1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
bez názvu (793)
varoska
20/8/2019 08:33:18
Získejte půjčku rychle
Dobrý
Ať už jste zaměstnanec, dodavatel, důchodce nebo žena na mateřské dovolené, můžete si půjčit mezi 5 000 a 200 000 Kč. Bez konzultace s registrem, zálohy nebo zástavy. Zpožděná bezplatná platba nebo záloha na kredit zdarma. Do zprávy napište své jméno a telefonní číslo. Email: varoskaannalissa@seznam.cz

Přílohy:  kkkkkk.jpg (37,3 kB)
Agata
26/7/2019 00:39:22
Ahoj všichni!
Jsem Agáta, v současné době žiji v Opavě, Česká republika. V tuto chvíli jsem vdova se dvěma dětmi a já jsem byl v březnu ve finanční situaci a potřeboval jsem refinancovat a platit své účty. Snažil jsem se hledat půjčky od různých úvěrových firem jak soukromých a firemních, ale nikdy s úspěchem, a většina bank odmítla můj kredit. Ale jak by si to Bůh přál, byl jsem představen v družstevním běhu od Božského muže, soukromého úvěrového věřitele, který mi dal půjčku ve výši 80 000 EUR a dnes jsem vlastníkem firmy a moje děti se v tuto chvíli daří dobře, pokud musíte se obrátit na jakoukoli firmu s odkazem na zajištění úvěru bez zajištění, kontrolu bez úvěru, žádného spolupodpisovatele s úrokovou sazbou pouze 2% a lepší plány splácení a harmonogramu. Neví, že to dělám, ale teď jsem tak šťastný a rozhodl jsem se, že lidé o něm budou vědět více a také chci, aby mu Bůh žehnal více. Můžete ho kontaktovat na jeho emailu: dantecooperativehelp@hotmail.com pro rychlé chatové volání nebo whatsapp / +35677926593

dík
Agáta
Agata
25/7/2019 22:53:18
Ahoj všichni!
Jsem Agáta, v současné době žiji v Opavě, Česká republika. V tuto chvíli jsem vdova se dvěma dětmi a já jsem byl v březnu ve finanční situaci a potřeboval jsem refinancovat a platit své účty. Snažil jsem se hledat půjčky od různých úvěrových firem jak soukromých a firemních, ale nikdy s úspěchem, a většina bank odmítla můj kredit. Ale jak by si to Bůh přál, byl jsem představen v družstevním běhu od Božského muže, soukromého úvěrového věřitele, který mi dal půjčku ve výši 80 000 EUR a dnes jsem vlastníkem firmy a moje děti se v tuto chvíli daří dobře, pokud musíte se obrátit na jakoukoli firmu s odkazem na zajištění úvěru bez zajištění, kontrolu bez úvěru, žádného spolupodpisovatele s úrokovou sazbou pouze 2% a lepší plány splácení a harmonogramu. Neví, že to dělám, ale teď jsem tak šťastný a rozhodl jsem se, že lidé o něm budou vědět více a také chci, aby mu Bůh žehnal více. Můžete ho kontaktovat na jeho emailu: dantecooperativehelp@hotmail.com pro rychlé chatové volání nebo whatsapp / +35677926593

dík
Agáta
Agata
25/7/2019 22:16:17
Ahoj všichni!

dík
Agáta
Agata
25/7/2019 12:09:47
Ahoj všichni!

dík
Agáta

Agata
24/7/2019 10:57:37
Ahoj všichni!

dík
Agáta
Karin Sabine
22/7/2019 18:33:09
Ste obchodný muž alebo žena? Ste vo finančnom chaose alebo potrebujete finančné prostriedky na založenie vlastného podnikania? Je potrebné platiť úvery Ich dlh alebo splatiť svoje účty alebo začať pekný obchod? Máte nízke kreditné skóre a zistíte, že je ťažké získať Kapitálový úver od miestnych bánk / iných finančných inštitúcií? Potrebujete jeden úver alebo financovanie z akéhokoľvek dôvodu, napíšte nám na adresu sabinhelps@gmail.com
Derrick
21/7/2019 07:15:58
rokDobrý den, nabízíme nízkou úrokovou sazbu úvěru ve výši 2% a je velmi snadné se dostat, LEASE / BG / SBLC / DOA za nízké ceny je také k dispozici. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na níže uvedené e-mailové adrese

Jméno: Derrick
E-mail: derrickloanfirm09@gmail.com
Whatsapp: +234 708 758 5318
Dante
17/7/2019 20:04:55
Ahoj,
Jste při hledání renomovaného věřitele, unaveni z toho, že jsou odmítnuti bankami a hypotečními úvěry, jste unaveni hledáním prostředků na financování svého podnikání nebo jste finančně v rozpacích, že nemůžete splácet svůj dluh a účty? Myslíte si na získání finanční pomoci? Zatímco teď nespěcháte a teď si vezměte zaručený a zajištěný úvěr, kontaktujte nás na e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com, pro rychlé chatové volání nebo whatsapp / +35677926593.
Agata
15/7/2019 15:44:48
Ahoj všichni!

dík
Agáta
Agata
15/7/2019 15:38:35
Ahoj všichni!

dík
Agáta
JAMES
12/7/2019 12:49:49
POTREBUJTE KARTU ATMOVANÉHO ATMU S PIN?
Predávame karty fyzickej záťaže. Je to klonovaná karta, ktorá môže byť použitá na stiahnutie hotovosti v každom bankomate stroji. Tieto karty sú dodávané vo Visa / MasterCard. Preto to funguje na každom počítači ATM, ktoré prijímajú Visa / MasterCard po celom svete.

Whatsapp číslo .. + 447520637215
weijers danielle
7/7/2019 16:10:21
nabízí půjčky mezi vážnými lidmi a rychle HELLO Pane / Vážená paní, hledáte financování
revitalizovat své činnosti nebo realizovat projekt nebo
koupit byt, ale banka neváhejte
podmínky, které již nemají strach,
Pro všechny poskytuji půjčky ve výši 5000-12000000 EUR
lidé, kteří se mohou setkat jinde, úroková sazba
2% ročně vyžaduje peníze z jiných důvodů;
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Přílohy:  download4.jpg (7,2 kB)
Půjčce mezi zvláštní a čestný
20/6/2019 07:33:26
Dobrý den, pane a paní,
Jsem připraven tak, aby vám půjčku ve výši mezi € 2,000 a € 900.000 (rychlý a spolehlivý úvěru.) Jsou ve spolupráci s několika bankami svědky to. s podílem 3%, můžu dát tento úvěr se všemi pojišťovnami záruky a banky, protože v tom, že jsem se nijak zvlášť chtějí porušit zákon o nošení, je to tvoje pro měsíční platby, které mohou být splacena do 35 let. to jsou naše podmínky půjčky. Kontaktujte nás pro více informací na email: bidonzibruno@gmail.com
Přílohy:  4534078.jpg (48,4 kB)
Půjčce mezi zvláštní a čestný
20/6/2019 07:32:55
Dobrý den, pane a paní,
Jsem připraven tak, aby vám půjčku ve výši mezi € 2,000 a € 900.000 (rychlý a spolehlivý úvěru.) Jsou ve spolupráci s několika bankami svědky to. s podílem 3%, můžu dát tento úvěr se všemi pojišťovnami záruky a banky, protože v tom, že jsem se nijak zvlášť chtějí porušit zákon o nošení, je to tvoje pro měsíční platby, které mohou být splacena do 35 let. to jsou naše podmínky půjčky. Kontaktujte nás pro více informací na email: bidonzibruno@gmail.com
Přílohy:  01.jpg (33,6 kB)
Romana Jana
17/6/2019 11:02:50
Nabízím vám výhodný finanční úvěr pro celou Českou republiku s rychlým vyřízením už do 24 hodin včetně vyplacení financí. Můžete žádat o úvěr od 50.000 Kč až do 5.000.000 Kč. Splatnost tohoto úvěru se dá nastavit až na 240 měsíců. Rychlý a efektivní schvalovací proces s velkou průchodností schválených žádostí. Tento úvěr můžete využít na cokoliv budete potřebovat. Víc informací získáte na emailu: kdfin11@gmail.com
Davis
22/5/2019 16:26:11
Nabízím vám atraktivní finanční půjčku pro celou Českou republiku od 50,000 do 20,000,000 Kč, bez zajištění nemovitosti nebo nepřiměřených právních poplatků. Splatnost celého úvěru může být stanovena na 360 měsíců. Nabídka platí pro celou Českou republiku. Pro více informací.
kontaktujte: davispasicalloanlender@gmail.com
Přílohy:  1549358105.jpg (23,6 kB)
Michelle Cornelissen
17/5/2019 03:48:37
Informuji vás všechny, vy, kteří hledáte spolehlivou rychlou reálnou půjčku do 48 hodin bez problémů a bez obav, už se nebojte.
Jsem paní Michelle Cornelissen, slibuji vám, že vám do 48 hodin udělím opravdový rychlý úvěr, který bude následovat po registraci vašeho úvěrového souboru,
Moje úroková sazba je 3%. Pro všechny vaše potřeby rychlé a spolehlivé půjčky kontaktujte: michellecornelissen05@gmail.com
Přílohy:  images12.jpg (8,6 kB)
Alain
15/5/2019 11:56:41
Výhodná a solidní finanční půjčky od přímého investora bez poplatků. Žádat můžete o půjčky od 50.000 Kč až do 50.000.000 Kč s nízkou úrokovou sazbou. Individuálně přistupuji ke každé žádostí, porto může tuto půjčku získat téměř každý žadatel. Přehledná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky poskytnutí. Tuto půjčku můžete využít na cokoliv budete potřebovat. Pro víc informací pište na email: alainduval044@gmail.com
Přílohy:  01.jpg (170,0 kB)
Romana Jana
12/5/2019 13:55:37
Nabídka půjčky mezi jednotlivci za 72 hodin Jsme ochotni půjčit s úrokovou sazbou 3%, nabízíme půjčky komerčním a soukromým organizacím v rozsahu od 50 000 do 50 000 000 v období od 1 do 30 let, nabízíme S úvěrem s nízkou úrokovou sazbou a bez kreditní kontroly nabízíme osobní půjčky, půjčky na konsolidaci dluhů, rizikový kapitál, komerční půjčky, studentské půjčky, úvěry na bydlení. "uveďte výši potřebného úvěru a trvání, které si můžete dovolit, jsme dobře certifikováni a registrováni, naše půjčky jsou dobře pojištěny pro maximální bezpečnost, což je naše nejvyšší priorita.: kdfin11@gmail.com
Přílohy:  00000000000000.jpg (37,5 kB)
Romana Jana
7/5/2019 08:39:00
Nabídka půjčky mezi jednotlivci za 72 hodin Jsme ochotni půjčit s úrokovou sazbou 3%, nabízíme půjčky komerčním a soukromým organizacím v rozsahu od 50 000 do 50 000 000 v období od 1 do 30 let, nabízíme S úvěrem s nízkou úrokovou sazbou a bez kreditní kontroly nabízíme osobní půjčky, půjčky na konsolidaci dluhů, rizikový kapitál, komerční půjčky, studentské půjčky, úvěry na bydlení. "uveďte výši potřebného úvěru a trvání, které si můžete dovolit, jsme dobře certifikováni a registrováni, naše půjčky jsou dobře pojištěny pro maximální bezpečnost, což je naše nejvyšší priorita.: kdfin11@gmail.com

Přílohy:  00000000000000.jpg (37,5 kB)
Martinez
6/5/2019 13:12:28
Dobrý den všichni čtou mé svědectví, můj im Martinez z Kalifornie, byl jsem potřeboval půjčku naléhavě zaplatit své ženě nemocniční účty v důsledku oční chirurgii udělala, nebyl jsem schopen získat peníze od jakéhokoli přítele a také z moje banka, protože moje žádost byla odmítnuta, na věrný den jsem byl procházení internetu, když jsem viděl komentář on-line, že existuje legit úvěr společnost online s názvem Jorge Grace úvěr firmy, která pomohla hodně lidí finančně s úvěrovými fondy jsem myslel pokusil jsem se zjistit, zda může zachránit moji rodinu před příjemnou situací, do které jsme byli, poslal jsem jim poštu s žádostí o úvěr ve výši 70 000,00 eur, následoval jsem postupy a na mé největší překvapení jsem od nich dostal úvěr , tady dnes moje žena a moje rodina žijí velký život nemůžu udržet toto štěstí na mé vlastní já jsem se rozhodl publikovat kolem internetu, paní Jorge Grace, který mi pomohl s úvěrem částku nikdy nevěděl, že jsem to dělá, Pokud vy jste venku v nee d o pomoc, jak jsem byl, můžete kontaktovat její firemní e-mailovou adresu (jorgegraceloanfirm@gmail.com) říct jí Martinez řídil vás a já se modlím Bůh žehnej jim tolik pro mě.

Martinez
timothy kober
6/5/2019 11:47:17
Potřebuješ půjčku? Zde je příležitost pro ty, kteří mají finanční problémy a ti, kteří chtějí ve svém životě finanční vzestup, vydáváme půjčku za velmi rozumnou úrokovou sazbu, rozdáváme všechny druhy úvěrů úvěru na úvěry, podnikatelský úvěr, lékařský úvěr, úvěr na bydlení, student úvěr atd., aby pomohl národu od finančního stresu. Název společnosti: PLUTO CREDIT FINANCE HOME. Kontaktujte nás ještě dnes
E-mail pro finanční pomoc: plutocreditfinancier@gmail.com
Whatsapp: +18474539904
timothy kober
6/5/2019 11:42:43
Potřebuješ půjčku? Zde je příležitost pro ty, kteří mají finanční problémy a ti, kteří chtějí ve svém životě finanční vzestup, vydáváme půjčku za velmi rozumnou úrokovou sazbu, rozdáváme všechny druhy úvěrů úvěru na úvěry, podnikatelský úvěr, lékařský úvěr, úvěr na bydlení, student úvěr atd., aby pomohl národu od finančního stresu. Název společnosti: PLUTO CREDIT FINANCE HOME. Kontaktujte nás ještě dnes
timothy kober
6/5/2019 11:42:31
předchozí předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32  další další

Odepsat na: bez názvu

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist