1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

folie na sklo / tonování autoskla (28)
Martin
31/12/2013 13:22:28
Co se týče toho odstraňování auto folií, rozhodně bych se vyvaroval čemukoli ostřejšímu (pokud fólie nesundaváte každej druhej den a nemáte s tím patřičný zkušenosti). Udělat rýhu do laku, to je hned a stačí chvilka nepozornosti, špatný směr nebo víc přitlačit. Polepy se totiž dají většinou sundat různými způsoby (fénem, vodou s jarem, nehtem atd. viz. [URL] ), ale poškrabanýho laku nebo dokonce skel se jen tak nezbavíte.
Tomáš Buroň
9/3/2013 12:43:21
Doporučuji autosklo-TIP ostrava. Mám s nimi výborné zkušenosti. :) URL : [URL]
K.Startsev
2/8/2012 11:15:37
Zdravím, mám dotaz ohledně tmavých autoskel. Existuji regulovatelná tmavá autoskla, v Evropě jsem je našel pouze v Belgii. Dotaz tedy je, nevíte o nějaké firmě tady v Čechách ? Seriózní odpovědi prosím na e-mail : startsevkonstantin@gmail.com . Předem díky.
Petr
29/6/2012 21:52:22
Zdravím, pokud někdo shání dobrou firmu na výměnu autoskel v Praze, případně tónování skel pomocí autofólií, pak doporučuji Autosklo Kalfas ([URL]), s nimiž mám osobně velmi dobré zkušenosti.
sibal
20/3/2012 12:27:41
Ptal jsem se u odborníků - chtěli 500 - 1000 Kč, tak jsem použil svůj nehet a odstranění trvalo asi 3 minuty. Potom jen aceton a omytí lepidla (jen pozor na lak).
big set
14/11/2011 16:50:16
prosim o radu jak sundat auto folii tonovaci ze skla?
Autosklo Team
20/8/2011 09:21:38
Zabýváme se výměnami a distribucí autoskel, lepením autofolií 3M, celopolepy vozů. Výměny provádíme u osobních,nákladních vozidel a autobusů.

Pobočky:
Litoměrice litomerice@autoskloteam.cz tel:722 151 151
Liberec liberec@autoskloteam.cz tel:606 151 151
Praha 5 - Stodůlky praha@autoskloteam.cz tel:773 151 155

Smluvní servis pojišťoven:
Česká pojišťovna, Čpp, Kooperativa, Uniqa, Allianz, Direct, Generali

Spolupráce s pojišťovnami nás opravňuje k nahlášení pojistné události,
nafocení vozidla a vyřízení všech potřebných úkonů vedoucí k uzavření a proplacení pojistné události.

Dodáváme pouze kvalitní skla od výrobců AGC, Pilkington a Saint Gobain Sekurit.

Pro montáže mimo náš servis máme plně vybavené vozidlo zajišťující možnost dopravy skla a vybavení na jakékoli místo dle přání zákazníka zdarma.

Ohlásit tento příspěvek
Andrej
20/3/2009 15:30:23
Potržebujem kontakt na nikoho hdo mi nalepi folie na ford mondeo combi, za dobru cenu(praha a okoli)
chamude
4/5/2008 21:41:56
chtel bych se zeptat chcem si dat folie na auto zadni sklo ale to ma vyhrivani nebude se potom ta folie od tepla kroutit?
Kubina
18/2/2008 21:43:10
Ja se chci zeptat jestly je mozne nalepit proti slunecni folii na predni sklo z venku jestly to nebude prekazet steracum nevite nekdo???????
Andre Profil uživatele
29/9/2007 13:57:45
Nejsem si uplne na 100% jistej, ale nekde sem videl, ze musis folie opatrne co nejostrejsim nozem rozrezat na pasy po cca 5 cm (ale opatrne!!! at neposkrabes sklo), a pak pomoci fenu nebo horkovzdusny pistole postupne vsechny pasy sloupnout. Ale nejlepsi by mozna bylo, zajet s tim nekam, kde folie na autoskla aplikujou, a rozhodne ti je tam profesionalne i sundaj.
Ivan
29/9/2007 11:52:01
Ahoj, mám folie na zadních bočních autooknech a chci je odstranit. Prosím poraďte mi, jak nejlépe se to provede. Díky za radu.
majatrabi Profil uživatele
29/9/2007 06:35:24
TO PETR: Ano folie se lepí zevnitř. Buď se skla vytahují nebo se lepí přímo na autě.
PETR
27/9/2007 22:49:44
Prosím ty folie se lepí z venku nebo zevnitř auta?
MAGICFOL.CZ
28/8/2007 10:19:35
-= Tónování autoskel - LEVNĚ =-

Pokud by někdo měl zájem o poměrně levné značkové autofólie, včetně montáže na Moravě nechť mne kontaktujte na emailu magicfol@magicfol.cz , a nebo ICQ 160302690. Fólie jsou s atestem i profesionální montáží.Více informací na [ Link ] . Na případné dotazy rád odpovím na emailu.
Přílohy:  audia4.jpg (19,4 kB)
prdik Profil uživatele + foto
25/7/2007 10:03:31
folie vypadaji celkem dobre, jen jeto hrozna drbacka a v 1 osobe skoro neproveditelne. problem je kapku na stk - domacky dany folie musej pryc :(
Pavel JHB Profil uživatele
20/7/2007 11:19:37
Na jarovou vodu se davaji samolepky, jar pusobi jako smacedlo. Na okeni
folie bych to nedelal, aby nezustaly mapy, kdyztak origos smacedlo. Co
konkretne chces slyset? Je to jednoduchy, ale narocny. Plocha musi byt
perfektne cista, folii das na misto a od stredu prihladis a zariznes.
Idealni je mit pomocnika, pocitej s tim, ze folie je silne elektrostaticka a
pritahuje veskerou necistotu kolem. Idealni je si to odzkouset na nejakem
zbytku, nejlepe jeste na nejakem ohnutem rohu, kde budes muset jeste treba i
prostrihavat. Pokud mas vyhrejvany okno, over si jestli na nej folie jde,
nektere delaji bublinky.
drahos
18/7/2007 21:07:12
proste chlapy porad te:) diky predem
drahos
18/7/2007 21:03:32
slysel sem ze to nekdo poklada na jarovou vodu a potom ji vytlacuje a tak..nevim porad te vidim ze o tom vite vic...
drahos
18/7/2007 21:02:11
ahoj chci se zeptat.mate nejakej postup na lepeni folii?
2/3/2006 00:30:58
Vozi to tam kamos, zeptam se ti, dam vedet. Pripominej se....
Andre Profil uživatele
1/3/2006 23:17:36
To Pavel JHB: Můžu se zeptat kam konkrétně jezdíš do Prahy tmavit skla?
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
1/3/2006 19:21:42
Odporucam pozriet si tuto stranku
[URL]

A neverili by ste, aka je folia ucinna proti zlodejom!!!!
[URL]
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
1/3/2006 19:19:33
Ano, je pravda ze u vas sa asi viac oplati pokovenie, kvoli cene. U nas je to stale este velmi drahe. Ja som s foliou spokojny, lepil som si ju sam, cena folie je minimalna, existuju rozne druhy, odtiene. cena sa lisi podla kvality. Trochu som sa obaval vplyvov pocasia a starnutiu (vyblednutie), ale aj po niekolkych rokoch je folia stale ako nova.
1/3/2006 17:25:32
K tonovani foliemi - neni lepsi klasicke pokoveni?? My to vozime az do
Prahy, zato to delaji za velice pekne penize a je mozno si zvolit % zasedeni
na jednotliva okna (typicky zadni hodne, boky lehce) Prace s folii je silena
a navic je to vzdy poznat.
na začátek předchozí  1 | 2  další další

Odepsat na: folie na sklo / tonování autoskla

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist