1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Potahy (9)
Milan
7/4/2013 00:49:23
díky, tak sem to vzal ručně, a stačí to.
Ivosh Profil uživatele + foto
5/4/2013 21:44:45
Nedělal bych to. Jednak se srazí (vyzkoušeno), jednak jsou vystlány většinou lehkou vrstvou molitanu a ta se rozdrolí a nahromadí na nejnemožnějších místech (v potazích samotných i v pračce).
Milan
4/4/2013 20:30:29
můžu dát potahy z trabanta vyprat do pračky? myslím ty potahy, jak jsou přímo na molitanu. jsou napůl látkové, a napůl kožené. vypral jsem z toho "hnědou vodu" ve vaně, ale nevím, jestli to bude stačit.
orel Profil uživatele
13/9/2006 14:31:59
To:Vašek D je jedno aky vyrobca hlavne aby sedeli a ladili :-)

Vašek D.
13/9/2006 14:26:49
No a od jakého výrobce? Polské přímo na trabant jsem viděl před rokem na tržišti v Chrudimi za 300,- Kč. Asi to nebude extra kvalita, ale tak rok, dva by vydržet mohly.
orel Profil uživatele
13/9/2006 13:45:18
dobry den
Nevedel by mi niekto poradit s potahmy na trabanta daju sa niekde este
zohnat????Alebo ste si ich dali usit na mieru???Prosim poradte
orel
trabantservis
12/12/2005 20:24:15
Zdravím,
potahy na T 601 lim. jsou k mání za 760,-Kč,na kombi za 795.
Univerzální potahy na trabanta většinou moc nepasují.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
12/12/2005 19:05:04
Na Trabant pasuju potahy zo Skody Fabia s nedelenymi zadnymi sedackami, pripadne nejake univerzal s nedelenymi. Ja som kupil v BAUMAXE potahy SPORT UNI za cca 499 SK a pasovali super.
Tomaskut
12/12/2005 18:23:57
Zdravím !
Sháním potahy sedadel na trabanta 601 a zajímalo by mě, jestli je možné použít klasické univerzální autopotahy, které se prodávají a jestli na Tráboše pasují.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Potahy

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist