1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

bez názvu (588)
Pravda věřitele mezi zvláště
13/6/2018 22:34:35
Ahoj všichni !!!

SVĚDECTVÍ ÚVĚRU OBDRŽEL

Pro mě, půjčka mezi zvláště, nikdy neexistoval. Ale nutit je, aby o něm slyšet pořád na fórech a blozích, zdálo se mi, vážně, a zamířil jsem směrem k němu .
To mi dal žádné starosti úvěr 17000€ podle práva evropské ve Francii. Radím vám udělat správně, aby nedošlo k pádu na špatné věřitele.
Děkuji všem těm, kdo nesou svědectví k němu. Pan BARROS je opravdu referenční. můžete bez obav kontaktovat na jeho e-mailovou adresu: fb06.1961@gmail.com
Nezapomeňte mu říct, že jsi přišel od BENEDIKTA
Přílohy:  benedikta.jpg (36,3 kB)
Patricia Carvalho
6/6/2018 00:16:26
Ahoj.

Dostal jsem od věřitele 75 000 eur od pamelarosaflores11@gmail.com
saintemaria.step88@gmail.com
5/6/2018 02:43:50
Potrebujete naléhavé peníze? Mužeme pomoci:saintemaria.step88@gmail.com

Potrebujete naléhavé peníze? Mužeme pomoci
Naléhave potrebují peníze? Mužeme vám pomoci! Jste stávající situace v nesnázích nebo ohrožuje vás v nesnázích? Tímto zpusobem dáme vám schopnost prijmout nový vývoj. Jako bohatý clovek cítím povinnost pomáhat lidem, kterí se snaží dát jim šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a vzhledem k tomu, vláda selže, bude muset pocházet od ostatních. Žádná cástka není príliš šílené, pro nás a vyspelost, které urcí vzájemnou dohodou. Žádné prekvapení, žádné dodatecné náklady, ale jen dohodnuté cástky a nic jiného. Necekejte déle a komentár k tomuto príspevku. Zadejte cástku, kterou chcete pujcit a budeme vás kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás ješte dnes na

E-mail: saintemaria.step88@gmail.com
Císlo WHATSAP:+22997375700 Dekuji za laskave kontaktujte nás.
Přílohy:  images1.jpg (14,0 kB)
SVĚDECTVÍ ÚVĚRU OBDRŽEL
1/6/2018 18:22:03
Pro mě, půjčka mezi zvláště, nikdy neexistoval. Ale nutit je, aby o něm slyšet pořád na fórech a blozích, tenhle vypadal vážně, a zamířil jsem směrem k němu .
To mi dal bez obav půjčku 17000€ podle práva evropské ve Francii. Radím vám udělat správně, aby nedošlo k pádu na špatné věřitele.
Děkuji všem těm, kdo nesou svědectví k němu. Pan BARROS je opravdu referenční. můžete bez obav kontaktovat na jeho e-mailovou adresu: fb06.1961@gmail.com
Nezapomeňte mu říct, že jsi přišel od Benedikta
Přílohy:  de.jpg (36,3 kB)
SVĚDECTVÍ ÚVĚRU OBDRŽEL
1/6/2018 18:21:27
Pro mě, půjčka mezi zvláště, nikdy neexistoval. Ale nutit je, aby o něm slyšet pořád na fórech a blozích, tenhle vypadal vážně, a zamířil jsem směrem k němu .
To mi dal bez obav půjčku 17000€ podle práva evropské ve Francii. Radím vám udělat správně, aby nedošlo k pádu na špatné věřitele.
SVĚDECTVÍ ÚVĚRU OBDRŽEL
1/6/2018 18:20:11
saintemaria.step88@gmail.com
30/5/2018 20:15:09
saintemaria.step88@gmail.com Nabízíme pujcky do 24 hodin.

Úver nabídka urgent v rozmezí od 2000 KC 3 000 000 KC, které vám pomohou ve všech váš financní problém. Nabízíme pujcky v rozmezí od 2000 KC do 10,000,000 KC na nízké sazby úrok 2% rocne a budete mít možnost splácení až 30 let. Pro všechny vaše potreby úveru a financování a úver, prosím, kontaktujte nás. Tady je muj

e-mail: saintemaria.step88@gmail.com POZNÁMKA: pracujeme pouze s klientem, vážný a uprímný.

Císlo WHATSAP:+22997375700 Dekuji za laskave kontaktujte nás.

Telefon: +22997375700

E-mail: saintemaria.step88@gmail.com
Přílohy:  images1.jpg (14,0 kB)
Dobrý den, nabízím půjčování všem potřebným.
30/5/2018 09:51:14
Obrátil jsem se na někoho, kdo potřebuje získat půjčky? 2000 do? 50 000 000 pro všechny osoby, které mohou splácet s úrokovou sazbou 2% ročně a 1 až 15 let v závislosti na požadovaném množství. Dělám to v následujících oblastech: - finanční půjčky - Home Loan - Investiční úvěr - auto úvěr - konsolidaci dluhu - Point of nákup - osobní půjčky - Pokud opravdu potřebujete něco, prosím napište mi pro více informací Kontaktujte mě Whatsapp: +31 613 946 073 informace. Kontaktujte mě prosím na e-mail: antoniocaridad1962@gmail.com
Patricia Carvalho
29/5/2018 03:26:45
Hledáte spolehlivou půjčku bez poplatků a bez podvodů. Máte možnost získat opravdovou solidní půjčku se stabilním úrokem bez skrytých poplatků. Nabízím půjčky do 20 000.000 Kč, ke každé žádosti individuální přístup, schválení půjčky během okamžiku a vyplacení financí v co nejkratším čase. Předčasné splacení kdykoli zdarma bez navýšení. Pracuji pro více věřitelů. Pište na mail patriciacarvalho@seznam.cz
Romana Jana
28/5/2018 16:47:43
Potřebujete pujčku! Máte čím ručit? - Nemovitost,Pozemek,Chata.Automobil atd..Pujčíme vám na zástavu . Vyplatím vaše dluhy, exekuce, dražby,nemovitost z insolvence,nebo i podíli nemovitostí, drahé půjčky na Vaší nemovitosti. Rychlé vyřízení bez poplatku předem. Vše právně zajištěno!!!pište volejte. kdfin11@gmail.com 735751510

Přílohy:  money.jpg (11,9 kB)
Suzan
25/5/2018 14:48:22
World Best Loans nabízí komerční a osobní půjčky s 2% úrokovou sazbou, leasingem a střednědobým finančním řešením, které mohou pomoci jednotlivcům nebo firmám vybudovat silnější a lepší budoucnost. Byl (a) jste odmítnut (a) od finančních institucí nebo pod přezkumem dluhu Tato firma poskytne potřebné finanční řešení. Schválení a převod půjčky trvá dva pracovní dny pouze pro další informace níže.
Co je číslo přihlášky: +18454007792
Stránky: //worldbestloans.wix.com/worldbestloans
Email: worldbestloans@gmail.com
Debbie Holmes
22/5/2018 14:57:16
Ofrecemos Préstamos Privados, Comerciales y Personales con tasas de interés anuales mínimas tan bajas como el 3%. Otorgamos préstamos dentro del rango de $ 1,000.00 a $ 500,000.00. Si está interesado, respondame ahora. Contáctenos en whatsapp +1(214)305-8945, correo electrónico: willianloanfirm6@gmail.com
berthierkorinne
1/5/2018 14:39:12
Nabídka půjček mezi jednotlivci
 pro všechny vážné lidi, kteří žijí v Hondurasu, Chile, Španělsku a Francii, ročními sazbami 3% pro všechny své potřeby v rozmezí od 500 000 EUR do 100 000 000 EUR. Prosím, kontaktujte mě, pokud potřebujete: berthierkorinne1965@gmail.com
Přílohy:  dollar.jpg (95,5 kB)
berthierkorinne
1/5/2018 14:38:19
 pro všechny vážné lidi, kteří žijí v Hondurasu, Chile, Španělsku a Francii, ročními sazbami 3% pro všechny své potřeby v rozmezí od 500 000 EUR do 100 000 000 EUR. Prosím, kontaktujte mě, pokud potřebujete: berthierkorinne1965@gmail.com
Přílohy:  htt.jpg (82,5 kB)
berthierkorinne
1/5/2018 14:37:47
Přílohy:  ba.jpg (11,0 kB)
peter bell
26/4/2018 20:46:24
Vítejte na WESTLAK FINANCIAL SERVICES

Požádejte o naléhavou půjčku dnes bez zaplacení,
Naše služby zahrnují následující:
* Úvěry investorů
* Úvěr na konsolidaci dluhu
* Druhý hypoteční úvěr
* Podnikové úvěry
*Osobní půjčky
Email ------ [westlakefinancialservices02@hotmail.com]
WHATSAPP ------ +2348120111731
dík
Janet
6/3/2018 11:41:51
Ahoj všichni. Viděla jsem komentáře od lidí, kteří již dostali svůj úvěr od společnosti ANGGA DIMAN, a pak jsem se rozhodla požádat o jejich doporučení a před několika hodinami jsem potvrdil na svém osobním bankovním účtu celkovou částku 30 000 USD, o kterou jsem požádal. To je opravdu skvělá zpráva a radím každému, kdo potřebuje reálný úvěr, aby požádal prostřednictvím svého e-mailu (anggadiman1@gmail.com) Jsem šťastný, když jsem dostal úvěr, o který jsem požádal
Janet
6/3/2018 11:41:24
Ahoj všichni. Viděla jsem komentáře od lidí, kteří již dostali svůj úvěr od společnosti ANGGA DIMAN, a pak jsem se rozhodla požádat o jejich doporučení a před několika hodinami jsem potvrdil na svém osobním bankovním účtu celkovou částku 30 000 USD, o kterou jsem požádal. To je opravdu skvělá zpráva a radím každému, kdo potřebuje reálný úvěr, aby požádal prostřednictvím svého e-mailu (anggadiman1@gmail.com) Jsem šťastný, když jsem dostal úvěr, o který jsem požádal
Bishop Berry Smith
5/3/2018 11:15:39
Dobrý den přátelé!!! Jmenuji se Monika. Chci svědčit o dobré věřitel úvěr, který mi po scammed 3 různých internet mezinárodní věřitelé ukázal světlo, všichni slibují, aby mi půjčku poté, co mě platit poplatky, které přinášejí nic a žádný pozitivní výsledek. Ztratil jsem můj tvrdý vydělat peníze, a to bylo celkem 300 000kc. Jednoho dne, když jsem byl procházení Internetu, hledá frustrovaný, když jsem narazil na svědectví muže, který byl také scammed a nakonec dostal spojena s legit úvěr společnost s názvem Bishop Berry Smith úvěr firma e-mailu (bishopberrysmith@gmail.com), kde Konečně dostal můj úvěr, tak jsem se rozhodl obrátit stejný úvěr společnosti a pak řekl jim svůj příběh o tom, jak jsem byl scammed 3 různých půjček poskytovatelé, kteří neudělali nic jiného, spíše než na kurzu mi víc bolesti. Vysvětluji společnosti post a všechno, co mi je to k pláči nic víc, protože jsem se dostat můj úvěr v jejich společnosti, a také jsem udělal správnou volbou se obrátit. vyplní formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno mě a můj šok dostal výše úvěru 7,000.000.00 kc na takhle velkou firmu (Bishop Berry Smith úvěr společnost) spravuje Bishop Berry Smith, bát se ženy, a tady jsem dnes šťastný protože Tato společnost mi dal půjčku, tak jsem dal svůj vlastní slib, že budu i nadále svědčit na internetu o tom, jak jsem dostal moje půjčka. Potřebujete půjčku naléhavě druhu a rychle kontaktovat tuto velkou obchodní nyní pro váš úvěr prostřednictvím e mailu: protože já si můj úvěr v jejich společnosti, a také jsem udělal správný výběr kontaktování. vyplní formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno mě a můj šok dostal výše úvěru 7,000.000.00 kc na této velké společnosti (Bishop Berry Smith úvěr společnost) bishopberrysmith@gmail.com
Bishop Berry Smith
5/3/2018 11:14:03
Dobrý den přátelé!!! Jmenuji se Monika. Chci svědčit o dobré věřitel úvěr, který mi po scammed 3 různých internet mezinárodní věřitelé ukázal světlo, všichni slibují, aby mi půjčku poté, co mě platit poplatky, které přinášejí nic a žádný pozitivní výsledek. Ztratil jsem můj tvrdý vydělat peníze, a to bylo celkem 300 000kc. Jednoho dne, když jsem byl procházení Internetu, hledá frustrovaný, když jsem narazil na svědectví muže, který byl také scammed a nakonec dostal spojena s legit úvěr společnost s názvem Bishop Berry Smith úvěr firma e-mailu (bishopberrysmith@gmail.com), kde Konečně dostal můj úvěr, tak jsem se rozhodl obrátit stejný úvěr společnosti a pak řekl jim svůj příběh o tom, jak jsem byl scammed 3 různých půjček poskytovatelé, kteří neudělali nic jiného, spíše než na kurzu mi víc bolesti. Vysvětluji společnosti post a všechno, co mi je to k pláči nic víc, protože jsem se dostat můj úvěr v jejich společnosti, a také jsem udělal správnou volbou se obrátit. vyplní formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno mě a můj šok dostal výše úvěru 7,000.000.00 kc na takhle velkou firmu (Bishop Berry Smith úvěr společnost) spravuje Bishop Berry Smith, bát se ženy, a tady jsem dnes šťastný protože Tato společnost mi dal půjčku, tak jsem dal svůj vlastní slib, že budu i nadále svědčit na internetu o tom, jak jsem dostal moje půjčka. Potřebujete půjčku naléhavě druhu a rychle kontaktovat tuto velkou obchodní nyní pro váš úvěr prostřednictvím e mailu: protože já si můj úvěr v jejich společnosti, a také jsem udělal správný výběr kontaktování. vyplní formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno mě a můj šok dostal výše úvěru 7,000.000.00 kc na této velké společnosti (Bishop Berry Smith úvěr společnost) bishopberrysmith@gmail.com
Jerry Carl
5/3/2018 03:47:45
Ahoj, jsem pane Jerry Carl věřitelem soukromých půjček a já jsem tady, abych splnil vaše sny a získal půjčku. Potřebujete úvěr naléhavě? Potřebujete půjčku na splacení svých dluhů? Potřebujete úvěr na rozšíření svého podnikání nebo založení vlastního podnikání? Jsme tu pro Vás s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% a můžete získat úvěr ve výši 3 000 až 500 000 000 USD, maximální výše úvěru a půjčku až 50 let trvání, nabízíme půjčky v EUR, USD a české koruně pro jednotlivce a organizace. Kontaktujte nás prosím na naší e-mailové adrese jerrycarlloans@gmail.com
Peter Hashmi
27/2/2018 18:12:17
Nabízím všechny druhy úvěrů v závislosti na volbě klienta, od osobních půjček až po úvěry na podnikání, refinancování, konsolidaci dluhů apod. Jsem jednotlivec v partnerství s některými evropskými bankami, který Vám dáváme k dispozici nabídka velmi zajímavých nabídek v rozmezí od 50000 kc do 500.000.000 kc Doba trvání procesu navrhuje také zákazník, který mu dává výhodu výběru doby splácení výhodnější.
E-mail: peterhashmi19@gmail.com
Francesco DUPON
25/2/2018 23:46:53
Potrebujete úver? Myslíte si vážne požiadať o núdzový úver na začatie vlastného podnikania? Ste zadĺžený? To je vaša príležitosť na dosiahnutie vašej túžby, ponúkame osobné pôžičky, komerčné úvery a všetky typy úverov s úrokovou sadzbou 3%. Pre viac informácií kontaktujte nás e-mailom (francescodupon8000@gmail.com)
Přílohy:  argent3.jpg (46,4 kB)
Debbie Holmes
19/2/2018 22:45:54
¡¡¡Atención!!!

Soy el Sr. Johnson Williams, un prestamista legítimo de préstamos privados, ¿necesita un Préstamo para negocios o para pagar sus cuentas? En caso afirmativo, ofrecemos todo tipo de asistencia financiera a agencias de cooperación y personas financieras. Ofrecemos todo tipo de préstamos a una tasa de interés baja de 3% para solicitar un correo electrónico ahora a través de: willianloanfirm6@gmail.com y lo haremos. Proceda inmediatamente con su proceso de préstamo, los préstamos se entregan a los clientes dentro de las 24 a 48 horas. Para solicitar contacto contáctenos por correo electrónico: willianloanfirm6@gmail.com

Gracias

Sr. Johnson Williams

Director general
Correo electrónico: willianloanfirm6@gmail.com

Teléfono: +1 (409) -331-6319
Preston Ivan
15/2/2018 12:44:54
Potřebujete financování? Potřebujete obchodní nebo osobní půjčku? Chcete refinancovat svou firmu? Naše společnost je zde, aby vám pomohla. Poskytujeme půjčku jakémukoli jednotlivci a společnosti s úrokovou sazbou 3%. Odpovězte nám nyní na adrese: harmoney461@gmail.com pro více informací.

Doufám, že vás brzy slyším prostřednictvím e-mailu: harmoney461@gmail.com
na začátek předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24  další další

Odepsat na: bez názvu

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist