1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Detaily roku 1971 (4)
Karel
12/12/2005 23:05:37
... taky slušná historie .......
Pappe
12/12/2005 22:15:34
To je dobrý nápad,ale asi to nepůjde,majitel je 11let po smrti,jeho manželka nás taky už nejspíš za chvíli opustí a nevím kdo jiný by mi ty fotky byl ochotný ukazovat. Takže asi budu mít smůlu jako ty,ale alespon mám trabiho. I když taky jednoho nemám,protože dědův strýc měl Hycomata a protože měl i problémy s nohou,jezdil prý jednou ročně jen okolo baráku a ještě řídil děda,potom strýc zemřel,Trabanta zdědil děda,který ho dal příbuzné,s tou se rozvedl manžel a Trabi byl najednou fuč,prý se ztratil pod rukama nějakého zloděje,ale buh ví,jak to tenkrát bylo,ale kdyby ho děda,který měl svoje vlastní auto strčil do garáže a dál s ním jezdil pár kilometrů ročně,tak bych dnes skákal radostí,co mám za poklad!
Karel
11/12/2005 19:38:57
Objednej se u původního majitele na kávu a spolu prolistujte jeho rodinné album, jistě se tam najde kopa fotek, kde v pozadí bude stát to trabo, já jsem takhle po 30 letech, po kouskách poskládal SPZ dědova traboše a vyhledal jsem ho, bohužel jsem se opozdil cca o 3 měs, popravili ho....
Patrik Petko Profil uživatele
11/12/2005 01:31:56
Dnes jsem koupil Trabiho ze 71 roku,chci ho určitě uvést do veteránského stavu a proto mě zarazily tyto detaily,auto už má nové přední blikače,ale staré sedačky s úzkým opěradlem a ke všemu má v zadním čele 15° prolis na SPZ,který se přece dělal až od 73,pokud je to ve vývoji na téhle stránce napsané správně,protože majitel mi tvrdil,že čelo určitě nebylo měněné. Karoserie také zřejmě také ne,má ještě úzký b sloupek. Jinak mi zdejší ověření roku výroby napsalo,že je opravdu z roku 71 (červenec - září) a motor ze 72,kdyby se kompletoval třeba až v roce 72,tak by tam přece asi určitě dali nové sedačky a pořád by měl zadní čelo hladké. Děkuji za každou radu,která mi pomůže dát vozidlo do co možná nejpůvodnějšího stavu.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Detaily roku 1971

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist