1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

..smutný příběh o mém trábi... (94)
roller
27/7/2020 23:06:40
Potřebujete financování od 5 000 do 1 500 000 pro váš dům, pro vaše podnikání, pro nákup automobilu, pro nákup motocyklu, pro vytvoření vlastního podnikání, pro vaše osobní potřeby více pochybností. prosím kontaktujte mě pro více informací.

E-mail: rollerovadominika@seznam.cz

Whatsapp: +1 (651) 333-6753

S pozdravem.......
Přílohy:  all_5.jpg (92,3 kB)
Peníze snadno půjčovat, aby vyhovovaly vašim potřebám
27/7/2020 15:27:27
Dobrý večer, Madam a Sir, mám kapitál, který bude použit k poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček od 5 000 do 10 000 000 EUR každému vážnému člověku, který chce tuto půjčku. 3% úrok ročně v závislosti na zapůjčené částce, protože jako soukromý nechci porušovat zákon o lichvě. V závislosti na zapůjčené částce můžete splatit maximálně 0 až 30 let. Měsíční platby jsou na vás. Žádám pouze o ověřené vlastnoruční potvrzení dluhu a také o některé dokumenty Dále:

sarbinekavaldo25@gmail.com
Přílohy:  ddjf.jpg (11,0 kB)
Zde začíná vaše nové domácí podnikání
15/7/2020 18:13:14
Vaše nové domácí podnikání začíná zde ZDARMA dnes Trend práce z domova roste rychlým tempem. můžete úspěšně zahájit vlastní domácí podnikání. Chcete více informací, neváhejte. Moje e-mailová adresa -

Přílohy:  offidixcalculatricesolairetop3.jpg (58,3 kB)
BEZPEČNÁ ÚVĚROVÁ NABÍDKA
13/7/2020 20:09:31
Pokud máte zájem, kontaktujte prosím tento e-mail:

VELMI SPECIÁLNÍ NABÍDKA
11/7/2020 10:52:57
Půjčte si od 2000 do 800 000 EUR a spláťte od 100 € / měsíc, které můžete snadno spravovat. Je přístupný kdykoli pro vaše výdaje a nepředvídané události. Vyberete částku, kterou potřebujete, a měsíční platbu, která nejlépe odpovídá vašemu rozpočtu. Vaše měsíční platba zůstává pevná bez ohledu na použitou částku. Vaše peněžní rezerva je k dispozici bez dokladu o použití za úrokovou sazbu 2% ročně. V případě všech vašich žádostí nás prosím kontaktujte na následující adrese:

Přílohy:  images.jpg (7,8 kB)
Zde začíná vaše nové domácí podnikání
10/7/2020 10:05:40
Vaše nové domácí podnikání začíná zde dnes ZDARMA Trend práce z domova roste rychlým tempem. můžete úspěšně zahájit vlastní domácí podnikání. Chcete více informací, neváhejte. Moje e-mailová adresa -

jean marc
6/7/2020 16:41:53
podpora firemní půjčky: jeanmarcsosso@gmail.com

Dobré ráno, paní pane, nabízím půjčky všem upřímným a čestným lidem v nouzi. Můžu vám poskytnout půjčky mezi 1 000 a 800 000 000 EUR, $ vidět ještě víc, protože vím, že jsme mezi jednotlivci, moje úroková sazba je velmi správná, 2% až 5% ročně, bez ohledu na požadovanou částku , zpoždění Splacení je 1 rok a 40 let, v závislosti na vypůjčené částce. V případě jakékoli žádosti, dejte mi vědět, částku, kterou chcete půjčit, a přesné trvání plateb. Jsem k vašim službám. Pokud potřebujete peníze z jiných důvodů, neváhejte mě kontaktovat pro více informací. Vážení a čestní lidé, děkujeme, že jste mě kontaktovali pro tento e-mail: jeanmarcsosso@gmail.com
jean marc
4/7/2020 11:12:33
NABÍDKA OSOBNÍHO ÚVĚRU DOSTUPNÁ PRO VŠECHNY

Osobní úvěr, hypotéka, automobily a nemovitosti pro soukromé i profesionální přijetí vašeho úvěru se všemi pojištěními.
Nabídka půjčování peněz lidem v nouzi.
Nabízím půjčky od 3 000 do 300 000 EUR s pevnou úrokovou sazbou (3%).

E-mail: jeanmarcsosso@gmail.com
Přílohy:  000000000000000.jpg (57,5 kB)
Financování projektu.
25/6/2020 09:17:36
Dobrý den, vážení jednotlivci a společnosti, za všechny vaše problémy s půjčováním peněz na financování vašich projektů, pouze jedna adresa:

s pozdravem
maria
19/6/2020 15:13:50
Hello all my viewers
i m Joaquina from USA! I am very happy for sharing this great testimonies, The best thing that has ever happened in my life is how I win the euro million lottery. I am a man who believe that one day I will win the lottery. Finally my dreams came through when I email Dr clement and tell him I need the lottery numbers. I have spend so much money on ticket just to make sure I win. But I never know that winning was so easy until the day I mean the spell caster online which so many people has talked about that he is very great in casting lottery spell, so I decide to give it a try. I contacted this great Dr and he did a spell and he gave me the winning lottery numbers. But believe me when the draws were out I was among winners. I win 1, million Dollar truly the help of dr clement. I am so very happy to meet these great man I will be forever be grateful to you Dr clement, Email him for your own winning lottery numbers allmightbazulartemple@gmail.com or you can Whatsapp him for your own help to win big money today anytime. whatsap+2347051758952.....Karen post (USA)thanks you for reading my post by me
Joaquina.Dr.clement also explain to me he can cure all kind of infection disease with herbal medicine
{1}HIV/AIDS
{2}DIABETES
{3}EPILEPSY
{4} BLOOD CANCER
{5} HPV
{6} herpes cure
{7} HEPATITIS
{8}LOVE SPELL
{9}worst cure
Všechny vaše osobní půjčky a další půjčky
16/6/2020 14:52:48
Kontaktujte mě, pokud potřebujete půjčku, protože jsem dostal půjčku od úvěrové společnosti, kterou bych rád představil každému, kdo potřebuje půjčku. Prosím, kontaktujte mě e-mailem, pokud chcete získat svůj úvěr od stejné úvěrové společnosti. Můj email je
Kontaktujte nás na adrese E-maileurofinancesnet906@gmail.com
Nabídka půjčky na pomoc mezi vážnými jednotlivci
14/6/2020 10:43:04
Pane a paní, potřebovali jste půjčky peněz mezi jednotlivci, abyste mohli čelit finančním potížím, abyste konečně prolomili patovou situaci způsobenou bankami, a to odmítnutím souborů žádostí o úvěr? Jsem jednotlivec finančních odborníků, který vám může poskytnout půjčku ve výši, kterou potřebujete, a za podmínek, které vám usnadní život. Neváhejte mě kontaktovat pro více informací. Děkuji

BEZPEČNÁ ÚVĚROVÁ NABÍDKA
11/6/2020 18:11:39

BEZPEČNÁ ÚVĚROVÁ NABÍDKA
11/6/2020 16:59:14

11/6/2020 09:36:31
Pane a paní, potřebovali jste půjčky peněz mezi soukromými osobami, abyste čelili finančním potížím, abyste konečně opustili slepou uličku, kterou banky způsobují, odmítnutím vašich souborů žádostí o úvěry? Jsem jednotlivec finančních odborníků, který vám může poskytnout půjčku ve výši, kterou potřebujete, a za podmínek, které vám usnadní život. Neváhejte mě kontaktovat pro více informací. Děkuji

Nabídka půjček
9/6/2020 09:05:03
Pěkná nabídka půjček všem lidem

Potřebujete úvěry, abyste se vypořádali s finančními potížemi, abyste konečně přerušili zablokování způsobené bankami tím, že odmítnete soubory žádostí o půjčky? Jsme schopni vám poskytnout půjčky ve výši, kterou potřebujete, a za podmínek, které vám usnadní život. Zde jsou naše odborné znalosti: * Úvěr na domácnost * Úvěr na bydlení * Investiční úvěr * Půjčka na auto * Dluh * Úvěrový výkup * Osobní půjčka. Kontaktujte nás e-mailem:

Přílohy:  billets.jpg (9,3 kB)
8/6/2020 16:27:05
Pane a paní, potřebovali jste půjčky peněz mezi soukromými osobami, abyste čelili finančním potížím, abyste konečně prolomili slepou uličku, kterou banky způsobují, odmítnutím vašich žádostí o úvěry? Jsem jednotlivec finančních odborníků, který vám může poskytnout půjčku ve výši, kterou potřebujete, a za podmínek, které vám usnadní život. Neváhejte mě kontaktovat pro více informací. Děkuji

jean marc
7/6/2020 13:40:56
Vážná finanční pomoc

Pan a paní Potřebujete financování? E-mail: jeanmarcsosso@gmail.com Jsem profesionální věřitel ve spolupráci se soukromými věřiteli, nabízím půjčky a investice do peněz. Potřebujete financování svého domu, svého podnikání, nákupu automobilu, nákupu motocyklu, vytvoření společnosti, pro vaše osobní potřeby, pochyb o tom, poskytnutí osobních půjček od 3 000 do 30 000 000 EUR s úrokovou sazbou 2 ve výši 5%, takže pokud máte zájem, ve svých žádostech o úvěr byste chtěli uvést přesnou částku a dobu splácení. Pro rychlou odpověď na vaši žádost mě kontaktujte přímo e-mailem. Kontaktujte e-mail: jeanmarcsosso@gmail.com
Přílohy:  000000000000000000000000000000.jpg (24,7 kB)
Nabídka půjček bez protokolů
5/6/2020 09:05:11
Dobrý den, pane / paní, nabídka půjčky za dostupnou úrokovou sazbu. Byli jste odmítnut mnoha bankami? Potřebujete financování konsolidace dluhu? Potřebujete financování, které pomůže vašemu podnikání dostat se zpět na cestu? Poskytuji tedy půjčky zájemcům za velmi dostupnou úrokovou sazbu. Pokud máte zájem, kontaktujte mě. E-mailem:

Nabídka půjček
2/6/2020 10:35:13
Nabídka půjčky soukromým osobám dobré morální povahy

Dobrý den, jsem jednotlivec, který má finanční kapitál, aby poskytl úvěr každému, kdo to potřebuje, pokud potřebujete kontaktovat kohokoli, kdo jsou, nebo máte jakékoli problémy: Jste podnikatel nebo žena? Pro zahájení podnikání potřebujete finanční prostředky. Kontaktujte mě E-mail:

maria
31/3/2020 16:40:24
RYCHLÉ ÚVĚROVÉ NABÍDKY
Nabízím půjčky všeho druhu od 50000 do 1000000 Kč každému občanovi, který je schopen splácet včas bez protokolu, úroková sazba je 2% jednorázová po celou dobu splácení. Neváhejte mě kontaktovat, jsem vám k dispozici 24 hodin denně.
E-mail: mariakamakova@seznam.cz
Přílohy:  images.jpg (10,2 kB)
finance
2/3/2020 20:09:09
Pomôžte serióznym ľuďom, ktorí potrebujú peniaze na všetky druhy aktivít alebo projektov. Ak vás skutočne zaujíma, kontaktujte ma e-mailom: financesgroupescredit@gmail.com. ďakujem
Přílohy:  images15.jpg (9,2 kB)
inge
2/3/2020 09:30:48
RYCHLÉ ÚVĚROVÉ NABÍDKY VE 48 HODINÁCH
Úvěrová a úvěrová příležitost se 3% úrokovou sazbou, měli jste obavy z odmítnutí mnoha bank? Potřebujete financování konsolidace dluhu? Nebo potřebujete financování, aby se vaše firma vrátila na správné místo. Takže máte nejlepší řešení, které potřebujete. Jsem jednotlivec, který nabízí půjčky s nízkou úrokovou sazbou na podporu kohokoliv v obtížných situacích. Nabízím od 5000 € do 500000 €, kontaktujte mě pro všechny vaše požadavky.

Kontakt: ingearlt1950@gmail.com
Přílohy:  eurotodollar5.jpg (29,6 kB)
maria
11/2/2020 11:54:39
Finanční pomoc s pojištěním.
Nabízím půjčky všeho druhu od 5 000 do 1 000 000 EUR každému občanovi, který je schopen splácet včas bez protokolu, úroková sazba je po celou dobu splácení 2% jednorázová. Neváhejte mě kontaktovat, jsem vám k dispozici 24 hodin denně.
E-mail: mariakamakova@seznam.cz
Přílohy:  eurai77823563.jpg (263,3 kB)
Sarbine
24/1/2020 07:58:17
Finanční půjčka na míru
Individuální finanční půjčka pro všechny žadatele v České republice, nízké úrokové sazby, příznivé podmínky nabídky. Nabízím úvěry do výše 60 000 000 Kč bez záruky a bez kontrolních záznamů. Můžete také použít ke konsolidaci svých závazků nebo zaplatit za provedení. Spravedlivé a spolehlivé jednání jsou zaručeny. Objednejte celý úvěr a vyplácet peníze do 24 hodin. Přihlaste se k e-mailu:

na začátek předchozí  1 | 2 | 3 | 4  další další

Odepsat na: ..smutný příběh o mém trábi...

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist