1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Prosím poraďte (9)
HanzZz Profil uživatele
9/3/2006 11:55:30
Zdravim vsechny trabantaky, dneska sem zacel brouzdat po netu a hledat neco o trábiku ,protoze mam takovej mensi problem : zacalo mi opet tyct zadni prasatko i po vymene gumiček a tak potřebuju zjistit kde se dá sehnat novy pokud mozno v usteckym kraji.
Cca před 2 rokama sem kupoval novy ale ten "krámek" už zrušily, moc moc prosim o radu a predem dekuji
Brian Profil uživatele + foto
8/3/2006 20:48:21
to Honza Cimr: Tak ja se ozvu. Díky mooc....
Honza Cimr Profil uživatele + foto
7/3/2006 23:56:10
Do Byzdova jezdime kazdou chvili, dokonce tam mame ustajenyho jednoho peknyho Trabiho a hromadu dilu... Vsak dej vedet, neco urcite vymyslime, sezenem...
7/3/2006 20:03:56
to Honza Cimr: Přímo jsem ze Skřivan u Nového Bydžova. Moc díky za pomoc. Tak až bude po prázdninách tak se ozvu. Moc díky
Honza Cimr Profil uživatele + foto
7/3/2006 17:42:59
Jsem taky Hradecak, tak mi muzes pisnout na mail (honza@ifa.cz). Neco vyberem, aby to bylo slusny a ne drahy... nasel bych i nejaky ND a i spoilery bych asi dokazal splasit...
7/3/2006 17:04:25
Jsem kousek od HK. Chtěl bych Trabanta trochu líp vypadajícího, třeba i spojler a tak.
Kandiru Profil uživatele
7/3/2006 12:33:50
do akej velkej renovácie sa chceš pustiť? (HTV???)
Honza Cimr
7/3/2006 07:53:40
Odkud jsi? Jen pro upresneni, protoze takhle "virtualne" se pomaha s vyberem vhodneho kandidata pomerne dost tezko...
6/3/2006 18:13:36
Ahoj. Chtel bych od Vas radu. Je mi 16 let, učím se automechanikem a jsem příznivcem vozů Trabant. Obdivuju jejich jednoduchost, spolehlivost a krásu. V létě po brigádě bych si chtěl koupi svého vlastního Trabanta 601. Ale nevím jestli Limuzínu a nebo Universal. Taky bych chtěl v 18-ti letech s Trabantem absolvovat cestu do Anglie. Po přečtení některých vašich článků s odbornými radami Vás žádám o pomoc při volbě Trabanta. Děkuji za rady a přeji Vám všem mnoho najetých kilometrů s Vašimi Trabanty
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Prosím poraďte

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist