1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

METALIZACE (14)
Jirka
17/8/2011 10:45:28
naše firma EST + a.s. vyrábí metalizační pistole kyslíko acetylénové a kyslíko propanbutanové. Pokud budete mít zájem mrkněte na www.estplus.cz
PEKRMETAX
13/8/2009 16:14:50
Dobrý den,
Metalizace, neboli šopování je nanášení kovových povlaků žárovým nástřikem. Je určena k povrchové ochraně oceli a jiných kovů před korozí. Vytvořená vrstva kovu zabraňuje průniku vlhkosti a kyslíku k povrchu kovu, čímž zabraňuje vzniku koroze a několikanásobně prodlužuje životnost takto opracovaných (metalizovaných) celků. Stříkaný povrch musí být předupraven tryskáním. Žárovým nástřikem je označována technologie, kdy na povrch konkrétní součásti je nanášen stříkáním roztavený materiál v podobě drobných kapiček, které ulpívají na povrchu dané součásti a vytvářejí souvislý povlak.

Více informací naleznete na našich stránkách

[URL]

praktické video ukázky pak na

[URL]
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
5/11/2005 17:41:26
To Pavel JHB: Pýtal som sa pár ľudí, ale nikto ani len netušil čo to je. Potom som si prezrel internet a skúšal tento výraz povyhľadávať, skutočne existuje výraz "šopovanie" aj v Slovenčine, ale pochybujem že je to spisovný výraz (v Slovenčine), možno je to prevzaté z Češtiny alebo tak nejak...
Pavel JHB Profil uživatele
5/11/2005 17:22:14
Mr_Kuj>Dost jsi me zarazil, poslal jsem dostaz kamosovi na slovensko, tady je odpoved:
Budeš sa čudovať ,po slovensky je to "šopovanie".
4/11/2005 18:21:37
To Pavel JHB: Šopovanie? To som v živote nepočul...ale to ďalšie vysvetlenie je postačujúce :)
4/11/2005 02:08:35
Mr_Kuj> prelozit - snad šopovanie ??? :-))
Kazdopadne je to zarovy nastrik nataveneho bud hliniku nebo zinku - to jsi
asi chtel slyset ne?
3/11/2005 20:50:27
1. Preložte prosím nám Slovákom do slovenčiny výraz -šopování-
2. Na výfuky používam ALUXAL - vypaľovacia striebrenka, v zime nejazdím, ale po kvalitnom očistení a natretí výfuk vyzerá ako nový a tento efekt vydrží veľmi dlho....myslím že je to celkom prijateľné a cenovo nenáročné riešenie.
Ivosh Profil uživatele + foto
3/11/2005 10:21:44
Hmm. Zdá se mi to neuvěřitelné, ale člověk se učí celý život. :-)
3/11/2005 10:21:06
Tvrdil, ze jezdi porad. To bylo samo prvni, co jsem se zeptal :-))) Otazka
je kolik toho opravdu bylo a co je to porad...
3/11/2005 10:10:41
A kolik najel v zimě, dešti a smole?
3/11/2005 10:04:58
Ja nevim ale loni jsem mluvil ve Vrbne s klukem, kterej mel kraaaaasnej
vejfuk (proste novej) Tvrdil, ze ho tam ma 4 roky.... (byl samozrejme
sopovanej)
3/11/2005 09:38:33
Nedávno tu někdo psal, že šopování vyjde docela draho a efekt není takový,
že by se o vyplatilo při dnešních cenách výfuků. Smysl to má snad jedině
pokude seženeš vzácný originální kousek, třeba na T600, a chceš, aby Ti
vydržel co nejdýl...
Karel
3/11/2005 09:32:19
Zdarec, asi bych se na to vykašlal, připadá mi to zbytečné. stejně Trabošem budeš jezdit chvilku, než posílíš a poak si ho dáš jako koníčka do úloženky - nemám pravdu?
METALIZACE
3/11/2005 00:41:52
AHOJ VŠEM, budu měnit výfuk a přední výměník a zadní tlumič výfuku . Ještě před tím bych chtěl ty nové díly nechat nějak povrchově ošetřit , aby mi to nerezlo. Máte někdo zkušenost, kolik to stojí a kde to třeba v Praze dobře dělají ? Jsem mladý Trabantista, tak ještě nemám tolik zkušeností. Chtěl bych nechat Přední výměník, mezitrubku výfuku, a zadní tlumič s výfukrm. Díky
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: METALIZACE

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist