1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Stav vozového parku ČR (7)
Charlie
14/3/2006 09:33:13
A ještě kde sou ty 4000 aut od loňska? jedno by mi uplne stačilo;-)
Charlie
14/3/2006 09:32:12
Hmm spousta lidí se ho zbavuje, protože neví co má. Můj už umřel. A jak to tak vypadá tak letos do Jívky nebude s čím, už vloni sem měl pučenýho a pomalu abych si vzal nejakou pujíčku, jenže kdo vám dá trabanta na splátky žejo. Do leta se to nestihne nasetrit, fnuk. Jinak podle těch počtů budem(te) za tři roky ohorženej druh v červený knize automobilů :-))
Ivosh Profil uživatele + foto
14/3/2006 07:09:21
Myslím, že to je vidět i na cestách a v inzertních časopisech. Trabíka už
takřka nepotkám a třeba místní olomoucká inzerce v Profitu nabízela před
dvěma roky tak 4x víc trabantů k mání, než dnes.
Juch Profil uživatele
13/3/2006 23:06:17
není to tak dávno,, trabantů bylo 70 000, minulý rok udajně 42 000, a ted jen 38tis...vidím, že Trabantů ubývá, a docela rapidně.
walkingtall
13/3/2006 17:57:48
V něčem podobným jsem se nedávno dočetl, že u nás v současnosti je registrováno cca 38 000 trabantů. Tak to dávám jen jako informaci...
JUCH Profil uživatele
13/3/2006 11:35:27
Vybrali si naši oblíbenou značku jako ukazku stavu vozového parku. Ikdyž víc než Trabant by tam měli bejt starý škodovky, těch je mnohem víc.
Ivosh Profil uživatele + foto
13/3/2006 10:48:10
Četli jste březnový AutoTIP? Je tam docela zajímavý článek, v němž autor
hořekuje nad průměrným stářím vozového parku v ČR. Zarazila mne fotka
Trabanta, která nese podtitulek, že každý desátý automobil v ČR (pokud se
dobře pamatuju), je BOHUŽEL trabant. Opravdu bohužel?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Stav vozového parku ČR

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist