1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

problem so svetlami (12)
Pavel Hahndorf Profil uživatele
2/3/2006 14:37:43
Mne se stalo neco podobne v noci take na 600.Byl to uzasny sok ....ja jsem zase bouchal do pianka pak se to rosvitilo.Byl vadny jeden vypinac v pianku.....ted uz se to snad opakovat nebude ,ale od te doby jsem v noci nejel:-)
Tomáš Kouřil Profil uživatele
11/2/2006 21:05:36
Já sem měl také problemy s el. přepínačem furt blbnul, ale u 6V Trabiho mám nožní a naprosto mi vyhovuje.
Pavel JHB Profil uživatele
10/2/2006 23:18:36
To musela byt nejaka nahla nevolnost, v W311 byl taky nozni, fungoval porad
bez problemu...
Honza Cimr Profil uživatele + foto
10/2/2006 11:18:55
tomu rikam romantika... jizda uzkou silnickou, v noci a po tme...
Ivosh Profil uživatele + foto
10/2/2006 11:10:50
Opravuji -- "... mam pripraven nastesti NOVY nozni prepinac".
10/2/2006 11:10:15
Kluci, jak ted pisete o tom noznim prepinaci, vzpomnel jsem si, ze jsem mel
stejny problem, nastesti jen kratkodobe. U me T600, jednou jsem s ni sjizdel
serpentiny z Dalova do Sternberka, je to v lese, byla noc, romantika v
sestistovce a najednou mi zhasly na te uzke ceste svetla. Uzka cesta, bez
svodidel, napravo sraz mezi stromy, asi si dovede predstavit muj sok. Zacal
jsem dupat jednou nohou na brzdu, druhou po prepinaci dalkovy/tlumeny a ono
se to zase rozsvitilo. Vydesilo mne to, ale od te doby se to neopakovalo. Do
renovace mam pripraven nastesti nozni prepinac, ale jak zda se, ze se musi
obcas overit jeho funkce, asi se v nem opaluji kontakty, jde tam docela
slusnej proud.
striko
10/2/2006 11:00:02
Bolo to v tom, diky moc. Ale je trochu zahrdzaveny, tak s odmontovanim to bude sranda, ale som s tym pohybal a docasne idu stretavacky... Skoda, ze sa mi vybila baterka :)
Hoda
9/2/2006 19:38:26
Měl jsem ůplně stejný problém u svého trabanta z roku 1967.Tlumené světla nešla ale dálková ano.problém byl v přepínači na dálková-tlumená.
9/2/2006 10:55:33
Pokud zhasi obe naraz, tak bych hledal zavadu v relatku nebo ukostreni.
Pojistku ma kazdy svetlo zvlast.
striko
9/2/2006 10:52:19
Ziarovky su ok. To bude len nejaky blby kabel odpojeny. Smerovky mi ako tak zatial idu, tak to zajtra risknem a idem z BA do NZ na dialkovych. Nemam tu naradie a priestor na nejaku opravu.
orel Profil uživatele
8/2/2006 15:17:21
Ahoj
mne sa to stalo tiez a chyba nakoniec bola ze sa mi vymlatili ziarovky ak
kolisala tok elektriny a tak postupne mi odislo skoro vsetko v predu.
Ja som mala cecule pod poistkami :-)))
Skus pozriet ziarovky...
prepinam
orel

striko
8/2/2006 14:34:11
Ahojte, asi pred tyzdnom som kupil trabiho (P 601 limousine) z roku 1975, po GO karoserie. Ked som na nom odchadzal od majitela, vsetko bolo ok, ale po par kilometroch mi prestali svietit predne stretavacie svetla (dialkove funguju - na nozny prepinac) a neskor mi zhasli aj vsetky smerovky, ktore sem-tam naskocia... Tie stretavacky a parkovacky sa uz zapnut nedaju. Zadne svetla funguju. Elektrika je zapojena asi ako sa podarilo, lebo farby kablov podla schemy absolutne nesedia. No, urcite sa odpojil nejaky kontakt, ktory neviem najst. Poistky su v poriadku. Cas ma tlaci, lebo trabika musim zobrat na prepis. Kedze nemam ziadne skusenosti s trabim, beriem akykolvek nazor. Dakujem
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: problem so svetlami

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist