1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

T600 kombi z Kosic (25)
edmundo
15/12/2018 10:08:32
Dobrý den, pane / paní
Získejte tento pohodlný a spolehlivý finanční úvěr od přímého poskytovatele. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné pracovní podmínky.
Do 60 minut od vašeho požadavku víte, zda vám mohu poskytnout půjčku a za jakých podmínek.
Pokud je úvěr schválen, budou prostředky okamžitě vyplaceny.
Tato nabídka je platná po celé Evropě.
Garantuji vám spravedlivou a profesionální dohodu.
Moje úroková sazba je 3%.
Můžete splatit od 2 000 do 5 000 000.

E-mail: edmundo.casar@gmail.com
Přílohy:  telechargement.jpg (10,3 kB)
Ivosh Profil uživatele + foto
5/3/2006 11:17:03
Chápu, měl jsem to podobně. Přes prahy někdo nanýtoval další vrstvu plechu. Navíc vnitřek z neznámého důvodu (asi kvůli pití vlhkosti) vycpal nějakou vatou. Viz foto:
Přílohy:  pa251087.jpg (119,7 kB)
Hoda Profil uživatele
3/3/2006 17:43:47
To musí být opravdu štěstí byla to náhoda.Ale pro něco dobré zase něco špatné momentálně šestistovka leží na boku a čěká až ji někdo vymení vlaštovku a část pohlahy.A jěště něco původní majitel na ni nešetřil plechem a vše vařil autogenem.Např.Vlaštovka přeplátována a schnilá ze vnitř z jednoho důvodu ty nové vrstvy plechu vařil někdo na starou schnilou vlaštovku. :-(((
Pavel Hahndorf Profil uživatele
3/3/2006 17:03:48
Dekuji za info jdu mu napsat:-)
3/3/2006 16:59:39
Normalne se u nas co vim pohybujou okolo 20000kc(Pred renovaci)-Znam ale i pripad o koupi za bochnik chleba a deset rohliku.......To ale musi mit nekdo stesti......
laaaci Profil uživatele + foto
3/3/2006 16:57:28
to Hany:Kontakt na Jula je julocako@yahoo.com, ale pochybujem ze p. Kosik ma fotak a uz vobec nie digitalny.Ale mozno Julo pofotil.Viem akurat ako vyzeralo terajsia julova 600 kombi ktore ma Julo a to som vtedy este len zacinal trabantit- to som mu vtedy povedal na tu 600, ze to je srot ale teraz.....:00 super
3/3/2006 16:05:17
Otazku ceny radeji na soukromy mail. Bylo to dost, majitel po tom, jak jsem
projevil zajem, zvysil cenu, ale slysel jsem, ze se nakupuji u nas i za 1.5
az 2nasobek, tak jsem spokojen.

Vypadal pekne. Ale moc veci je nepuvodnich. Napr. velka cast hnaciho
agregatu je menena. Interier -- taky velke zmeny. A nakonec to nejhorsi --
koroze kastle, takze nove prahy a vlastovka nezbytna.
3/3/2006 12:14:51
To Jara: sorry, mám tu fotku už delší dobu, ale nějak jsem na ni pozapomněl.
:-)
3/3/2006 11:44:24
To :Ivosh.Na tech fotkach vypada opravdu celkem dobre.Co te stalo?Jestli se mohu zeptat!?Ale fotky nereknou vse.
3/3/2006 11:38:20
Zdravim!To: Ivosh Tak to je moc zajimave foto:-).....
Zajem o info o mem aute trva.Muzete to zkusit napsat i na pavel.hahndorf@seznam.cz nevim proc my ten prvni nejde(hany601@email.cz).Moc dekuji za info
julo600
2/3/2006 22:05:26
to Pavel Hahndorf . Dobry den, ja som predchadzajuci majitel Trabanta od pana Kosika. Pokusal som sa Vam odpisat na tu uvedenu Vasu adresu, avsak mejl sa mi neustale vracia. Ak vas zaujem pretrvava, mozte mi napisat. Dakujem
Jara 600
2/3/2006 16:35:44
S tím ses tedy nepochlubil, Ivoši :-) Moc pěkné. Mrzí mě, že ke své 600 nějakou podobnou dobovou fotografii nemám.
2/3/2006 15:10:03
Kdyz jsme u toho, mam jednu raritku. Ma ni je fotka me sestistovky, udajne v
roce 1972 v Benesove. Vic o tom bohuzel nevedi, asi nejaky zavod. Jak je
videt, tehdy to jeste melo puvodni naraznik, havarie na predek, ktera vedla
k vymene narazniku, asi prisla pozdeji. Vuz mel ale asi uz tehdy novy lak,
protoze modry pruh na boku neni videt.
Přílohy:  p60-ivosh-1972.jpg (211,4 kB)
2/3/2006 15:00:22
Kdyz jsem jej poprve videl, vypadal takto:

[URL]

Na pohled pekne, funkcni auto. Ale ... vsecko pujde odznova.
2/3/2006 14:43:43
Zatim jsem jen odstranil zavady ktere jsem nasel a pidim se co je a co neni original.Musim nejdriv splatit dluh co mam za jeho koupy a pak se pustim do nej poradne,ale to jeste nejakej ten patek potrva....Mas i nejako fotku jak vypadal kdyz si zacal ty??500 bouhuzel nemam....Mam jen to 600 a 601.:-)
2/3/2006 14:22:29
> Preju hodne energie na pokracovani.hany601

Dik. Budu potrebovat. Rad skouknu nekdy fotky, jak to jde Tobe. Za par let
pocitam se srazem Trabantu 600. :-) Bereme i petistovky. :-)
2/3/2006 14:15:44
Tomu rikam renovace....Klobouk dolu!Je to hodne casove narocne,ale alspon vis co jsi uz na tom aute udelal a i kdyz to nekdy bude hotove a pod barvou tak vis ze je to udelane poradne.Preju hodne energie na pokracovani.hany601
1/3/2006 13:54:08
To je prave na tom to krasne, ze clovek to auto muze uvadet do puvodniho
stavu. Asi jsi na tom o mnoho lepe, nez ja, posilam aktualni stav sveho
vozu. :-)
Přílohy:  p2180006.jpg (78,1 kB)  p2180009.jpg (60,8 kB)  p2180012.jpg (70,8 kB)
1/3/2006 13:41:00
Ano!Teprve nedavno mne kamarad upozornil ze jste si o nem nekdy na techto strankach psali.....Neni tak dokonaly jak jsem podle fotek myslel ale 600 kombi jsem vzdy chtel tak jsem ho proste musel mit.....Pan Kosik ale nebyl moc zdilny co se tice jeho puvodu a co na nem vse delal.Uz jsem par veci doopravil,ale jeste to neni ono
1/3/2006 13:28:42
Á, teď jsi mi připomněl, že jsme si o Tvém autě už psali. :-)
1/3/2006 13:25:05
Urcite bych casem chtel dat puvodni barvu soucasny lak vypada dobre jen z dalky nebo na fotce......Je i par dalsich veci ktere nejsou puvodni a ktere snad casem sezenu...Take mne zajima jeho puvod a jak vypadal nez na nem pracoval pan Kosik
1/3/2006 13:12:32
> Jedine co vim je ze ho puvodni majitel s nim vimenil za jiz zrenovovanou
> lim. Hany 601

Jo, tak to je Julo, nas kolega sestistovkar. Neboj, on se casem ozve a
urcite sem napise par milych radek. :-) Pokud ne, tak mu to pripomenu. O te
vymene vozu mi vypravel. Ale fotku puvodniho stavu nemam.

Proc to potrebujes, jestli se muzu zeptat? Budes auto davat do puvodniho
stavu?
1/3/2006 13:05:45
Zdravim!!!Od pana Kosika jsem auto koupil ja,ale on my tvrdi ze zadne foto jak vypadal pred jeho renovaci nema.Tak jsem se chtel zkontaktovat z majitelem co ho mel pred panem Kosikem......Od nej bych se treba dozvedel vic jak od pana Kosika.Jedine co vim je ze ho puvodni majitel s nim vimenil za jiz zrenovovanou lim. Hany 601
laaaci Profil uživatele + foto
27/2/2006 19:39:55
To sa opytaj na diskusii na www.trabi.sk,tam p. Kosik obcas zavita.Alebo mu to odkazem
Hany 601
27/2/2006 17:57:22
Zdravim vsechny........Jsem ten novej majitel 600 od pana Kosika z kosic.Celkem bych uvital nejake info (nejlepe foto)o jeho stavu predtim nez ho pan Kosik renovoval.Myslim podle vasi stare diskuze jeho byvaly majitel jen pan Julo Cako Dekuji hany601@email.cz
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: T600 kombi z Kosic

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist