1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

číslo karoserie (11)
Nabídka úvěru
9/8/2019 04:24:51
Nabídka úvěru
Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi mohou platit úrokovou sazbu ve výši 3% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkujeme, že jste mi kontaktovali další informace PS: mariakova0@post.cz
Přílohy:  1.jpg (49,3 kB)
davi1981 Profil uživatele
20/4/2008 21:59:32
na podběhu mám ještě jeden štítek... ten značí co? ... je zajimavé,že když jsem zadal VIN do formuláře "Rok podle čísla karoserie" tak mi to nic nenašlo ale, když jsem tam zadal to druhé, vámi zmiňované, číslo, našlo mi to tapy správně,ale o rok mladší...
Přílohy:  dsc_6347.jpg (166,9 kB)
Ivosh Profil uživatele + foto
11/1/2006 07:35:20
Díky za info. Ověřím situaci. Bohužel se u čísel kastle někdy vyskytly
duplicitní číselné řady, může to být Tvůj případ. Co říká TP o stáří Tvého
vozu? A číslo motoru bys věděl? Rok 1799 se mi zdá zvláštní. Nevím sice
mnoho o úrovni buržoazního pokroku doby pozdního klasicismu, ale řekl bych,
že dvoudobé motory s rotačním šoupátkem tehdy ještě nevyráběli. :-)
ONitro
10/1/2006 17:00:39
Je možné ,že podle ověřovacího nástroje na těchto výborných stránkách ,jsem zjistil že můj trabi s č.karoserie *1596751* je univerzal r.v.1971 kdežto já mam v geráži limožku ? A je možné ,že je osazen motorem z roku 1799? Nevím jak je to ve velkém techničáku zítra na to musím mrknout ,ale myslím ,že tam žádné změny vepsány nejsou. Díky .
LukasH
19/12/2005 21:20:06
No vidíte, já jsem teď dělal kompletní reko Trabika a taky když jsem demontoval jsem narazil na dva štítky, jak píšete na podběhu a u nádrže, taky mi vrtalo hlavou co s tim, tak jsem ten od podbehu sundal a zatmelil diry a pak dám jen ten k nádrži.
venca
19/12/2005 18:43:45
dík,začínal jsem si být nejistý o pravosti čísla karoserie,ale když to nesouvisí nebudu si toho všímat.
Ivosh Profil uživatele + foto
17/12/2005 14:46:38
To číslo z praktického hlediska žádný smysl opravdu nemá. Klidně, Venco, zapomeň, že tam je. V TP napsáno není, techniky na STK nezajímá, pokud si ho všimnou, nechají ho takm protože z hlediska evidence vozidel je nadbytečné. Jediná dvě čísla, které budeš potřebovat, jsou to nad nádrží (tzv. VIN, duplikovaný na výrobním štítku) a to na motoru (pokud si nezařídíš výmaz ČM z TP).
VlaVla Profil uživatele + foto
17/12/2005 01:32:56
Já jenom vím, že to druhé číslo na podběhu je, a že s VIN nesouvisí. Bývalo už na Trabantu 600, i když na jiném místě a na levém podběhu. Vysvětlit jeho význam bohužel neumím.
venca
17/12/2005 01:03:59
to pravdu na tomto webu neni nikdo kdo by mi mohl poradit??
Tommy Forsage
15/12/2005 08:40:37
Možná Ti to vysvětlí někdo odborněji, ale to číslo nad nádrží je skutečně VIN a to na podběhu u cívek je číslo série, které bylo důležité jen pro potřeby továrny když kastle běžela po pásu...
venca
14/12/2005 21:48:04
měl bych dotaz ohledně čísla karoserie.Na mém voze je jedno číslo nad nádrží to souhlasí s číslem v TP a na pravém podběhu je také číslo,ale jiné. Mohl by mi prosím někdo ozřejmit jaký to má smysl.dík
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: číslo karoserie

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist