1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Jakou má cenu (T601) ??? (10)
Petr
1/10/2015 10:55:43
TO: Josef Nrychta. Úplně s tebou sohlasím, takovéhle šmejdy, jako je Dr. parte ozel. by měl admin automaticky smazat. Zde to je diskuze o trabantech a ne podporování šmejdú, jako je třeba ,Lydia hamson,Zydrunas jasinskas,Jan kimi, Pery White,James Wyat, Atd Atd. Dejte si všichni pozor před touto bandou podvodníkú. Prosím admina o smazání těchto podvodných inzerátú děkuji.
Josef Nrychta
28/8/2015 16:04:59
S ty si blbečku myslíš že v ČR je každej tak stupidní že ti na to skočí???
Dr. Patre Ozel .
8/2/2014 07:10:37
Dobrý den ,

Hledáte podnikatelský úver , osobní pujcky , domov , auto úver pujcky konsolidaci dluhu , rizikový kapitál , atd. , v jakémkoliv množství .
Jmenuji se Dr. Patre Ozel , žiji v ceštine a moje e-mailová adresa je patreozel@gmail.com . Chci, abyste vedeli, že jsem dostal pujcku od senátora Walter , z Ceské republiky introducded se mi paní Dana Ríhová, Irene Solar , pan Chudý Miláne a já chci, abyste ho kontaktujte ješte dnes pro váš úver .
REQURIMENTS Chcete-li získat úver.
Jediné, co musíte udelat, aby se tento úver od nej je :
1. . zaplatíte pouze poplatek za prevod vašeho úveru na váš bankovní úcet do banky správce a poté odeslat poplatek na bankovní manažer váš úver bude mít na vašem bankovním úctu do 6 hodin okamžite a bez prodlení. A za druhé je to jediný poplatek budete platit za úver a budete mít své pujcky .
Takže chci , abyste se obrátili senátor Walter a já vám slibuji , že budete mít svuj úver od nej , stejne jako jsem se dostal dolu , jakmile budete platit poplatek za prevod na bankovní manažer .
Vyplnte formulár úveru a kontaktujte senátor Walter pro váš úver ješte dnes .
prihláška

Jméno : ................................
Další názvy : .........................
Pohlaví : ................................
Datum narození : ........................
Rodinný stav : .......................
Kontaktní adresa : ..................
PSC : ..............................
PSC : .............................
Zeme : ...............................
Stav : ....................................
Mesto : ......................................
Dum Telefon : .......................
Mobil: .................................
E - mail: ..................................
Povolání : ..........................
Náboženství : ...............................
Výše úveru : .......................
Doba trvání úveru : ......................
Uvedte úcel úveru : ..........
Mesícní príjem : ....................

Chci, abyste se nad vyplnit formulár pujcky a kontaktujte Senator Walter žádný senatorwalterfinancialhome@gmail.com pro váš úver ješte dnes a já vám slibuji , že budete mít svuj úver na vašem bankovním úctu neprodlene 6 hodin presne tak, jak jsem dostal pujcku z neho bez stresu .

Dekuji vám a Buh vám žehnej .

Dr. Patre Ozel .
Přílohy:  money.jpeg (51,0 kB)
Tomas Janus
23/11/2005 17:49:55
jeste jedna fotecka
Tomas Janus
23/11/2005 17:44:00
ja sem koupil trabanta s papirama a technickou na 1 rok, novej motor ma najeto 15-tis akora vetsi koroze prahu a chycena podlaha ale vlastovka a tak uplne zdravy a stal mě 1000 kč
Přílohy:  dsci0011.jpg (585,9 kB)
Karel
17/11/2005 22:11:53
Já koupil vysněný pastelblau 1967, kompletní, motor super, chycené prahy - 5000 Kč. teď to mohu říct, kdyby chtěl 20 000 Kč, dal bych mu je.
VlaVla Profil uživatele + foto
16/11/2005 22:28:07
Já jsem nedávno prodal Trabanta z roku 1965 se skvělým motorem za 2 000,-Kč. STK to mělo ještě na půl roku. Karoserie špatná, vlaštovka kaput. To jsou tedy ceny za které se to prodává. Za co se to "dá prodat" někomu, kdo tomu vůbec nerozumí je věc jiná, ale takové lidi tady najdeš jen těžko :-)
Karel
16/11/2005 21:45:48
Dtto, tzn. dobrej motor, vlaštovka, ale chycené prahy - dostal jsem zdarma.
Ivosh Profil uživatele + foto
16/11/2005 14:51:05
Známá prodávala podobný trabant, za 3 kKč byl neprodejný, myslím, že si to
odvezl někdo po půl roce za 1500 Kč jen proto, že to mělo dobrej motor.
Marek Borys Profil uživatele
16/11/2005 09:09:39
Čau měl bych dotaz za kolik se dá prodat trabant 601 r.v 79 s TP bez STK motor je dost slušnej, převodovka nápravy taky...vlašťovka je opravovaná...a trošku rozsáhlejší koroze podlahy prahů...K autu je ještě jedna převodovka navíc...Auto jede dobře a moc nežere jen je skorodovaný...Tak za kolik by se to dalo prodat ???
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Jakou má cenu (T601) ???

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist