1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

bez názvu (499)
Rychlá Půjčka
23/10/2017 13:22:46
Půjčky lákavé, ale úroky mrazivé???
U nás, vás nezamrazí!
Nabízíme až 8 000 a to : BEZÚROČNĚ!
Více info v našem odkazu:
[URL]
GLOBAL INVESTMENTS
23/10/2017 12:14:04
Jmenuji se Elizabeth Forbes z United States of America. Chci poděkovat panu Johnovi Michealovi z (GLOBAL INVESTMENTS), který mi pomohl získat půjčku. Za poslední tři měsíce jsem hledala půjčku na vypořádání svých dluhů, všichni se setkali s scammed a vzali mi peníze. Dokud jsem se konečně setkal s panem Johnem, mohl mi dát půjčku ve výši 10 000,00 EUR. Může vám také pomoci. Pomohl některým jiným mým kolegům. Pokud potřebujete nějakou finanční pomoc, obraťte se na společnost prostřednictvím e-mailu: (globalinvestments@seznam.cz) ... Věřím, že vám může pomoci
arsene
22/10/2017 13:09:46
Pro všechny vaše úvěrové nebo investiční potřeby
(WhatsApp: +50379145554)

Hledáte financování buď k oživení svých aktivit nebo k realizaci projektu, k nákupu bytu, ale banky vám dávají podmínky, které nemůžete splnit. Další starosti pro vás, já jsem pan Bruno Rodriguez a já poskytuji půjčky od 1000 do 50.000.000 všem lidem schopným respektovat mé závazky. Navíc je úroková sazba 1,90%. Buď potřebujete peníze z jiných důvodů; hledáte financování buď k oživení své činnosti, nebo k realizaci projektu, k nákupu bytu, ale banky vám dávají podmínky, které nemůžete splnit.

E-mail: (devauxarsene@email.cz)
Přílohy:  images2.jpg (10,3 kB)
Pan Walter
22/10/2017 10:53:46
Potřebujete naléhavé peníze? Pomůžeme vám! Máte problémy nebo máte problémy? Tímto způsobem vám dáváme příležitost rozvíjet nový vývoj. Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se jim snaží dát šanci. Každý si zaslouží druhou šanci, a protože vláda selže, budou muset pocházet od ostatních. Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné další náklady, ale pouze dohodnuté částky a nic jiného. Nečekejte a nezapomeňte na tento příspěvek. Zadejte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na (winniefredwalter@gmail.com)

Potřebujete naléhavé peníze? Pomůžeme vám!
Rychlá Půjčka
20/10/2017 13:37:16
Půjčky lákavé, ale úroky mrazivé???
U nás, vás nezamrazí!
Nabízíme až 8 000 a to : BEZÚROČNĚ!
Více info v našem odkazu:
[URL]
Přílohy:  1339424imgpenize.jpg (31,9 kB)
ryan christopher
16/10/2017 16:14:20
ryan christopher (ryanchristopher643@gmail.com)
    Jsem soukromý úvěr věřitel, který poskytuje životní příležitostné půjčky. Potřebujete naléhavou půjčku k vymýcení vašich dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání nebo investování? Byli jste odmítnutí bankami a jinými finančními agenturami? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Nehledejte víc, protože jsme v minulosti našli všechny vaše finanční problémy. Zapůjčujeme finanční prostředky jednotlivcům, kteří potřebují finanční pomoc, kteří mají špatný úvěr nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 3%. Chci používat toto médium, abych vás informoval, že poskytneme spolehlivou a příjemcovskou pomoc a budeme ochotni Vám nabídnout půjčku. Takže kontaktujte nás dnes e-mailem na adrese: ryanchristopher643@gmail.com
James
15/10/2017 15:48:04
Dobrý den všem

Potřebujete půjčku? Pro vaši firmu, hypotéku, pronájem, osobní
úvěr, úvěr na auto nebo koupi domu nebo dokonce poplatek
školení pro vaše dítě? Nabízíme financování velmi
nízká úroková sazba ve výši 3%. Všichni zájemci musí
kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu (jamesmcbillplc@gmail.com)

REGISTRACE ÚŘEDNÍKŮ:
název:
Adresa:
Země:
obsazení:
Potřebné částky úvěru:
Účel úvěru:
Měsíční příjem:
telefon:
Doba trvání úvěru:
Skenovat vaše ID:
Pošlete nám prosím e-mail zpět (jamesmcbillplc@gmail.com)
(Díky tomu, že jste šťastní, je naše pýcha.)
Generální ředitel / pan James McBill.
Ředitel / generální ředitel: Mr. James McBill.
Jesse Peterson
14/10/2017 14:46:12
Hledali jste možnosti financování pro vaše podnikání, nový nákup domů, výstavbu, půjčku na nemovitosti, refinancování, konsolidaci dluhů, osobní nebo obchodní účel? Vítejte v budoucnosti! Financování nám ulehčilo. Kontaktujte nás, protože nabízíme naši finanční službu za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 3% za dlouhou a krátkou dobu půjčky. Zúčastněný žadatel by nás měl kontaktovat pro další postupy při získávání úvěrů na adrese jessepeterson28@gmail.com
Margarete alexandra
13/10/2017 22:04:05
Slibuji, že sdílet tento svědecký výpůjček kvůli potěšením Bohu v mém životě, musím hledat půjčku on-line, nebyl jsem schopen získat půjčku, protože jsem na černé listině kvůli mému špatnému úvěrovému skóre jsem utekl z práce a ztratil jsem můj dům žil jsem na ulici frustrovaný bez přístřeší nebo jídlo, až do jednoho věrného dne jsem našel svědectví internet jak tato společnost pomáhala lidem s půjčkami tak jsem se snažil bohužel můj úvěr byl udělen bez jakéhokoli zajištění uplatněného $ 200,000,000,000USD, jsem velmi šťastný, protože věřitelé vás zaslouží, pokud potřebujete spolehlivého věřitele a strach z věřitele Boha kontaktovat nyní. zde je email: pastorpamela23@gmail.com
coralie
13/10/2017 15:00:50
  Neuvěřitelné, ale pravdivé. Právě jsem dnes ráno dostala svou půjčku na účet díky paní Angele MAURINOVI. Jsem velmi šťastná. Vy, kteří nemusíte hledat dále. Kontaktujte paní Angele MAURIN. To vás naplní radostí. Zde je jeho e-mailová adresa: angelemaurin@outlook.com
Přílohy:  1argent.jpg (41,7 kB)
Adams Balyn
11/10/2017 21:57:35
Potřebujete urgentní finanční úvěrové půjčky?
* Velmi rychlý a okamžitý převod na váš bankovní účet
* Splácení začíná osm měsíců poté, co jste dostali své peníze
Bankovní účet
* Nízká úroková sazba ve výši 2%
* Dlouhodobé splácení (1-30 let) Délka
* Flexibilní úvěrové podmínky a měsíční splátka
*. Jak dlouho trvá financování? Po předložení låneansøkningen
Předběžnou odpověď můžete očekávat méně než 24 hodin
Financování v 72-96 hodin po obdržení informací, které potřebují
od tebe.

Obraťte se na tuto oprávněnou a licencovanou společnost,
Poskytnout finanční pomoc všem
Pro více informací a žádosti o půjčku
E-mail: trustfundfinaceservice@gmail.com

S pozdravem
Pan Adams Balyn
Svěřenecký fond úvěrová společnost
Generální
Tel.: + 1626588288
E-mail:trustfundfinaceservice@gmail.com
Webové stránky: trustfund.wordpress.com
Maria Victoria
10/10/2017 03:17:12
POTŘEBUJTE PŮJČKU PRO INVESTOVÁNÍ DO VAŠÍHO PODNIKÁNÍ NEBO ODDĚLENÍ VAŠEHO DLUHU,

Nabízíme půjčku za nízkou úrokovou sazbu
Nabízíme půjčku od 1000 do 800000
Komentujte prosím svou e-mailovou adresu a vaše číslo aplikace
a kontaktujte nás s vaším jménem, zemí, částkou a délkou trvání

náš e-mail: mvargaspuyo1@gmail.com
Mrs ibalez lissia
7/10/2017 11:21:33
Povinné čtení

Nemůžu uvěřit, že jsem nakonec dostal půjčku (sacredloans@outlook.com)

Jmenuji se paní Ibalez Lissia ze Španělska

prosím, konečně jsem dostal půjčku od skutečného a legitimní půjčky zpočátku jsem si myslel, že to byl podvod, tak jsem se rozhodl zkusit své štěstí a když jsem se snažil jsem konečně dostal úvěr a teď jsem velmi rád, že to bylo velké překvapení pro mě mám půjčka 50.000 eur bez placení nic, prosím, rozhodl jsem se podělit o své svědectví dnes všem, abyste věděli, že existuje legitimní a legitimní věřitel půjčky, prosím, každá osoba, která hledá půjčku, by neměla váhat a žádat s nimi, protože jsou velmi reálné a jistě vám pomůže, pokud máte zájem o získání půjčky prostřednictvím e-mailu (Sacredloans@outlook.com) nebo kontaktovat je přes WHATSAPP (+2348077338210)

Pospěšte si nyní, aby vás na vlastní svědectví čekalo
Jakub Finance
7/10/2017 07:33:04
Ahoj,

Zde je nabídka úvěru pro vás? Jsme legitimní a garantujeme
družstevní záložny a poskytují půjčky jednotlivcům, vládě
institucí, církví a obchodních organizací a lidí všeho druhu.
Aplikujte dnes na jakýkoli druh úvěru, jako osobní, nezabezpečený, konsolidační, křesťanské, obchodní, studentské a hypoteční úvěry atd., Které odpovídají vašemu rozpočtu za úrokovou sazbu 2%. Pro více informací kontaktujte: jakubfinance.cz@gmail.com
Adolf Roger
30/9/2017 13:17:30
Pozor:

Potrebujete úver?
Máte záujem získať akýkoľvek typ úveru? Finančne sa obávate?
Ak áno, kontaktujte nás prostredníctvom firemnej e-mailovej adresy: info.adolfrogerloans@yahoo.com:
Sme vám k dispozícii.
S Pozdravom,
Adolf Roger
Manažér v spolupráci

Kontakt: info.adolfrogerloans@yahoo.com: Pre vašu pôžičku dnes sme Vám k dispozícii.
Daniela Peter
28/9/2017 15:09:06
Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Daniela a chci, abyste vedeli, že senátor Walter je skutecný veritel a jeho e-mail: senatorrpwalter@hotmail.com, protože mi dal pujcku ve výši 500.000 Kc.
Daniela Peter
danielapet@centrum.sk
mercy
27/9/2017 01:08:52
Hledáte podnikatelský úvěr?
půjčky na konsolidaci úvěrů, půjčky na konsolidaci dluhů,
nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. Nebo už jste
odmítl banka nebo finanční uspořádání
více důvodů. Jsem soukromý věřitel,
půjčky podnikům a fyzickým osobám v roce 2006
nízká a cenově dostupná úroková sazba ve výši 3%.
Máte-li zájem? Kontaktujte nás prosím
sledovat úvěr v rámci
48 hodin. přes: mercyloanfirm20@gmail.com
constance gutgsell Profil uživatele + foto
24/9/2017 18:10:59
Dobrý den, Pán a Pani
Chcete získat úver pre realizáciu svojich projektov ; vykonávat svoje cinnosti ; výstavba svoje domy a kúpu Domu. Máme znacné kapitálové sumou, ktorá môže dat : 5000 € 10000000 € na všetky osoby, ktoré sú vo Financnej núdzi alebo jednotlivci, ktorí chcú mat pôžicku v krátkom case. Ako na sadzby úrokovej sadzby, je medzi 2% až 3% v závislosti na výške chcel. E-mail : constancegutgsell450@gmail.com
Přílohy:  images8.jpg (8,3 kB)
Vlasta
20/9/2017 19:37:19
Prosím správce tohoto webu o přehodnocení zveřejnění inzerátů a příspěvků s nabídkami půjček.
Děkuji za pochopení. Jonák
kings jone
16/9/2017 16:28:47
potřebuji naléhavou půjčku, abych zaplatil své účty, založil nový obchod nebo jakoukoli půjčku půjčku, kontaktuje toho muže Božího, který mi pomohl při půjčce ve výši 35.000 $. je e-mailová adresa: kingsjonecopmpany@gmail.com
Mrs. Ceren
1/9/2017 15:09:34
Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com
Přílohy:  eur.jpg (11,2 kB)
Mr Brooks
29/8/2017 02:10:04
Potrebujete úver na začatie podnikania alebo na zaplatenie
Apartmán tu je vaša šanca mať úver s nami
Ak máte láskavý záujem nás dostať cez
Deanbrooksloanfirm@gmail.com pre viac informácií
skunk
18/8/2017 07:07:56
Ahojte kde sa dá kupiť predný chromovy naraznik na trabant?
MRS LORI GOLER
4/8/2017 23:09:36
Microfinance.kredit@outlook.com

Nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi nízkým ročním rozpočtem
Úrokové sazby od 2% do jednoho roku až do doby splácení 50%
Let v jakékoliv části světa. Nabízíme půjčky od 1 000 eur do 5 000 eur
100 milionů EUR
Použijte dnes na Microfinance.kredit@outlook.com
Zájemci by měli vyplnit formulář žádosti o úvěr:

ŽÁDOST O PŮJČKU
ŽÁDOST O PŮJČKU
Vaše celé jméno*
Tvůj telefon*
Vaše adresa *
Stát / provincie *
Země*
Datum narození *
Aplikovali jste předtím? *
Požadovaná částka úvěru *
Doba trvání úvěru *
Účel úvěru *
                                      Microfinance.kredit@outlook.com
Přílohy:  dinero50032.jpg (32,9 kB)
Paní Rose
31/7/2017 02:53:46
Ahoj
Jak se máš ty a tvoje rodina?
Potřebujete naléhavou půjčku pro zahájení podnikání nebo splácení vašich účtů, pokud ano, prosím kontaktujte paní Mary Paulovou úvěrovou společností e-mailovou adresou na marypaulloan1@gmail.com v pořádku

nabídka půjčky

Paní Rose
na začátek předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20  další další

Odepsat na: bez názvu

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist