oleje do zásobníku LPG, aby vznikla vhodná směs pro dvoutaktní motor podobně jako u benzínu (nebo až po doplnění LPG ?:-)). Třeba se musí řidič před jízdou namazat, aby se tím vůbec odvážil někam jet :-)

Re: Re: Re: průměrné stáří ( Volant, 21.03.2006 17:03 ) - vlákno
"C" je správně!!! Namazat se musí úplně všechno. Ale jinak tam mám přidanou nádržku na chladící kapalinu ze Š120 (tam liju olej, v zimě s trochou benzínu, aby moc nevytuh) a na alternátoru čerpadlo prý z nějaké motorky - jak se začne motor točit, dopravuje to olej někam do karburátoru a co se děje dál, to snad ani nechci vědět ... Ale je fakt, že na čerpačkách po mně koukají dost divně, když se dožaduju LPG ...

Pak jeste pokracujou nejaky dotazy, ktery uz ale zustaly bez odpovedi...proc asi?!
Predpokladam, ze ted, kdyz uz konecne budete vedet, jak na to, tak nastane plynovej boom mezi zweitaktakama :)

servus a at to frci
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: 2-takt vs. LPG

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist