1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Zapojení elektriky (59)
Pozik
24/3/2018 17:48:32
Dobrý deň, ponúkam vám pôžičku, ktorá pomôže vášmu projektu a vašej situácii daite.le úroková sadzba je 3%. Sme k dispozícii slúžiť Vám.
Kontakt: roriagfilio@gmail.com
John
13/3/2018 22:26:30
Dobrý deň, žiadateľ o úvery!

Ja som pán Wilton John z IFS Financial Services Limited, sme právne registrovaná a garantovaná spoločnosť poskytujúca pôžičky a vydávame pôžičky na 2% osobám, spoločnostiam, vládnym agentúram, cirkvám a obchodným organizáciám a ľuďom všetkých druhov, slobodné pôžičky Riešenie všetkých vašich finančných problémov. kontaktujte nás teraz e-mailom na adrese: pcl846509@gmail.com

S pozdravom..

Přílohy:  money.jpg (50,9 kB)
Standa1443
16/11/2011 19:57:14
nejspíš máš ulomený konektor a patří na tlustou část vyhřívání na kraji okna. Buď na obou krajích okna nebo ojediněle oba kontakty na levé straně.
daniel maly
2/11/2011 11:20:28
nevite nekdo proc mi nefunguje zadni vyhrivane sklo je tam vypojenej jeden kabel ale nevim kam patri
daniel maly
2/11/2011 11:18:02
nevite nekdo proc mi nefunguje zadni vyhrivane sklo je tam vypojenej jeden kabel ale nevim kam patri
daniel maly
2/11/2011 11:06:35
nevim proc mi nefunguje zadni vyhrivane sklo mam tam vypojenej jeden kabel a nevim kam patri
Marcel Kratochíl Profil uživatele + foto
31/12/2010 21:13:51
lil B.G.
dekuju moc
lil B.G.
29/12/2010 21:20:39
Marcel - Schéma je tady - [URL]
Strýc
25/12/2010 17:59:55
Peter.: originál asfaltová 6V 66Ah, nová, vyrábí v licenci fy Akuma výrobní družstvo v ul. Na Valentince, na Smíchově. Cena rovných 2 000,-
Marcel Kratochíl Profil uživatele + foto
24/12/2010 21:19:57
zdravím mam jeden velký problém nejsem elektrikář, ale trošinku se vyznám nevíte kde koupit schéma pro 12v trabiho koupil jsem trabiho a je to celí přeházeny asi se v tom někdo vrtal děkuji za odpověď
Radek Plesník
22/10/2009 22:51:14
Dobry den, potreboval bych poradit jak zapojit dobijeni od alternatoru na rele na bugyne udelane z wartburgu 353. Dekuji predem
maty
2/11/2007 21:45:28
sehnal jsem za 2200kc ale po veskerych slevach asi ji vezmu uz me nebavi TLACIT.
Peter
1/11/2007 21:39:40
jo to je trochu prohnane, ale skutecne jen trochu....
Pod 2500 sezenes jen tezko...
maty
1/11/2007 21:09:39
kolik tak stoji 6v baterka poptaval jsem se po obchodech a nejlevnejsi jsem sehnal za 3000kc zda se me to moc. Diky
HaD
31/10/2007 20:44:17
Petr > Světla na denní svícení mám namontovaná. Taky se mi nechtělo utrácet peníze za drahé Helly, které navíc mají nevyměnitelnou žárovku - když shoří, jdeš kupovat světla nová (prodávají se myslím jen v páru), navíc mi připadají na staré auto typu Trabant příliš moderní (je to jak pěst na oko). Koupil jsem proto polské Wessemy, které jsem taky homologované (teda aspoň to tvrdí) a líp se k autu hodí. Prodávají se buď kulaté pro zapuštění do nárazníku ap. (to se mi vůbec nelíbilo), nebo obdelníkové. Já jsem koupil tyto hranaté [URL] , nevypadají na autě tak hrozně. Vzhled i svítitvost (ten červený Peugeot svítí mlhovkama, tj. 2x55W) můžeš posoudit tady: [URL]
Parabola světla je skleněná (stejně jako klasické přední světlo většiny aut), takže snad pár let vydrží.
Petr Stískal Profil uživatele + foto
31/10/2007 14:07:28
Zdravim borci nemate nekdo na trabiku namontovany svetla na denni sviceni?? Uvazuju o tom, nevim kde sehnat hulaty podobny halogenum, jenom se mi nechce vyhodit 2000 za svetla od helly
adam
2/8/2007 20:47:10
ako prerobite zapalovanie z 6Vna 12V??
Ivosh Profil uživatele + foto
12/1/2007 11:53:52
Julo, to asi bude uz novejsi typ spinace, ktery nejak souvisel s elektronickym prepinacem blikacu. Zkusim se ti podivat v materialech, mozna by bylo nejlepsi, kdyby Ti majitel nejakeho podobneho vozu opsal zapojeni.
julo600 Profil uživatele + foto
11/1/2007 21:30:18
Ahojte, dovolim si este raz poprosit kolegov o radu. Ako pripojit spinac varovnych svetiel ak su na nom zrejme prehadzane kable a kontakty nie su oznacene cislami ako je to v scheme ale pismenami
vlada
11/1/2007 18:59:21
jo, schémátko jsem našel , je to dobrý :-)
vlada
11/1/2007 18:51:28
No, tak asi zkusím vyměnit, nebo vyčistit, každopádně vůbec nemám páru kde by se měl spínač varovných světel nacházet, takže asi budu muset najít nějaké schéma (nějaký knížky ještě mám :-) ). Ale vzhledem k tomu že můj trabi je předělaný 6volt (což jsem odhadl podle toho jak stěrače blázněj,moturek k nim nikdo zrejmě nevyměnil), tak s kontaaktama radši nic nebudu dělat, jen vyčistím, ale díky za radu !
simon
11/1/2007 14:30:21
zdravi vsecky priznivce techto nadhernych stroju.taktez jsem v soucasne dobe majitelem jednoho takeho mazlika.nemam s nim sebemensi problem ale potreboval bych poradit.je to 6volt a ja bych ho chtel predelat na 12volta,abych si do nej mohl dat radio a tubu se zesikem.muze mi nekdo PROOOOSIIIIM poradit,co vse musim vymenit,aby slapal na 12v?diky za ochotu a trabantum zdar!!!!
HaD
11/1/2007 11:48:37
vlada > zkus použít jiný spínač varovných světel, nebo aspoň zkontroluj poslední díl tohoto spínače, obsahuje relé, které spíná pravou stranu (může být vadný, nebo jen zaoxidovaný kontakt mezi relé a spínačem). To ale platí pro starší provedení spínače, novější relé již nemá. Tento spínač se dá kompletně rozbrat, vyčistit a složit (je častým zdrojem poruch), ale je to náročné a je potřeba hlídat, aby ti "nevystřelila" nějaká pružinka... K přerušovači - máš použitý ten správný? Tj. pro 12V 12ti voltový a pro 6V 6ti voltový? Nastavovat jej lze jen po opatrném rozebrání přihýbáním kontaktů, takže je rozhodně jednodušší sehnat jiný a vyměnit jej.
vlada
10/1/2007 22:01:49
jooo, já mam také zajímavý problém ohledně výstražných světel, blinkry v pohodě na všechny strany, ale u výstražných blikají jen obě levé... A ten cyklovač se zřejmě také nedá nijak nastavit, že? Blikají mi tak, že vůlastně skoro pořád svítí (blik tak za5sekund)...
julo600 Profil uživatele + foto
10/1/2007 18:19:48
Ahojte. Pribudol mi do "stajne" jeden kombik 601 rocnik 87. Je trosku vyzity, ale zda sa ze posledne dni ozil a mam z neho radost. Nefunguju na nom ale vystrazne smerovky. Nasiel som schemu, vytlacil si ju a kedze viem ze problem je v zapojeni koliskoveho vypinaca cervenej farby na palubovke, pustil som sa rovno don. Ale, oznacenia na kontaktoch spinaca nie su zhodne s oznacenim v scheme. Vlastne sa mi zda ze je tam len akesi pismeno alebo znacka pri kazdom kontakte. Vie mi niekto v tomto poradit? Ako pripojim spravne vypinac?
na začátek předchozí  1 | 2 | 3  další další

Odepsat na: Zapojení elektriky

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist