1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Hodiny v Trabantu a jiné zajímavosti (12)
Martin
27/10/2009 11:51:55
Pokud byste měl někdo zájem, našel jsem v pozůstalosti německé auto hodiny zn. RUHLA v perfektním stavu, řekl bych jako nové. Vypadají nějak takhle [URL] - jen mají lunetu z hliníku a trochu masivnější.

Můžete mi napsat na mail, rád je přenechám za nějakou symbolickou někomu, kdo je užije :)
VlaVla Profil uživatele + foto
23/2/2006 14:11:10
Ty jsou pěkné. Co jsem posílal já, nejsou do auta, ale vojenské. Stručná zmínka je na webu PRIM [URL] úplně na konci stránky.
Pavel JHB Profil uživatele
23/2/2006 11:27:47
VlaVla> primky to nejsou ty vypadaji takto : [URL]
22/2/2006 09:08:35
Tak už si je odnesl sběratel hodinek české výroby značky PRIM.
21/2/2006 23:43:18
Na prodej jsou, ale zítra ráno si pro ně má přijít zájemce na inzerát.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
21/2/2006 19:52:35
To VlaVla: Nie su na predaj? Mal by som zaujem....
Ivosh Profil uživatele + foto
21/2/2006 14:04:30
Aha. To dá rozum, to jsem nevěděl...
21/2/2006 14:01:05
Nenechal jsem si je tam, protože se mně něchtělo je každých pět dní natahovat, ani si instalovat zdroj 27 voltů
Pappe Profil uživatele
21/2/2006 13:12:20
Já mám auto po leteckém mechanikovi a ten si do něj namontoval otáčkoměr. Budík ale moc pěkný není, nevypadá jako klasický a nehledě na to, že kvůli němu budu muset vyměnit celou palubní desku.
21/2/2006 11:29:17
Jak jsem pátral po internetu, tak jsou to pravděpodobně PRIMky, ale napsané to na nich není, tedy alespoň ne z venku. :-)
Ivosh Profil uživatele + foto
21/2/2006 11:24:59
Jaké provenience? Proč sis je tam nenechal (třeba i někde jine)?
21/2/2006 11:15:11
Ahoj všem, tohle posílám jenom jako zajímavost. V Trabantu r.v. 1986, který jsem loni koupil, byly namísto ekonoměru připevněné hodiny s označením AVRM 5 dní 1969, které pochází z letadla :-) Foto v příloze. Teď už je tam zpátky ekonoměr...
Také jste měli v autě něco podobného, co tam nepatří, ale je to docela hezké?
Přílohy:  avrm.jpg (24,7 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Hodiny v Trabantu a jiné zajímavosti

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist