1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

..smutný příběh o mém trábi... (59)
Mehmet Hakan
29/6/2019 23:12:42
Nabízím vám rychlé a dostupné finanční půjčky od přímého poskytovatele až do maximální výše 10.000.000 Kč bez poplatků. Už do 30 minut od zaslání vaší žádosti víte, jestli vám půjčku mohu poskytnout a za jakých podmínek. Nabídka je vždy nezávazná. V případě schválení vaší žádosti, zaručujeme bezodkladné vyřízení a vyplacení financí. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku. Email:

Přílohy:  c4480edd377c4bb48c399333281ea44a.jpg (18,0 kB)
Úleva mezi jednotlivci v 72h
17/6/2019 08:40:17
Dobrý den, pane a paní, mám kapitál, který bude použit na poskytnutí speciálních půjček v krátkodobém i dlouhodobém horizontu v rozmezí od 7 000 EUR do 500 000 EUR všem vážným osobám, které chtějí tento úvěr získat. 2% až 3% úroků ročně v závislosti na výši. E-mail:

sarbinekavaldo25@gmail.com
Přílohy:  euros.jpg (6,6 kB)
rosa cabrera
13/6/2019 18:45:37
nabídka úvěru

Nízká nabídka úroků. Všeobecné podmínky: - výše úvěru: od 2000 EUR do 2 000 000 EUR - doba splácení od 1 měsíce do 15 let - pevná sazba 2% ročně, kterou si přejí kontaktovat e-mailem a dostávat dostatečné informace poštou e.
rc7701194@gmail.com
Přílohy:  euroseuros.jpg (116,4 kB)
Potřebujete úvěr nebo finance?
12/5/2019 01:49:39
Nabízíme půjčky od minimálního rozsahu 5 000 USD až po maximálně 500 milionů USD, služby společnosti poskytující půjčky v jednotkách hotovosti Poskytnou vám půjčku s dostupnou úrokovou sazbou ve výši 2% a délku trvání úvěru 1 až 20 let pro splacení úvěru (bezpečné a nezajištěné) ). Naším cílem je poskytovat vynikající profesionální finanční služby. Zprostředkovatelé / konzultanti / makléři jsou vítáni, aby své klienty přivedli na 100% ochranu. S úplnou důvěrou budeme spolupracovat na přínosech všech zúčastněných stran. Nenechávejte své finanční problémy pro sebe, abyste se nemuseli stát dlužníkem nebo finančním stresem, proto nás musíte rychle kontaktovat, abyste mohli vyřešit své finanční problémy. Bude to pro nás velká radost, když budete finančně stabilní.
Napište nám na adresu: unitycashcapital270@yahoo.com.

S úctou,
Pane James Hawkins.

Jsme certifikovaní a nabízíme rychlé a spolehlivé služby…
Nabídka úvěru mezi fyzickou osobou
10/5/2019 13:17:50
Dobrý den, jsem zvláště ve spolupráci s některou bankou, která pomáhá komukoliv, kdo potřebuje financování, a mé podmínky jsou jednoduché a převod peněz, který je dobře zajištěn mou bankou, poskytuji finanční prostředky ve výši 2.000 € do 5.900.000 € dlouhodobé a krátkodobé až do posledního splacení. K vaší pozornosti jste v bankovním přečerpání, jste ve velkých finančních potížích; Jsem ochoten vám pomoci tím, že vám poskytneme příležitosti Kdokoliv v nouzi s velmi dostupnou sazbou, kontaktujte mě prosím poštou:

Přílohy:  euroseuros.jpg (116,4 kB)
Připraveno mezi soukromými
8/4/2019 00:51:29
Ahoj madam a pane

Jednotlivci Irsko, Švýcarsko, Kanada, Belgie, Francie, Itálie, Guadeloupe, Guyana, Martinik, Reunion Mayotte,

po celém světě Nabízím vám půjčku ve výši 5000 € až 15.000.000, - € všem lidem, kteří ji mohou splácet s úrokem

ve výši úroky jsou 3% za každou požadovanou částku

-Finanční úvěr

- Hypoteční

- Investiční úvěr

- Auto úvěr

- Konsolidační dluh

- Splacení úvěru

- Osobní půjčka

-Jsi uvíznutý

Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste mě kontaktovat.

Jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na naší adrese: +330752223823
Naše e-maily: malvinodennis@gmail.com
Přílohy:  5551_1_eurooodetaille_b.jpg (389,1 kB)
Připraveno mezi soukromými
8/4/2019 00:50:14
Ahoj madam a pane

Jednotlivci Irsko, Švýcarsko, Kanada, Belgie, Francie, Itálie, Guadeloupe, Guyana, Martinik, Reunion Mayotte,

po celém světě Nabízím vám půjčku ve výši 5000 € až 15.000.000, - € všem lidem, kteří ji mohou splácet s úrokem

ve výši úroky jsou 3% za každou požadovanou částku

-Finanční úvěr

- Hypoteční

- Investiční úvěr

- Auto úvěr

- Konsolidační dluh

- Splacení úvěru

- Osobní půjčka

-Jsi uvíznutý

Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste mě kontaktovat.

Jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na naší adrese: +330752223823
Naše e-maily: malvinodennis@gmail.com
Jsme ochotni vás připravit
21/3/2019 11:15:56
Dobrý den, jste potřebovali peníze půjčky mezi jednotlivci vyrovnat se s finančními obtížemi se konečně dostat z patové situace, které způsobují banky, odmítnutí vaší žádosti o úvěr? Jsem konkrétní francouzský finanční expert, který vám může poskytnout půjčku ve výši, kterou potřebujete, a podmínek, které vám usnadní život. Další informace

Nabídka úvěru za 72 hodin.
20/3/2019 16:05:32
Jsme ochotni půjčovat s úrokovou sazbou 3%, nabízíme půjčky komerčním i soukromým organizacím v rozmezí od 5 000 do maximálně 8 000 000 v období 1 až 25 let, nabízíme Nízká úroková půjčka a žádná kontrola kreditu, nabízíme osobní půjčky, půjčky na konsolidaci dluhu, rizikový kapitál, komerční půjčky, studentské půjčky, půjčky na bydlení nebo "půjčky z jakéhokoli důvodu!" Naše metoda však nabízí možnost uvést výši potřebného úvěru a také dobu, kterou si můžete dovolit, jsme dobře certifikováni a registrováni, naše půjčky jsou dobře pojištěny pro maximální bezpečnost, která je naší nejvyšší prioritou.

Byli jste odmítnuti mnoha bankami
12/3/2019 08:49:29
Dobrý den, pane / paní, dovolte mi, abych vás v tento den kontaktoval. Rád bych Vás informoval, že jsem fyzická osoba, která nabízí finanční půjčky na pomoc těm, kteří to potřebují. Nevíme, že krize na našem kontinentu oslabila naše banky a finanční instituce. Chtěl bych vám říci o mé nabídce úvěrů nebo půjčkách mezi jednotlivci, tento úvěr je v dosahu všech, ať už nezaměstnaných, zakázaných nebo bankovních spisů. Obracím se také na lidi, kteří jsou v nouzi a hledají finanční pomoc, aby mohli vidět své projekty nebo splatit své dluhy. Nabízím vám půjčku komukoliv, kdo je schopen splácet úroky ve výši 2% ročně pro každého, kdo má zájem napsat mi, nezávažnou osobu, zdržet se hlasování. Jen upřímný a spolehlivý. kontakt:

Přílohy:  new_50euro_banknote.jpg (25,5 kB)
Finanční pomoc lidem v nouzi
11/3/2019 15:39:06
Dobrý den, vážená paní a pane, jmenuji se Kavaldo, který vám může poskytnout půjčku za jednodušších podmínek. Poskytujeme půjčky v rozmezí od 5000 € do 5000.000 € za období od 1 do 360 měsíců. Pokud máte zájem o tyto oblasti, můžete vám pomoci finančně: Hypoteční úvěr Investiční úvěr na nákup automobilu Konsolidace dluh Akvizice úvěrových bodů Osobní půjčky Všichni lidé potřebují prosím kontaktujte mě na e-mailovou adresu:

Přílohy:  eurofonctionnement782f912081933.jpg (177,4 kB)
Nabídka půjček mezi soukromými osobami bez spolehlivé petermulle
5/3/2019 16:03:31
Tato zpráva je určena pro jednotlivce nebo pro někoho, kdo potřebuje zvláštní půjčku na obnovu svého života.
hledáte půjčku, která buď oživí vaši činnost, nebo uskutečníte projekt, nebo si koupíte byt, ale zákazujete bankovnictví nebo váš účet byl v banku zamítnut. Jsem obzvláště poskytnuta půjčky od 1 000 do 500 000 € všem lidem, kteří jsou schopni respektovat podmínky. Moje úroková sazba činí 3% ročně.
Pokud potřebujete peníze z jiných důvodů, neváhejte a kontaktujte mě pro více informací. vážné a upřímné osoby.
kontakt
mě emailem: petermullerservice@gmail.com
Dokonalá finanční nabídka
26/1/2019 06:29:37
Nabízím vám rychlé a spolehlivé finanční úvěry od přímého poskytovatele bez poplatků a bez zástavy nemovitosti. Nabízím vám úvěry od 40.000 Kč až do 4.500.000 Kč. Záznam v registrech dlužníků nebo exekuce není překážkou. Mohu pomoci také žadatelům bez doložitelného příjmu. Vyřízení všech formalit včetně vyplacení financí už do 24 hodin od podepsání úvěrové smlouvy. Zdarma a nezávazně žádejte na emailulh09076110211@gmail.com
loici
19/1/2019 12:27:26
Peníze by měly být vážné za 48 hodin

Dobrý den pan / pane Jsem konkrétní promotér a ředitel společnosti uděluji úvěr komukoli s potřebou a také nabízím nemovitosti a auto půjčky ty, kteří chtějí zahájit činnost nebo mít projekty nebo pro výstavbu dobrá nebo pro úvěr je příležitost vstoupit, protože budu velmi otevřen, aby se tento úvěr pohyboval od 1000 do 50.000.000 s procentem 3% za předpokladu, že platná pravidla a zákony jsou respektovány tehdy, pokud jste hledají půjčku, je to příležitost. Za tímto účelem prosím kontaktujte mě.
loicidohou@gmail.com
Přílohy:  fd034a0e386354aabeda22b3eb8f5d16_xl.jpg (627,3 kB)
maria
18/1/2019 19:25:36
Nabídka úvěru

Dobrý den, pane / paní, dovolte mi, abych vás kontaktoval v tento den. Ráda bych vás informovala, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc lidem v nouzi
fsbd37315@gmail.com
Přílohy:  fd034a0e386354aabeda22b3eb8f5d16_xl.jpg (627,3 kB)
edmundo
15/12/2018 10:14:19
Dobrý den, pane / paní
Získejte tento pohodlný a spolehlivý finanční úvěr od přímého poskytovatele. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné pracovní podmínky.
Do 60 minut od vašeho požadavku víte, zda vám mohu poskytnout půjčku a za jakých podmínek.
Pokud je úvěr schválen, budou prostředky okamžitě vyplaceny.
Tato nabídka je platná po celé Evropě.
Garantuji vám spravedlivou a profesionální dohodu.
Moje úroková sazba je 3%.
Můžete splatit od 2 000 do 5 000 000.

E-mail: edmundo.casar@gmail.com
Přílohy:  telechargement.jpg (10,3 kB)
edmundo
15/12/2018 10:09:14
Dobrý den, pane / paní
Získejte tento pohodlný a spolehlivý finanční úvěr od přímého poskytovatele. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné pracovní podmínky.
Do 60 minut od vašeho požadavku víte, zda vám mohu poskytnout půjčku a za jakých podmínek.

edmundo
15/12/2018 09:56:48
Dobrý den, pane / paní

Před účastníkem žádosti o úvěr
28/11/2018 09:53:36
Hledáte financování, které buď oživí vaše aktivity, nebo uskutečníte projekt, nebo si koupíte byt, ale bohužel se vám banka zeptá, jaké podmínky nemáte. neobává mě obavy Jsem fyzická osoba Jsem poskytnuta půjčky od 1000 do 500 000 € všem lidem schopným splnit úrokovou sazbu 2% ročně. mail:

Přílohy:  wwwwww.jpg (35,8 kB)
gujuyouriantuoihin
14/9/2018 09:16:58
(BKR úvěr nenabídl žádný problém)
Spravedlivé půjčování, spravedlivé dohody a žádný jemný tisk.
Zpracování do 24 hodin a majitelé enkel.Nederlandse
investeerders.BKR nebo zprávy na černé listině nejsou problém tak dlouho
poctivost. Podvodníci / podvodníci to dovolili někde jinde
zkuste, protože jsme lidé, kteří opravdu potřebují
have.gujuyouriantuoihin3000@gmail.com
Přílohy:  3650383.jpg (45,1 kB)
Nabídka půjček mezi soukromým a vážným
1/8/2018 14:12:05
gospođo i gospodine
Irska, Švicarska, Belgija, Francuska, Italija, Guadeloupe, Gvajana, Martinique, Reunion of Mayotte, širom svijeta. Nudim zajam od 2000eur do 5.000.000 eura svim ljudima koji ga mogu platiti kamatama po kamatnoj stopi 3% za bilo koji traženi iznos. Ja to radim na terenu
ja -financiero
- hipoteka
- investicijski zajam
- auto kredit
- konsolidacijski dug
- otkup kredita
- osobni zajam
zapeli ste
Ako stvarno trebate zajam, pokušajte me kontaktirati.
Ja sam na raspolaganju za sve vaše financijske probleme.
Za više informacija kontaktirajte nas na našu adresu e-pošte:
Přílohy:  ghh.jpg (8,1 kB)
Nabídka financování
16/6/2018 01:27:57
Nabídka financování
Dobrý den Jsme jednotlivci a my jsme chtěli pomáhat pouze jednotlivcům, kteří jsou v kontextu půjček na své osobní účty investičních dluhů a nájemníků apod. Ve výši 3% až 5% úroků, vážných Čestný Nyní kontaktujte nás a dejte nám vědět, kolik peněz si přejete půjčit Příjemná odpověď by byla k dispozici do 24 hodin od obdržení vaší žádosti. Máte-li zájem, kontaktujte mě na: uveru190@seznam.cz
Speciální nabídka na konci roku! úvěrová nabídka
19/5/2018 03:49:27
Speciální nabídka na konci roku! úvěrová nabídka

Jsem paní Marie-Tclaireová. Prodávám nabídku půjček mezi jednotlivci, takže vaše sny nejsou vyřešeny. Píšu svůj text na této stránce, abych vám pomohl rychle a vážně financovat vás. Takže pokud potřebujete naléhavé peníze, odpovězte mi, abych se mohl podělit o svou nabídku. Moje úroková sazba je 3% a vztahuje se na celou půjčku. Moje finanční kapacita se pohybuje od 5 000 do 500 000 eur. Moje e-mailová adresa: korema96@gmail.com
Přílohy:  01acalcolatricepensione013.jpg (30,2 kB)
Dobrý den Jsme jednotlivci
8/4/2018 09:54:28
Dobrý den Jsme jednotlivci

Dobrý den Jsme jednotlivci a my jsme chtěli pomáhat pouze jednotlivcům, kteří jsou v kontextu půjček na své osobní účty investičních dluhů a nájemníků apod. Ve výši 3% až 5% úroků, vážných Čestný Nyní kontaktujte nás a dejte nám vědět, kolik peněz si přejete půjčit Příjemná odpověď by byla k dispozici do 24 hodin od obdržení vaší žádosti. Máte-li zájem, kontaktujte mě na adrese

Velmi vážná a rychlá nabídka soukromého úvěru
20/2/2018 09:50:47
Ahoj, zvláště na celé Evropě a na celém světě (Francie, Belgie, Švýcarsko, Rumunsko, Itálie, Španělsko, Kanada, Portugalsko, Indie Guyana, Reunion, Mayotte, Guadeloupe, Martinik ...) Potřebujete půjčku peníze mezi jednotlivci, aby se vyrovnaly s finančními potížemi a konečně překonali patovou situaci, kterou banky způsobují tím, že odmítly vaše žádosti o úvěr? Právní půjčky bez bankovní záruky a za přiměřenější sazbu. Pokud máte zájem, požádejte o své půjčky přímo poštou:

na začátek předchozí  1 | 2 | 3  další další

Odepsat na: ..smutný příběh o mém trábi...

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist