1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Originál radio Trabant? (8)
rachia
17/6/2019 12:39:08
nabídka úvěru mezi jednotlivci
Bez ohledu na vaši současnou situaci a částku, kterou chcete půjčit na své finanční problémy nebo na realizaci svých projektů, jsme vám k dispozici do 24 hodin bez jakýchkoliv problémů.
Obraťte se na nás, abyste obdrželi Váš úvěr co nejdříve.
Email: dkp985@post.cz
Přílohy:  tt.jpg (14,9 kB)
PUNTIK
21/2/2008 16:03:01
MI MÁME MALEJ HEZKEJ REZAVEJ TRABANT A NEJDOU MU OTVÍRAT ZADNÍ DVEŘE PROTOŽE JSOU ZREZIVĚLÝ NEDÁ SE STÍM NECO DELT ?
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
26/1/2008 17:39:41
To VlaVla: Mna by tiez zaujimalo kde bola umiestnena original antena. Vzdy som si myslel ze v plechu pri skle (podla tvojho vykladu mi to nie je celkom jasne). Nejaka dobova foto by pomohla...
Václav
26/1/2008 17:13:33
Čus chtěl bych se zeptat jestli nevite jak zapojit rádio u trabanta je normální na kazety
totalman
7/11/2005 10:13:56
O fotku se pokusím. Snad se mi to podaří do zítřka. Trabant měl být někdy z roku 1975 +/-. Anténa byla umístěna, tam jak je vedena kabeláž do zadu, čili mezi střechou a horním sloupkem.
KArel
7/11/2005 09:53:02
Zdarec, reprák se dával do přístrojové desky, zevnitř do prostoru kolem odkládací skříňky a montoval se obráceně, tzn. magnetem nahoru, což jsem v dětství nemohl pochopit, ale je to tak, když se zkušeně na tu přístrojovku podíváš zevnitř, díry pro šrouby jsou patrné. Já mám org-. radio RFT 6V a to má rozsah MW, KV. Jestli to tvoje je taky RFT a ne Tesla, tak ho beru, můžeš poslat foto? P.S. Jestli je to auto bleděmodré vzal bych i kulaté nárazníky, když budou nepomlácené, dám za ně slušný peníz, if tě to oslovilo, napiš mi na email.
VlaVla Profil uživatele + foto
7/11/2005 09:51:01
Neměl bys fotku toho rádia? Nebo alespoň typové označení. Z jakého roku to auto bylo? Rádia se každých pár let měnila. Překvapuje mně, že píšeš v souvislosti s anténou o střeše. Originální anténa byla vždy u předního skla přibližně v místech, kde je nádrž. Originální reproduktor měl v osmdesátých letech tvar koule.
totalman
7/11/2005 08:55:25
Rozebírali jsme jednoho schnilého Trabanta-limousine a bylo v něm i radio. Zřejmě originál. Není sice už nic moc, ale určitě by šlo zrenovovat. Tím jsem chtěl říct, že je zašlé, ale mělo by být kompletní. Mě zajímá jestli je vůbec o takovéto věci zájem. Zdá se mi škoda to vyhodit i když vlny sv dv, či jaké tam jsou asi v dnešní době nikoho neuspokojí. Hodně jsme se podivili jak byla v tomto voze vyřešena anténa. No alespoň ji neměl nikdo jak zlomit. Teda pokud nezlámal střechu. Ještě bych rád, jen tak pro informaci věděl, jaký byl k tomuto rádiu připojený reproduktor, popřípadě jak to vypadalo v originále. Ve výše zmiňovaném voze Trabant, tam byl starý reproduktor z televize zabalený do žiněnky. Jinak ten Trabant měl po celý svůj život jediného majitele. Více než třicet let spolu byli, ale ke konci Trabiho života se k němu majitel hezky nechoval. Nutil svého Trabiho vozit těžké kameny na svoji chalupu a to ještě po docela velkých kopcích. Jen taková ukázka toho, jak může skončit život Trabantí.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Originál radio Trabant?

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist