1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

bez názvu (684)
Tomáš Hamral Profil uživatele + foto
2/3/2009 14:27:15
Pokud na vozidle nebyly provedeny žádné úřední záznamy po 1.5. 2004, vozidlo na čestné prohlášení(stačí napsat na kus papíru, pokud budete někoho k danému úkonu zplnomocňovat, je potřeba čestné prohlášení ověřit notářem) můžete zrušit na jakém koli dopravním inspektorátu (magistrátu). Pokud po 1.5.04 nějaké úřední záznamy proběhly, záleží pak na vsřícnosti magistrátního úředníka. Nevím jak se vám podařilo dát vozidlo do depozita a nechat si velký TP? S pozdravem Tomáš
tomas
28/2/2009 13:54:44
ako sa preraba gta san andreas
Tomáš Kouřil Profil uživatele
25/2/2009 19:36:42
Zeušit bez auta ? no teoreticky by to jít mělo.Pokud auto nemělo x let platnou stk, předpokláda se že nebylo provozováno. Ale mám ten dojem, že tohle platilo jen pro auta, než začala platit povinná ekolikvidace a povinný cár papíru o zlikvidovaní vraku, to byl myslím rok 2004. Takže byste nejspíš měla smulu a muselo by se to obejít jinak. Nejsou mi známy všechny detaily vašeho problému.Pokud jsou doklady v depozitu, tak by to mělo být v pohodě zatím.tj. jen zajistit likvidaci papírově toho auta.snad jsem nenaspsal žádnou blbost.
Kristýna
25/2/2009 13:01:26
Můžu se jen zeptat. Od července 2005 mám auto v depozitu, jelikož sem měla bouračku a auto nebylo provozu schopné. Koupila sem si to samý a náhradní díly použila z bouračky. Než sem se dostala k likvidaci bylo mi auto odveženo do šrotu. Takže mám spz + malý techničák v depozitu a velký techničák doma. Šlo by to nějak zrušit? Prosím poraďte.
Tomáš Šústek Profil uživatele
21/1/2009 17:20:34
Máte úplnou pravdu!
habr Profil uživatele
1/1/2009 03:18:56
To Lucie R.B.: pokud jste s kamarádem takto zlikvidovala vůz po 1.5.2004 tak jste jednala protiprávně a není divu, že máte nyní potíže. Potvrzení z ekodvora, svědectví kohokoliv nanahrazuje doklad o likvidaci vydaný oprávněným likvidačním střediskem. Uložení SPZ do depozitu je moudrý krok, jinak by bylo nutno platit pojistné. Počínaje dnešním dnem máte možnost na svém příslušném magistrátu vyplnit formulář o zániku účelu využití vozidla (slouží jako včelín, psí bouda nebo na ND) a s tímto prohlášením (pozor, zavazujete se že vozidlo již nikdy ....atd.) máte možnost zdarma požádat o trvalé vyřazení z evidence. Za pobyt značek v depozitu se platí, obvykle je to 100 korun/rok. Neváhejte a jednejte, životnost tohoto prohlášení nebude dlouhá, neb my Češi ho budeme zneužívat a tak jej brzo zase zruší, zvláště když zpracovatelé kovového odpadu zjistí, že jim nikdo zdarma vraky nedává - jako tomu bylo doposud.
Lucie Rylkova Benischkova Profil uživatele
30/12/2008 14:12:01
Dobry den chtela bych poprosit o radu. V roce 2004-2005 jsem si poridila skodu 120,samozrejme brzo prestala jezdit tak jsem poprosila kamarada aby ji odtahl do srotu. Ten tak učinil a prinesl mi obycejny doklad s částkou kterou mu za železo vyplatili. Sepsala jsem si prohlaseni ze zelezo je odevzdane na šrotaku,plasty odevzdane ve sběrnem dvore a oleje mam doma. Ze srotaku i ze sberneho dvora mam razitka ze jsem to tam nechala. Toto se stalo pred teme 4rokama. Byla jsem na urade (4roky zpět ) a tam mi to nechteli odhlasit protoze zrovna zacalo platit ze auta musi byt ekologicky zlikvidovane. Kamarad mel 14dni po sešrotovani meho vozítka smrtelnou nehodu takze mi to uz nemol nijak dosvedcit. Znacky mi vzali do depozitu,abych mohla odhlasit pojistku. Znacky tam jsou dodnes. Nejak jsem nevedela jak to resit a pak jsem proste zapomnela a ted nevim jak DAL. Jak dlouho vubec muzou byt znacky v depozitu ? Prosim o radu jak to resit dál,dekuji.
habr Profil uživatele
12/12/2008 00:50:34
Lidi vy snad nic nečtete. Neřeš letos trvalé odhlášení. Pokud cheš zlikvidovat auto, tak to klidně udělej po Novém roce a bude to snadnější než letos. Letos ten protokolo mít musíš a navíc zbytečně prodlužuješ fronty těm, co potřebují auto PŘIHLÁSIT letos aby neplatili eko poplatek. Tebe se tento poplatek týkat nebude, pokud je auto na tebe napsdané a budeš ho jen rušit. Pokud na tebe je jen v polopřevodu, tak potřebuješ před likvidacívrak dohlásit na sebe a to potřebuješ buď protokol o registrační kontrole nebo doklad o likvidaci, ihned po dohlášení se to zruší. Pojištění není potřeba.

Prosím více čtěte, koho to má bavit stále dokola psát to samé.
Eda Profil uživatele
11/12/2008 19:17:05
Milane, sežeň někde starého nekompletního trabanta a dovez jim tam kus. Musíš ale sundat číslo karoserie a vyrazit tam číslo svoje, které potřebuješ zrušit.
milan
11/12/2008 14:02:28
co mam delat kdiš nemam doklat olikvidaci a kdiš ty auta nejsou prosim poratte dekuji
hugo
6/12/2008 09:02:15
Mám nákladní auto v depozitu od roku 2000.Teď jsem ho šel vyřadit z evidence, bez problemu,protože úřednice zjistila že po 1.5.2004 na autě nebyla provedena STK a nebylo od této doby ani jedinný den pojištěno vyvolala správní řízení.Musel jsem ale napsat čestné prohlášení,že vzidlo bylo rozebráno a prodáno na náhradní díly. Za dva dny mi oznámila,že mám přijít podepsat papíry o trvalém vyřazení z evidence,ale budu muset zaplatit poplatek 50,-Kč za každý půlrok co bylo auto v depozitu až do dnešního dne.
Lukáš Šmehlík Profil uživatele
27/11/2008 16:49:57
Zdarec.... potřeboval bych sehnat kompletní zadní tlumiče na trabiho.... rok výroby 1971.. Dík moc
AC
24/11/2008 19:59:57
Dobry den, chtel bych se zeptat, jakou ma trvanlivost dvoutaktni olej, objevil jsem dost stare baleni a nevim jestli se da jeste pouzit.
Lopaur Jiří
24/11/2008 09:22:06
pane Pappe, písty používáme maďarské a od jakého výrobce jsou ložiska na kliky to opravdu nevím, jak jsem psal tyto kliky neděláme přímo u nás.
Dan Fanda
18/11/2008 22:51:33
To by mě také zajímalo
Pappe Profil uživatele
18/11/2008 17:02:39
To je zajímavé, chtěl bych se Vás zeptat, jestli písty používáte ještě původní německé nebo jiné a docela by mě zajímalo, od jakého výrobce jsou ložiska na repasované klikové hřídeli?
Lopaur Jiří
18/11/2008 13:13:03
pane Dubský, výbrus válce výjde 1680,- s DPH (včetně pístu kroužku, čepu a pojistek to je as do 3dnů hotové.Ta klika by trvala déle, protože ji neděláme přímo u nás, ale byla by zhruba za 2800,-s DPH. S pozdravem Lopaur Jiří
Josef Dubský
15/11/2008 08:05:34
Dobrý den.mám PF-62 a chtěl bych vyměnit ojniční ložisko na klice a výbrus válce.U teho výbrusu bych rád věděl jestli mi uděláte jen výbrus nebo dodáta i píst s kroužky.A to vše za jaké ceny.

s pozdravem J.Dubský
Lopaur Jiří
7/11/2008 12:01:07
Děláme výbrusy válců na motocykly, bloky motorů s dodáním kompletních pístů, opravujeme ojnice,brousíme klikové hřídele os. auta, traktorů a pod. opravujeme kliky na motocykly, opravujeme hlavy, montáže a opravy polomotorů. Vše v Brusírně válců a klikových hřídelí v Hradci Králové, Bieblova 566/5 www.brusirnavalcu.estranky.cz
dan
21/10/2008 07:23:43
Ahoj.
Od 1.ledna 2009 ma byt v platnosti novy zakon,kdy se bud zaplatit povinne ruceni,zrusit auto,nebo dat do depozitu. Je pravdou,ze v depozitu musi byt vozidlo pouze 6mesicu a po zbytek roku platit pov.ruceni? Pak by byly znacne diskriminovani lide kteri nejezdi a presto musi platit za neco co stejne nepouzivaji.Diky Dan
juch1
20/10/2008 17:03:56
přečti si vlákno na trabime.cz - omezení ojetin... je tam dost povídání
Ptak1
9/10/2008 17:26:37
2 tiborr: V CR uz jich opravdu nekolik jezdi. Ja sam mam 1(v poradi 2heho), takze nejaky zkusenosti uz mam. Prihlasit se to da, jen s obtizema. Pokud te cokoliv zajima, tak me kontaktuj. Jinak ceny se pohybujou ruzne.Zalezi na stavu.Ale neni to jedina polozka kterou musis vydat, kdyz chces provozovat 4T v CR
juch1
8/10/2008 19:37:30
4t trabantu jezdí po čr už celkem dosti, daji se dovezt i přihlasit.
tiborr
8/10/2008 14:54:06
čau lidi je mi 16 a chtel bych se zeptat jestly se dá u nás sehnat 4taktní trabant a za kolik a jestly s tímto autem máte někdo zkušenosti ,moc díky za odpověd´,čau
Viktor
7/10/2008 19:25:16
Co třeba legendární hláška z filmu Vesničko má středisková, kde Rudolf Hrušínský pronesl:
"jen se neposer, papundekle!"
předchozí předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28  další další

Odepsat na: bez názvu

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist