1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Jak na "vymáhání" Trabanta? (10)
Karel
24/2/2006 22:22:29
Zdarec, naprosto chápu. Asi bych šel za těma dcerama s 20tilitrem, to by tak mohlo zabrat. Udělal bych to asi tak, že bych si pujčil kámoše s velkým autem a vlekem na tahání aut a poslal ho tam, borec by řekl, hele chci to, nabízím 20 tyček teď hned a odvezu si to teď hned do ...... někam hodně daleko.
Honza Cimr Profil uživatele + foto
24/2/2006 07:38:39
Bojim se, ze tady je kazda rada draha... Kdo z nas po necem netouzi, vi, kdo to ma a presto ma smulu... Take vim o T600, na dokladech, ktera je od roku cca 1982 ustajena ve stodole pod senem, neujela ani metr a pan (tusim, ze nema ani ridicak) ji nechce presto prodat... Pry ji mel jeho tatinek (zemrel v roce 1982) a necha ji vnukum (v soucasnosti 15 a 13 let)... Co s tim nadhernym a zachovalym autem provedou vnuci? Ani domyslet nechci... Jedinou nadeji je, ze auto nezprovozni a budou shanet dily a prestane je to bavit driv, nez auto definitivne znici...
honkom
23/2/2006 19:13:16
Pravý důvod se mi za poslední týden jeví úplně jinak:

Když se o auto před léty (po smrti dědy) strala mamka, udržovala ho jak nejlépe šlo u známeho automechanika. Trabik byl tak nadále v dobrých rukou.

Její bývalý kolega v práci (taky automechanik) který teď auto vlastní by se asi musel propadnout hanbou metr do země kdyby mamka auto viděla jak to jako "profesinalni pečovatel aut" nechal shnít. Proto se brání auto prodat - aby nevypadal před mamkou jak idiot když pořád říkal (rozuměj sliboval) jak se o něj dobře stará.

Tím se to bohužel ještě více zamotává.
Ivosh Profil uživatele + foto
20/2/2006 10:48:16
Má nějaký rozumný důvod Ti ho neprodat? Jediný, který mne napadá, je, že
vidí, že máš opravdu velký zájem a citový vztah a čeká, až mu nabídneš
nějakou velkou sumu. Na poutač na vrakáč totiž klidně sežene jiného.
Drtikol
19/2/2006 22:35:05
Pokud má ten trabik pro tebe takovou cenu, což dokažu plně pochopit! Zkus mu nabídnout o něco větší finanční obnos,než 1000 Kč.Třeba na prachy zabere.
Radim
19/2/2006 22:10:06
No to je hruza! Vypada to, ze je za tim neco jineho...mozna by ho i prodal, ale rozhodne ne Tobe, kdyz se tak brani. Co to zkusit jit na nej pres ty dcerky? Nebo se zkus domluvit s nejakym znamym, ktereho dotycny nezna... Mohl by tam zajet (kdyz opravuje auta) s Trabantem (treba pujcenym), jako by s nejakou zavadou a zkusit ho tuknout, ze by o to vozidlo mel zajem. A nebo rovnou za nim, ze by rad koupil Trabanta a jestli ten, co mu tam stoji (ten tvuj) neni na prodej? Vymahat jinou cestou vozidlo neni mozne, nikoho nemuzes nutit, a o vymene nemuze byt rec.....neni tak hloupy, aby si toho nevsimnul......
honkom
19/2/2006 19:12:52
To už jsem zkoušel i dřív. Nabízel jsem doslova hory/doly. Nejdřív poslední model s 12V, tripo, ... nebo naopak neco zachovaleho z 1968. Ale marně. Musí v tom být něco jiného. Ale citový vztah rozhodně ne. Po pár pivech mě napadají i varianty záměny Trabanta bez přítomnosti majitele, ale to už je znouzectnost.
Vašek Dekoj
19/2/2006 10:53:25
Trabanta za tisícovku je stále ještě možné sehnat poměrně snadno, a třeba známý na tu výměnu s eventuálním doplatkem přistoupí:-)
Vašek D.
19/2/2006 10:42:53
Ze své zkušenosti můžu jen potvrdit, že kšeftování se známými je to nejhorší, co může člověk udělat. Mám podobnou zkušenost:-) Předpokládám, že máš k tomu trabantu "citový" vztah, takže navrhuju koupit nějaký sotva pojízdný vrak za tisícovku a nabídnout známému výměnu auto za auto. To je moje rada. Jinak přeju hodně úspěchů.
honkom
19/2/2006 09:04:48
Prosím o radu jaké máte zkušenosti s kupováním auta o které majitel dlouhodobě nejeví zájem ale prodat ho nechce. [URL]

1971 koupil můj dědeček své první auto - Trabant 601
1998 jsme ho, ač neradi prodali jednomu známému.
2000 přestal jezdit - dcerám známého již nepřipadá dost repre.
2002 nabídka odkoupení auta (z kopřiv) nebo výměna za jiný-lepší
2005 slíbeno vrácení (odprodej)
2006 vrácení se konat nebude, Trabant bude jako poutač na vrakoviště!

Auto musím stůj co stůj zachránit nebo už nevytáhne gumy z bláta. :-(
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Jak na "vymáhání" Trabanta?

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist