1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Odhlaseni auta (62)
Mr Excel
11/12/2015 05:41:21
Potřebujete rychle a naléhavou půjčku? Od důvěryhodného a spolehlivého úvěrové společnosti? Zde je vaše šance získat úvěr, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu pro váš úvěr teď na prostřednictvím e-mailu: (excelservices.managementonline@gmail.com)

Nabídka půjčky
alois
2/3/2015 22:10:19
Díky
jenda
2/3/2015 13:36:51
Polopřevody od nového roku už nejsou, přehlašuje se rovnou v místě registrace! Stávající polopřevody budou po 1.7. zrušeny, ale auto (VIN, výr číslo) už nepůjde nikdy přihlásit. Navíc není jasná sankce ze strany org. živ prostředí, může být až 50 000,- ale nikdo neví přesně za co a jak.
Jediná možnost jak se vyhnout ekodani je v současné době veteránská testace (3 000,-) původnosti na odpuštění ekodaně.
alois
1/3/2015 17:11:34
dobrý den byl mi nabídnut Trabant s Tp ale s nezaplacenou eko zlodějnou a majitel říkal že to mužeme dát do polopřevodu a že se v Červnu Ten Tp zruší aniž bych to auto musel dát na vrakoviště. Jde ted ještě vůbec dát auto do polopřevodu? Děkuju

JP MORGAN
29/10/2014 23:51:09

Získání půjčky se stal výzvou finanční rozhodnutí, aby se vzhledem k výzvám z ní vyplývají, zejména když máte vzít v úvahu vysoké kolaterály vyžadovanou finančních organizací, které nabízejí pomoc nebo vysoké procento zájmu, pokud uvažujete o splácení. Jste jako takový?Dobrou zprávou je, že jsme nyní nabízí všechny druhy úvěrů, dnes na 3% úrok bez zajištění a snadné schválení. Naše půjčky se pohybuje od 1000 do 1.000.000.000.000 euro a je to bezpečné a zajištěné. můžete nás kontaktovat ještě dnes na jpmorganchasebank247@gmail.com informace o tom, jak používat a být jisti, dostanete úvěr, které hledáte, jak vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou.
Přílohy:  download1.jpg (2,7 kB)
Stanislav Vysloužil Profil uživatele
13/12/2012 21:01:10
To je chyba, že jste to hned při koupě nepojistil. Nebo jste mohl při přepisu dát RZ do depozitu za 100,- a po opravě vyzvednut. Pak by se nemuselo platit pojistné.
Honza
13/12/2012 20:32:24
Potřebuji poradit.Letos v dubnu jsem koupil auto.které bylo 5 let v polopřevodu na pana X.Auto mělo rok propadlou technickou kontrolu i emise. Kupní smlouvu jsem podepsal v dubnu a auto odvezl domú.Trvalo mi 83 dni než jsem ho spravil a hned provedl technickou ,emise a přepis + pojičtění vozidla.
Jenže dnes jsem obdržel dopis od kanceláře pojistitelú že mám zaplatia pukutu za to,že auto nebylo pojištěné právě těch 83dnú,to je doba od podepsání kupní smlouvy po provedení technické,emisí a přepisu+ pojištění vozidla.
Ja
á jsem se domníval,že vozidlo pokud není provozu schopné tak nemusí být pojištěné. Musím tu pokutu fakt zaplatit? Nebo nemusím a podle jakýho zákona.Dík Za odpově Honza
habr Profil uživatele
29/3/2010 00:45:36
stejně jako Škodovku nebo Trabanta, to je stejný postup. Nejlépe to jde na magistrátě kde je vůz v evidenci. Stačí k tomu protokol o ekologické likvidaci, vyplněný formulář "žádost o trvalé vyřazení vozidla" TP. ORV. RZ, OP případně plná moc majitele vozidla k provedení tohoto právního úkonu a platný doklad o zákonném pojištění.
Mitsubishi colt
28/3/2010 21:03:20
Jak odhlásit vozidlo značky Mitshubishi colt
Pavel
4/9/2009 00:18:43
Předkládat potvrzení o ekologické likvidaci při odhlašování z evidence je jen buzerace. Je to v hrubém rozporu s Ústravou, která garantuje nedotknutelnost vlastnictví. Prostě je to moje vlastnictví které nechám ba památku svým dětem a nic likvidovat nebudu!!!
Fanda
23/11/2008 00:48:27
PRODAT komplikace není vůbec žádná. Vlastnické právo přechází na nového majitele sepsáním kupní smlouvy a ten úkon na úřadě, kdy provedou odhlášku na někoho jinýho, to je jen zaevidování. A jelikož pokud někomu prodávám auto jako soukromá osoba, nejsem oprávněn dožadovat se na kupujícím předložení občanky ke kontrole jeho osobních údajů - takže když mi řekne, že je Venda Jouda z Podmoklice čépé 3 a r.č.má 998877/6655, tak ty údaje napíšu do smlouvy, neboť tak konám v dobré víře. No a abych se neobtěžoval jít na úřad a odhlašovat to na něho, rovnou mu napíšu i plnou moc k převodu toho vozidla za mě. Kopie obého si samozřejmě uschovám pro pozdější předložení buzerujícím úředníkům a TP + ORV + RZ si mohu klidně vylepit v ložnici na zeď. S autem si mohu dělat co uznám za vhodné, pokud ještě fyzicky existuje. Kupní smlouva ani plná moc pro účely přihlašování, odhlašování a změny údajů v registru vozidel NEMUSÍ být ověřená, kdo nevěří, ať tam běží.
Lubor
4/4/2008 11:36:23
Jasně, proto se tady ptám. Jsem od Vrchlabí. Trabik je po vyvaření, ale k pojízdnému stavu chybí trocha práce. Spíš mám v plánu udělat z něj dárce orgánů pro mého druhého výstavního, "srazového".
Pajka
4/4/2008 11:28:37
Lubor: Odkud jsi? No, vždycky se snaž něco raději prodat, než hned likvidovat. Bylo by škoda připravit dalšího trabíka o život...
Lubor
4/4/2008 10:03:26
Ahoj všichni. Právě se chystám zrušit jednoho trabíka s vyvařenou kastlí, bohužel. Pokud někdo chcete papíry či část auta než ho odhlásím, dejte mi vědět. Musím uvolnit místo nejpozději do konce dubna. Podrobnosti domluvíme.
Jitka
16/12/2007 20:36:04
muj e-mail yihia@centrum.cz
diky moc Jitka
Jitka
16/12/2007 20:28:46
Ahoj vsichni,muzete mi prosim poradit.Ziji V Italii a auto je registrovane v cr pouze na me.Tedy ma cesk.spz.Mam auto s autom.prevodovkou,ktera mi odesla.Auto je nepojizdny.Oprava se nevyplati.Chci auto zde dat k demolizaci,protoze odvest do cr na plataku je drahe.Je mozne ho odhlasit z registrace i z pojisteni?A jak postupovat,abych kvuli tomu nemusela jezdit do cr.Staci jim poslat doklad o demolizaci popr.prelozeny do cestiny a znacky,nebo se musim osobne dostavit,coz je pro me nyni nemozne.Z duvodu dalky a rovnez mam mimco a tak daleka cesta je pro nej nemozna .Prosim Vas co mam delat.Poradte mi nekdo.Dekuji mockrat.S pozdravem Jitka.Odepiste mi prosim na muj e-mail.
Brajara
14/11/2007 22:53:19
Mrkni na [URL]
Jára
14/11/2007 14:21:50
Dobrý den mužu koupit auto na náhradní díly ale jeho majitel ho chce přepsat na mně ale já to chci jen na ND jak to mám udělat abych nemusel platit pojistku a když to nasebe přepíši tak už to nikdi nezruším jak bych to mněl udělat nebo ho mám přepsat na sebe a pak ho nějak odhlasit ale jak ?? díky moc za odpověd
Pavel JHB Profil uživatele
6/3/2007 18:23:14
Ja bych jeste dodal mistne prislusne evidenci vozidel, protoze co plati v
jedne vesnici nemusi platit v druhe. A urednika nikdy nepresvedcis, ze si
zakon obcas vyklada spatne.
Ivosh Profil uživatele + foto
6/3/2007 17:42:18
U nas je to v kompetenci obecnich/mestskych/krajsych uradu, resp. detasovanych pracovist. Ale na SK nevim.
Peter
6/3/2007 16:07:26
jaky urad to je presne?
6/3/2007 16:05:11
Ja teda nevim, jak to funguje na Slovensku. Ale mne se vetsinou NEJLEPE osvedcilo zvednout telefon a zavolat si na patricny urad. Nevim, jak u Vas, ale u nas Ti vsecko ochotne reknou. A mas to jistou informaci.
Peter
6/3/2007 15:52:52
Zdravim- prosim Vas vsechny hodne rychle kto by vedel dopodrobna opisat ako to je ked davam auto bez STK a EK, SPZ samozrejme ma ,docasne odhlasit!. Ako co a HLAVNE co sa plati apod. Pripadne neskorsie vyzdvihnutie spat ake papiere a co. Ale prosim hlavne co to tam stoji.

Skratka presne vsetko.
Potrebujem to surne ideme auto docasne odhlasovat.
Strasne pekne Dakuje predom.
Dovidenia
24/11/2005 07:28:45
Netušil jsem, že jdou taková kouzla. Myslím, že to jednou využiju na T600,
až bude hotový, nepočítám se zimním ježděním...
Petra
24/11/2005 07:23:57
Přesně tak, nikomu to nevadí.
Protože: pojistka je platná po celou dobu, ale účinná jen na nějaké období. Pro úředníka je důležité to, že je pořád platná.
Ale kdyby někoho chytli v tem období, kdy je neúčinná tak hrozí tych 20.000,- a 12 měsíců zákaz.
Jo a su z JM (okr. Hodonín)
Petra
na začátek předchozí  1 | 2 | 3  další další

Odepsat na: Odhlaseni auta

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist