1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Přídavné topení do TRABANTA - Bufík (27)
petr
12/2/2017 19:06:12
nabízím přidavné benzinové topení ,čerpado +nádržka.
T.Viktora
18/3/2016 21:51:47
pip69: Ahoj muzes se mi ozvat na email ci telefon (728031292) mel bych zajem ten bufik z trabanta
pip69
13/3/2016 10:53:59
Jo a mám tu možná i topení z Tatry 603 ,bych pohledal pokud by se našel zájemce.
pip69
13/3/2016 10:51:53
Jedno topení tu někde mám,chtěl jsem ho tenkrát hodit do Velorexu,ale ten už jsem prodal. Nevím v jakém je stavu,ale vypadá komletně.
Honza
3/1/2016 20:47:07
Honzo...který hledáš schéma elektrického zapojení na benzinové topení Sirokko Heizung 211 do Trabanta...tak se mě ozvi na můj email: posilamemail@seznam.cz Mám el.schéma zapojení a i návod v pdf na údržbu a nastavení.
loan4 Profil uživatele + foto
17/12/2015 01:46:34
Nabídka úvěru paní Rosalia Santiago
Jsem Rosalia Santiago, generální ředitel podnikatelského FIRMY LIMITED, nabízíme všechny druhy úvěrů podnikům, jednotlivcům a také na právnické osoby, a nabízíme také služby důvěry a investice pro široké spektrum zákazníků / kandidáti, cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2%, s minimálním množstvím úvěru (5,000.00 euro) a s maximální výše úvěru (10,000.000.00 eur) v období jednoho roku až 50 let ,
Posláním společnosti je spolupracovat, aby jednotlivcům a organizacím, kteří potřebují finanční služby, které jim pomohou plnit jejich potřeby, očekávání a pomáhají zlepšit život našich zákazníků a jejich komunit. Podnikatelské úvěry.
Email: Rosaliafinance@hotmail.com
Přílohy:  aaaaa.jpg (21,9 kB)
habr Profil uživatele
16/12/2015 23:40:42
Návod je určitě na www.trabime.cz v některém vláknu. Podívej se tam do techniky, zadej klíčová slova a jistě to najdeš.
Honza
16/12/2015 19:57:55
Zdravím,
marně hledám schema na zapojení bufíka Trabant .
Nemáte něco ?
Díky Honza./
Petr
3/10/2013 11:44:20
Ahoj Blanco, Cena se odvíjí od nabídky a poptávky. Někdo si cení nějakou věc na 1,- a někdo tu samou na 1000,- Takže otázky typu za kolik abych nenaletěl jsou trochu mimo. Já byl ochoten dát za funkčního bufíka tak max 1500,- sehnal jsem ho za 800,- Na jednom slovenském webu nabízejícím náhradní díly na wartburgy, ifi, trabanty, barkase ho mají zhruba za 3500,- věřím že bude v dobrém stavu a ihned k namontování, ale mě se tolik za něj nechce dát, někdo ho určitě koupí a nebude se cítit že naletěl.
Eda Profil uživatele
16/9/2012 12:10:00
Pro zájemce topení Trabant - [URL]
Waněk
11/9/2012 20:06:47
Malý výkon topení, velké starosti okolo...
milan
10/9/2012 20:39:17
a nenapadlo vás třeba sehnat alternátor cca 80A, a udělat elektrické teplovzdušné topení dovnitř vozu?
P.Hyreš
9/3/2011 00:26:00
Máme na Tráboši přídavné benzínové topení , Na štítku je psán typ 211, ale od jakého výrobce nevím . Na štítku je to německy, a pokud je tam nějaká značka - jako malůvka, tak mě to nic neříká. Mám ale za to, že to někdo přepojoval. Ke kontrolce v palubní desce není přivedeno kostření ale na obou přípojných šroubcích jsem našel + (plus). Čerpadlo,žhavení,ventilátorek jsou funkční. Bohužel nemám schéma ,případně nějaký manuál. Pokud můžete, prosím pomošte. Díky P. Hyreš
Brajara
2/3/2011 10:37:49
Tak už nic.
Našel jsem.
[URL]
Brajara
27/2/2011 20:22:58
Zdarvím.
Nemáte prosím někdo k dispozici el. schéma zapojení bufíku? Není to pro mě, ale pro známého.
Děkuji Jarda
HaD Profil uživatele + foto
14/11/2007 19:36:28
Mr_kuj> Vydrží to ten plastový větráček? Přece jen tam je trošku horko...
,g,jhgl.iugf.liu
14/11/2007 09:28:11
pronto , bufík , pufík
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
30/12/2005 13:13:30
S tym vetracikom z PC je to pravda. Akurat je nutne pouzit vetrak, ktory ma minimalne 0.3 A a viac (novsie zdroje...)
Karel
28/12/2005 21:58:18
To je skvělej nápad, mockrát jsem o tom samém přemýšlel. Připravuji teď přestavbu na kabriolet (kit Ostermann) a přemýšlím, zda-li bych nešel do nějakého webera ....
Bert
28/12/2005 18:35:02
Mohu jednu radu, trápil jsem se s přívodem "tepla" . V práci vyřazovali staré počítače. Ze zdroje jsem vyndal větrák ze zdroje. Je to malý motůrek na 12V, který svým rozměrem pasuje do dlouhé gumové trubky. Přes jednoduchý vypínač na palubce si ho nezávisle pouštím. Má dosela slušný výkon a žene mi dost teplýho vzduchu i při volnoběžných otáčkách. Na leto si celou trubku vyndavám a dávám - letní prázdnou, aby mohl Trabi dost "samostatně" větrat. Teplu zdar !!!
Pavel JHB Profil uživatele
7/12/2005 00:02:53
Julo> Nez ho stavet bylo by jednodussi reseni. Temer shodnej bufik mely
Polsky bagry. Akorat je to uz moc let kdy jsem na podniku, kterej je
provozoval delal a nevzpomenu si ani za boha na jmeno. Byl v tom anglickej
motor, nemeckej bufik. Jeden maler tam ale opet byl, melo to malou nadobku
(cca 1/4) litru na benzin primo na telese.
Ivosh Profil uživatele + foto
6/12/2005 14:11:13
To Julo> tady máš bufíka v řezu. Myslím, že to nebude tak jednoduché. To
vyjde levněji vydražit bufíka na ebay.de. :-)
Ing._Július_Klein
6/12/2005 14:05:20
O bufiku sa toho napisalo hrozne vela. Je vcelku dost problem ho zohnat.
Co takto nejaky rozobrat, podrobne ofotit a vytvorit navod na stavbu?
Ventilator, spinace, poistky, cerpadlo nie je ziaden problem. V pohode za
par sto korun na vrakovisku sa nakupi vsetko.
A v takom pripade by nebol problem s pripadnou opravou, pretoze upravene
samodomo by si kazdy opravil sam a vedel kde na co sahnut.

Co vy na to?

Otazna je bezpecnost avsak aj to sa da hravo vyriesit. Staci dodrzat zopar
zasad a nemoze byt problem. Takze?

Ivosh Profil uživatele + foto
6/12/2005 12:12:28
Ještě bych doplnil:
-- konzoli, která drží topné těleso na třmenech listového pera
-- náhubek, kterým jde vstup vzduchu do kabiny
-- spínací panel (hlavní spínač + dvoupolohový spínač + kontrolka)

A pro úplnost ještě kabeláž a hadice.
Tomáš Kotek Profil uživatele + foto
6/12/2005 12:03:55
Cena přídavného benzinového topení ("bufík") se pohybuje zhruba kolem 1500,- když je v kompletním stavu (tzn. vlastní topné těleso, výfuk, nádržka na benzin, podávací čerpadlo, výfuk, ochranný plech, (odpor na 12V), ventilátor. Snad jsem na něco nezapomněl.
na začátek předchozí  1 | 2  další další

Odepsat na: Přídavné topení do TRABANTA - Bufík

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist