1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

www.trabi.me.cz (15)
Tomáš Kotek Profil uživatele + foto
27/7/2006 16:04:55
Konečně se mi snad podařilo zajistit přístup k internetu i na chalupě, takže doufám, že brácha trochu zapracuje a stránky budou zase chodit jak mají. Alespoň bude moci reagovat na případné výpadky(útoky) daleko rychleji...
macleod Profil uživatele + foto
25/7/2006 15:43:43
Včera jsem se tam taky zkoušel dostat, někdo jim ty stránky ale hacknul - nějaký Subber.
Pappe
25/7/2006 01:20:58
Snažil jsem se přihlásit na trabi.me, ale nejde to, někdo ty stránky nejspíš napadl..nebo je problém jenom u mě?
VlaVla Profil uživatele + foto
12/2/2006 19:51:42
Provoz financujeme z vlastní kapsy, to znamená především placení poplatku za doménu a _spoustu_ času věnovaného aktualizacím. Máme tu výhodu, že náš hosting je na profesionálních hostingových strojích, které jsou díky laskavosti našich zaměstnavatelů zdarma. Asi dva nebo tři výpadky jsme za ten necelý rok už také měli, ale nemusíme se potýkat s přetížením serveru, jako to býva obvyklé na levných hostinzích.
Tomáš Kouřil Profil uživatele
12/2/2006 09:40:34
Myslím, že sponzor by byl ideální. Příp. z prodaných věcí z krámku by šlo vždy nějaká částka na provoz serveru a domény. Ale to si musí rozhodnout sami provozovatelé. Myslím, že ten hlavní rozdíl v rychlosti a dostupnosti Trabant.cz je, umístění webu na dobrý server, který zajišťuje dostupnost, a přitom i dobrou rychlost. Já sem s ním spokojen.
honkom
12/2/2006 08:52:39
Nebo by mohli kluci z Trabi.me vymyslet něco, co stránky uživí ale nebude to formou příspěvků od registrovaných členů. Např. reklama nebo sponzor. Případně třeba zdražit příští rok kalendáře a uvést "zakoupením tohoto kalendáře přispívate 40Kč na provoz serveru Trabi.me.cz" nebo něco na ten způsob.

Pokud to není tajné, jakým způsobem financujete provoz trabant.cz ? Tady jsem nikdy výpadky ani problém s rychlostí neměl.
11/2/2006 23:05:23
To mě taky napadlo, při pomyšlení nově příchozího navštěvníka, že má něco platit za prohlížení, myslím, že by to odmítl, a radši odešel, a vubec web by ztratil navštěvnost. ale jak říkal jeden zdroj, ještě to bude třeba nakonec uplně jinak. A v to pevně doufám.
Ivosh Profil uživatele + foto
11/2/2006 21:23:51
Myslím, že platba za registraci může spíše vést k destabilizaci komunity. Myslím, že ti, co nebudou chtít platit, se budou cítit najednou v nevýhodě, přestanou web navštěvovat, a pokud jich bude většina, web přijde o návštěvníky. A nově příchozí vám zaplatí spíš výjimečně. Podle mne by to byl krok k zániku. Ale třeba se pletu...
11/2/2006 21:03:32
Mám taky stránky na stejném serveru. Občas vypadává, ale myslím že je to kvuli udržbě systému. Co se týče příspěvkuna provoz na jiném serveru, tak 50kč za rok je dobrá cena. Současný hosting stojí 500 kč na 2 roky, jsem s ním celkem spokojený. Uvidíme, třeba má Admin v rukavu jeste nějaké eso.
Pappe Profil uživatele
11/2/2006 17:36:15
Mně už to taky jde, ale teprve asi necelé 2 hodiny.
Pavel JHB Profil uživatele
11/2/2006 17:14:04
Mne to jede normalne....
Patrik Petko Profil uživatele
11/2/2006 16:07:35
Omlouvám se, ale nějakým nedopatřením ve snaze odepsat na předchozí vlákno, jsem vytvořil nové.
[Pozn: Vlákna jsem sloučil. :-) Ivoš]
Pappe Profil uživatele
11/2/2006 16:03:17
Souhlasím s tebou, taky myslím, že pro zkvalitnění služeb by nějakých 50,- nikoho nazabilo.
honkom
11/2/2006 15:11:03
Tady stejný problém. Hosting na .me.cz je už holt takovej. (Nebo nějaká chyba na straně admina?) Možná by stálo za to pokračovat v diskuzi na téma: "příspěvek na provozu registrovaných uživatelů" Myslím že třeba 50Kč/rok by nikoho nezruinovalo a pomohlo by to k zrychlení a provozu.
Pappe Profil uživatele
11/2/2006 14:34:06
Celý den se dnes nemůžu připojit na www.trabi.me.cz, tak se chci zeptat, jestli má stejný problém ještě někdo nebo je chyba u mě ?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: www.trabi.me.cz

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist