1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

bez názvu (551)
Bonetta Anne Profil uživatele + foto
19/1/2018 12:20:56
Vážení Můžete si s námi půjčit peníze bez testování BKR
Vážení Můžete si s námi půjčit peníze bez testování BKR?
Máte negativní registraci BKR a chcete si půjčit peníze? To nemusí být problém, ne každý poskytovatel úvěru používá BKR. Poskytujeme mini půjčky od 5000 EUR do 5000000 EUR po dobu 3 měsíců až 30 let. Řešení, pokud potřebujete peníze rychle! Kontaktní e-mail: annebonetta@gmail.com.
Přílohy:  00005.jpg (9,0 kB)
19/1/2018 12:20:22
Vážení Můžete si s námi půjčit peníze bez testování BKR
Vážení Můžete si s námi půjčit peníze bez testování BKR?
Máte negativní registraci BKR a chcete si půjčit peníze? To nemusí být problém, ne každý poskytovatel úvěru používá BKR. Poskytujeme mini půjčky od 5000 EUR do 5000000 EUR po dobu 3 měsíců až 30 let. Řešení, pokud potřebujete peníze rychle! Kontaktní e-mail: annebonetta@gmail.com.
Přílohy:  00002.jpg (12,6 kB)
19/1/2018 12:18:41
POSKYTNUTÍ ÚSPORY velmi uspokojivou příležitost.
Nabídka půjček, nabídka úvěrů, jako jsou osobní půjčky, půjčky podnikům, půjčky podnikům, studentské půjčky, nezajištěné úvěry apod., Pokud potřebujete nouzové úvěry Prosím kontaktujte nás emailem pro více informací: Email: annebonetta@gmail.com.
Přílohy:  0004.jpg (6,0 kB)
Bishop Berry Smith
18/1/2018 21:10:39
Ahoj všichni čtení tohoto pravdivý příběh mého života. Jmenuji se Monica z České republiky, svobodná matka se dvěma dětmi. Byl jsem zapojen do tolika podvodníci na internetu, a budeme tvrdě pracovat, vydělávat peníze, chtějí konsolidovat úvěry do jednoho věrného noci jsem se modlit a věřit, že Bůh mě má ve skutečnosti, že společnosti vydávající kreditní karty na internetu pod názvem biskupa Smith Berry, e -mail bishopberrysmith@gmail.com oni mi pomohli s kvalitou 1000000 Kč po osmi měsících v kontaktu s tolika falešných věřiteli na internetu, prosím, moji lidé, buďte velmi opatrní získat úvěr bez poplatků za záruky v předstihu nebo potvrdit, že společnost je důvěryhodně. Úvěr společnost přišel do mé záchraně, když jsem potřeboval nejvíce, nejdřív jsem nikdy věřit jim, ale po splnění svých požadavků, byla jsem šťastná žena. Co je nejdůležitější věc v životě. Dnes jsem konsolidovat můj dluh a jsem také hrdý na jeho vlastním bytě. moje matka a dva přátelé těžil z této nabídky a také chtějí, aby svět prospěch z tohoto velkorysé nabídky. To je moje osobní e-mailové monicajasanova@seznam.cz
a družstevní záložny, která mi pomohla tady je jejich kontaktní informace bishopberrysmith@gmail.com
JIM BUFFER
14/1/2018 12:59:36
Požádejte o půjčku rychlý a pohodlný způsob, jak zaplatit účty a obnovit financování vašeho projektu s nejlevnější úrokovou sazbou ve výši 3%, abyste nás kontaktovali dnes prostřednictvím: trustfunds804@outlook.com. Úvěr potřebujeme půjčku nabízet naše minimum je 1,000,00 výběr půjčování nějakých peněz, jsem certifikovaná registrace a věřitelé Legit, můžete nás kontaktovat dnes, pokud máte zájem získat tento úvěr, kontaktujte mě pro více informací o procesu půjčky protože podmínky půjček a výše úvěru vám budou převedeny. Potřebuji vaši naléhavou odpověď, pokud máte zájem.
ROSE BAKERS
12/1/2018 09:47:08
Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, půjčky, půjčky na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. Nebo máte odmítnutou půjčku z banky nebo finanční dohody nebo z několika důvodů. úvěrové řešení! Jsem slečna Rose, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou 2% úrokovou sazbu. Zájem? Kontaktujte nás a vyměňujte si půjčku po přestupu do 48 hodin. Kontakt: springfinanceloanlimited@gmail.com
aplikací

Název:
Stáří:
Rod:
Stát:
Adresa:
obsazení:
Poštovní směrovací číslo:
Země:
Telefon:
E-mailem:
Uveďte účel úvěru:
Výše úvěru:
Doba trvání úvěru:
Měsíční čistý příjem.
náš e-mail: springfinanceloanlimited@gmail.com
Zpět na mne co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací.

Slečna Rose Bakersová
Kelvin Luis
12/1/2018 08:49:39
Ahoj, Kelvin Luis, súkromný poskytovateľ úverov, ktorý požičiava tí, ktorí potrebujú pôžičku, a tí, ktorí chcú začať podnikať. Osobné úvery, podnikateľské úvery, študentské pôžičky, firemné úvery a všetky typy úverov s 3% sadzbou, kontaktujte dnes E-mail: kellvinluisloanhome@gmail.com PRÁVNE POSKYTOVATEĽOV ÚVEROV
Pastor Osas Ben
11/1/2018 08:36:33
Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v potížích?
Tímto způsobem vám dáváme možnost vyvíjet nový vývoj.
Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží, aby jim poskytli šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a od té doby, co vláda selže, bude muset pocházet od ostatních.
Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou.
Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného.
Už nečekejte a komentujte tento příspěvek. Uveďte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na pastorosasben@outlook.com

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
miss rose
10/1/2018 17:06:33
Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, úvěry, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání odmítnuto nebo více důvody, Nechte si své úvěrové řešení! Jsem slečna Rose, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás, abyste s úvěrem po převodu do 48 hodin vyměnili. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com
aplikací

Název:
Datum narození:
Rod:
Stav:
Adresa:
umístění
Postavení:
Země:
Telefon:
E-mailem:
Uveďte účel úvěru:
Částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Měsíční čistý příjem.

Zpět na mě co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací.

Slečno Rose
poslední trabantista
7/1/2018 12:48:25
To už nejsou stránky o trabantech??? Běžte si své trapné nabídky cpát někomu jinýmu a ne sem do inzerce a diskuzního fóra!!!!!!
Pane Dorothy
6/1/2018 15:39:59
Ahoj
Potřebovali jste peněžní půjčky mezi jednotlivci, abyste se s nimi vyrovnali
finanční potíže, které nakonec přejdou do zablokování
způsobit, že banky odmítnou vaše soubory aplikace z
kredity? Jsem francouzský občan, který vás dokáže
půjčka od 5000 eur do 800000 eur as podmínkami, které vy
usnadní život. Zde jsou oblasti, ve kterých vám mohu pomoci:
* Připraveno ke spotřebě
* Hypotéka
Investiční úvěr
* Auto úvěr
* Konsolidační dluh
* Credit line
* Druhá hypotéka
* Kupní vykoupení
* Osobní půjčka
Jste přilepená, zakázané bankovnictví a nemáte prospěch
banky nebo lepší máte projekt a potřebujete financování, a
špatný úvěr nebo potřebujete peníze na zaplacení účtů,
investice do společností. Takže neváhejte mi odpovědět, jestli vy
být interested.Email:p_dorothy@aol.com

Pane Dorothy
Alain DELOFFRE
6/1/2018 09:25:50
Úver rýchle a vážne ponuky peňazí
Dobrý deň, pani & pán potrebujete na poskytnutie úveru, sú tu oblasti, v ktorých môže pomôže: financovanie úverov nehnuteľnosti úver auto úver investičný dlh konsolidácie linka úveru viac trochu problémy. Ponúkame osobné pôžičky medzi jednotlivé 5000 a € 10.000.000 vo veľmi jednoduché podmienky máme tiež investície a pôžičky medzi jednotlivými všetkého druhu. Ponúkame krátkodobé, strednodobé a dlhodobé úvery. Nevieme o používa vaša a naše transfery sú poskytované banka pre bezpečnosť transakcie komukoľvek schopní zaplatiť späť s úrokmi vo výške 3% v období 5 až 50 rokov v závislosti od výšky tu je náš E-mail e-mail : alain2loffre@gmail.com
habr Profil uživatele
24/12/2017 10:40:08
Střílení do karburátoru má obvykle příčinu v nesprávně nastaveném předstihu, ve Vašem případě by měl být předstih moc velký a směs zapaluje moc brzy. Při střílení do výfuku je to naopak malý předstih a směs se zapaluje pozdě. Doporučuji kontrolu a seřízení rozdělovače.
Martin
23/12/2017 07:20:19
Dobrý den, mám favorita 43kw a střílí my to do karburátoru. Co stím ?Děkuju za odpověď
Mehmet Hakan
22/12/2017 14:59:13
Dobrý den, pane / paní.

Jsme společností soukromého investora a nabízíme půjčky s úrokovou sazbou 2% a nabízíme různé půjčky jako osobní půjčky, podnikatelské úvěry, konsolidační úvěr, zajištěné a nezajištěné úvěry, vánoční půjčky atd.
Děkujeme vám za to, že jste si přečetli tento inzerát a požádali o půjčku.
Pro více informací a dotazy, zašlete nám e-mail na adresu: mehmethakan117@gmail.com
Mehmet Hakan
22/12/2017 12:18:15
Dobrý den, pane / paní.

Jsme společností soukromého investora a nabízíme půjčky s úrokovou sazbou 2% a nabízíme různé půjčky jako osobní půjčky, podnikatelské úvěry, konsolidační úvěr, zajištěné a nezajištěné úvěry, vánoční půjčky atd.
Děkujeme vám za to, že jste si přečetli tento inzerát a požádali o půjčku.
Pro více informací a dotazy, zašlete nám e-mail na adresu: mehmethakan117@gmail.com
laura
19/12/2017 23:36:14
24hodinová půjčka
Nabízím půjčky od 5 000 do 15 000 000 EUR s přiměřenou sazbou 2%. Máte-li zájem, kontaktujte mě: E-mail: laurabettery@gmail.com
Přílohy:  ar.jpg (44,0 kB)
` DAVID WILSON
15/12/2017 16:51:41
Dobrý den, pane / paní
Získejte snadný přístup k zabezpečení originálních online finančních služeb pouze za úrokovou sazbu 2%. Požádejte o následující půjčku.
Osobní půjčky (bezpečné a nezajištěné)
Podnikové úvěry (bezpečné a nezabezpečené)
Konsolidační úvěr a mnoho dalších. Jsme certifikovaní, důvěryhodní, spolehliví, efektivní, rychlí a dynamičtí. Máte-li zájem, kontaktujte nás pro více informací

wilsonfastloan@yahoo.com

S pozdravem
WILSON LOAN FIRM INC
Bara
15/12/2017 14:25:47
cccDobrý den, každé tělo v této lokalitě mé jméno je Bara a jsem Česká republika chci svědčit, jak jsem byla zachráněna úvěrovou společností s názvem Laura Smith Loan Firm, hledám půjčku ve výši 500.000kč za více než čtyři měsíce, abych zaplatil za svůj nájem a platit za mé léky na dítě se cítím v rukou dvou online věřitelů, kteří jedli mé peníze během čtyř měsíců, aniž by mi dali nějakou půjčku místo toho jsem byl podvod, a já jsem nikdy nevěděl, co dělat, až do jednoho dne jsem šel setkat příteli mého, který jsem vysvětlil všechno, co se mi stalo, teď mě cítila špatně a vzpomněla si, že má kamaráda, která pracuje v úvěrové společnosti, na kterou se obrátila, a nejdřív mi dala jejich e-mail, že jsem neměl opravdu zájem, protože jsem řekl já sama nikdy nebudu hledat půjčku znovu kvůli tomu, co se stalo, že mě povzbudila a dala mi naději, že je vyzkouším, abych je kontaktovala na jejich e-mailu, aniž bych mrštila čas, kdy mi odpověděli zpět a požádali o mé detaily, aniž by mi zdůrazňovali, podrobnosti k nim a uvnitř e další 1 hodinu jsem dostal varování od mé banky o půjčce jsem byl tak šťastný a poděkoval jsem mému příteli a také poděkoval úvěrové společnosti taky, že jsem rychle zaplatil za mé nájmy a moje dítě léky také jsem tady pomáhat těm, kteří hledají pro všechny druhy půjček je stále legit společnost mimo tam čeká, aby vám, že půjčka můžete kontaktovat společnost nyní na jejich e-mailu [mrslaurasmithloanfirm@hotmail.com] a já chci, abyste se všichni také připojit se mi děkuji společnosti za tuto úžasnou práci a modli se k Bohu, aby je požehnal víc.

Bara
Česká republika
miss rose
12/12/2017 11:57:38
Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, úvěry, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání odmítnuto nebo více důvody, Nechte si své úvěrové řešení! Jsem slečna Roseová, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás, abyste s úvěrem po převodu do 48 hodin vyměnili. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com
aplikací

Název:
Datum narození:
Rod:
Stav:
Adresa:
umístění
Postavení:
Země:
Telefon:
E-mailem:
Uveďte účel úvěru:
Částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Měsíční čistý příjem.

Zpět na mě co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací.

Slečno Rose
kathleencassand
11/12/2017 12:24:38
Nabízím půjčku, abych pomohla někomu v nouzi.

Dobrý den, madam a pane. Představuji si paní Kathleen Cassandovou, nabízím své půjčky, abych pomohla někomu v nouzi. Můžete mi kontaktovat e-mailovou adresu: kathleencassand80@gmail.com

Opravdu nabízím své služby upřímným osobám, které potřebují finanční podporu, nebo vytvářejí ziskové aktivity nebo ujišťují lepší zítra s úrokovou sazbou odhadovanou na 2%. Chci vám říct, že jsem připraven poskytnout vám půjčku v množství, kolik chcete. Takže půjčky a návrat k tomuto kapitálu, který dáváte, také zvyšují mé dividendy. To je malý důkaz mnoha půjček, které udělám. Nikdy bych nechtěl porušovat zákon. Zapůjčit každému čestnému a vážnému člověku, který samozřejmě může splatit v přiměřené lhůtě. Můžete mi kontaktovat e-mailovou adresu: kathleencassand80@gmail.com

PS. Mým cílem je poskytovat půjčky lidem v nouzi.

Děkujeme, že jste mi kontaktovali všechny vaše potřeby.
Přílohy:  kjlljkjhk.jpg (123,8 kB)
laura
11/12/2017 04:13:00
Rychlá nabídka půjček
My, POSKYTOVATELI EVROPSKÉ UNIE, nabízíme půjčitelům, kteří vám půjčují půjčky (10 000 až 1 000 000 EUR), s úplnou jistotou a bez jakýchkoli protokolů. Jsou schopni vám půjčku poskytnout v požadované výši a v požadovaném období.
Kontaktujte sekretariát: laurabettery@gmail.com
laura
11/12/2017 04:09:46
Připravená rychlá odpověď: laurabettery@gmail.com
Dobrý den, jsem zvláštní, kdo nabízí půjčky mezinárodnímu. S kapitálem, který bude využíván k poskytování úvěrů mezi jednotlivci v krátkodobém i dlouhodobém horizontu v rozmezí od 5000 do 15 000 000 EUR, aby všichni vážní lidé byli v reálných potřebách. Moje úroková sazba ve výši 3% ročně. Poskytuji úvěry Finanční, úvěr nemovitostí, investiční úvěr, auto úvěr, osobní úvěr. Jsem k dispozici pro uspokojení svých klientů v maximální lhůtě 3 dnů od obdržení přihlášky. Žádný vážný člověk se zdrží
ANDY COLE
8/12/2017 15:52:49
VÍTEJTE VE TRUST FIRMĚ

Dobrý den,
Potřebujete naléhavou půjčku k vyřešení vašich finančních potřeb, poskytnete půjčku v rozmezí od 3 000,00 do 1 000 000,00 dolarů. Max, jsme spolehliví, efektivní, rychlý a dynamický, se 100% garantovaným úvěrem také dává (eur, libry a dolary).
  úroková sazba platná pro všechny úvěry je (3%), pokud máte zájem, obraťte se na nás.
prostřednictvím (trustfirm2010@gmail.com): Poskytované služby zahrnují:

* Domácí kutily
* Úvěry Inventor
* Úvěr na konsolidaci dluhu
* Podnikové úvěry
*Osobní půjčky.
kontaktujte nás dnes a jsme rádi, že s námi spolupracujeme

email: trustfirm2010@gmail.com
Klánovský Emil
8/12/2017 07:30:42
Potřebujete půjčky na projekt, investice, osobní půjčky, úvěry na podnikání, úvěry na bydlení, studentské půjčky, půjčky na konsolidaci a vánoční půjčky? Potřebujete půjčku k zahájení malého, středního nebo velkého podnikání? Potřebujete úvěr na vybudování domu nebo úvěru na auto? Potřebujete úvěr na nákup vybavení pro práci? Získejte odpověď na všechny vaše problémy a získejte svůj úvěr dnes s úrokovou sazbou 2% a naše transakce jsou rychlé, bezpečné a pohodlné a 100% záruka. e-mail prostřednictvím: klanovskyemil@gmail.com
na začátek předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23  další další

Odepsat na: bez názvu

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist