1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

"Jeď, Trabi, jeď " - N, 1991. (160)
JITKA HODNÁ
21/11/2007 22:48:49
ahoj! kdo víte, kde sehnat samolepku (velkou, obrázek třeba tygr nebo orel atd.)
na kapotu trabanta?
děkuji za informaci na email :jitkahodna@seznam.cz
nebo telefon :604642494
honkom
14/1/2006 08:38:38
Na stránce "download" přibylo video Krasotrabantění a Trabimimi. Kdo tam nebyl ještě déle tak nové budou pro něj i jiná videa. Doplňujeme to postupně jak to vzniká. [URL]
Pavel JHB Profil uživatele
13/1/2006 16:50:29
Co tam pribylo? Ja tam nic noveho nevidim.... Stranku jsem pro jistotu i
refresoval.
KajdaX
13/1/2006 12:46:31
Forma je taky důležitá, přemýšlel jsem, jak by se to dalo a nic kloudnýho mě nenapadlo :) Takovej hranej, vtipnej dokument by ale nemusel být špatnej. Jsem pro. Nad námětem se ještě zamyslíme, něco z toho Tvého je určitě použitelné, zkusím taky něco sepsat a zčneme to nějak dávat do kupy. Jen teď bohužel mám trochu méně času, zkouškový :(
P.S.: Jinak jsem Kajda, akorát jsem na jiném počítači a nemůžu si vzpomenout na heslo ;)
Kolenatý
13/1/2006 12:18:55
Pokud to má být volně šiřitelný film, mělo by to mít hlavu a patu.
Líbilo se mi třeba v Jeď Trabi jeď (dále jen JTJ), že ukázali jak je Horst nadšenej majitel T, jak si ho hýčká.
Pokud by se to pojalo jako dokument, nemyslím historie vývoje a tak, ale dokument o tom, jak to kolem T žije v dnešní době, nemuselo by to být špatné.
Můj námět je tento (ze života): Mladý člověk, dnešního typu, se rozhoduje, jaké auto si pořídit, debatuje o tom s kamarády a pořídí si nějakou plečku, která je zrezlá a pořád ho zlobí. Nakonec jí prodá a koupí T. Je spokojenej a normálně s ním jezdí (tady by se dala zařadit nějaká vtipná historka), přátelé se mu ze začátku smějí, ale když je povozí, zjistí, že T není jen auto, ale prostě legenda, a on je do toho pořád víc a víc zažranej.
No a pak nějaký ten sraz, něco fakt super, co se vidí třeba jen od němců ve Zwickau, nebo zase naopak něco krizového v CZ - nějaký fakt katastro tuning.
Mělo by to být o dialozích "neználků" a trabantistů, výměny názorů, vtipy, scény za jízdy, přátelství kolem T, cestování, romantika, ?sex? :-) Teď mě napadá, že mému návrhu chybí "šťáva", mělo by to mít celé nějakou hlubší zápletku, která by to všechno propojila do celku, aby to bylo i pro civilisty sledovatelné. Těším se na další příspěvky do diskuse nebo na můj mail. Petr
honkom
13/1/2006 11:39:11
Další nová videa z naší "kuchyně" najdete opět na [URL]
Charlie
22/12/2005 08:02:46
Trabib(p)ower je uplně výborný kousek, jako laika mě to obrovsky pobavilo a ten konec s muzikou z Knightridera, to sem málam umřel smíchy ;-) ROFL , super jen tak dál.
Karel
10/12/2005 23:58:06
..... hodně dobrý.
Kajda Profil uživatele
9/12/2005 15:35:38
Taky jsem nevěděl a tak jsem mrknul na to URL a je to dost dobrý :-) Takový A je to, nejen hudbou :-)
Ivosh Profil uživatele + foto
9/12/2005 14:14:08
Co je to TrabiBower? Asi jsem nejak mimo...
honkom
8/12/2005 12:03:03
Koukám že se tady probírá video. Budeme s TGB letos točit pokračování TrabiBowera a námětů je spousta. Velkej film to ale určitě nebude. Spíš víc malých na pokračování. Udělat z víkendového záznmu 5minut je docela peklo. A udělat z měsíčního natáčení hodinu. To už jde mimo chápání. Jinak točím na 570řádkovou miniDV Sonku (NTSC :-/ ) a stříhám na Pinacle DV500DVD v Premieře.

[URL]
Kajda Profil uživatele
1/12/2005 16:34:06
Nevadí, zangažujeme ho :) Od toho nás to bude dělat více, není-liž pravda?
Karel
30/11/2005 21:13:44
Dopracovává se, mám však problémy - ten můj námět se mi zdá málo angažovaný .....
Kajda Profil uživatele
30/11/2005 00:21:04
Tak jakpak to vypadá s vývojem scénáře? tedy momentálně spíš námětu?
Kajda Profil uživatele
10/11/2005 15:39:23
Přesně tak, nejdůležitější je teď námět a scénář - od toho se bude všechno odvíjet, včetně tý hudby a tak...
Honza Cimr Profil uživatele + foto
10/11/2005 07:53:10
Mluvilo se tu o miniDVD kamere Sony, ne chipove, paskove... Karel ji i
nekolikrat tusim videl... Treba v Lipniku... No, strihove studio s hromadou
efektu mam taky, mista na discich zatim taky, nejakou hudbu (na nic jineho
nez na nervy nehraju) bych taky vystrachal, ale od teho su tu
profesionalove...

Kuj: Ale opravdu netusim co je na tom tak nepochopitelne, pokud se zmatozim
, tak ti o vikendu sundam kolo a vyfotim podlozku na starem naboji...

Daniel: Pokud si dobre pamatuju (;o)), tak moje auto vypadalo (;o(( na
predmetnych kolech jako na prilozenych obrazkach. A Ja tak koukam na ty
fotky, mozna ma Zajda pravdu, R25, ale opravdu Nevim, z ceho jsou to kola...
Přílohy:  dscf0014.jpg (209,0 kB)  dscf0015.jpg (137,4 kB)  dscf0016.jpg (157,7 kB)
KArel
10/11/2005 00:35:07
O techniku bych strach neměl, té je všude dost. Uvažuji o využití stejné techniky jako při natáčení Seru si to. Přičemž klasický film bych předem nevylučoval, ale to všechno je až poslední, nejdůležitější podle mne je teď námět a scénář - od toho se odpíchneme.
2 Andre: Jaký druh vlastní muziky máš na mysli: rock, pop, folk .... atd? Jo, a ať je to jak chce, tak je pro mne důležité jestli by byla elektronická, nebo hraná rukama (preferuji).
Andre Profil uživatele
9/11/2005 21:28:47
Já můžu taky přidat svou trošku do mlýna - velkou poloprofesionalní digitalní kameru SONY, plus nějakej ten stativ a případně i střih a autorskou (to jako myslim mojí:) hudbu pokud zbude čas. Vim sice že uz tu o kameře zmíňka padla, ale mam takovej dojem že se tu mluvilo o tý malinkatý, velikostí foťáku. Nechci bejt za chytrýho, ale podle mě, čim větší kamera tim líp, pač to potom tim míň vypadá jako home-made video...
9/11/2005 13:45:18
Sice mi video SSTVBMT neuteklo, ale stejne... Hlasim se i trebas jako varic
kafecaje, navijec bezdratovych civek, serizovac tryskovych kramli...
Ivosh Profil uživatele + foto
9/11/2005 13:31:25
Taky se hlásím do týmu. Jako cokoliv. :-) U toho bych rád byl, když mi už
ušlo video SSTVBMT...
Kajda Profil uživatele
9/11/2005 13:26:37
Tak nějak jsem si to představoval - základní nástin scénáře a pak skupinu lidí, kteří to budou komentovat, kritizovat, doplňovat, prostě to dají do kupy. Víc hlav víc ví (ale nesmí jich být zase příliš :)
KArel
7/11/2005 19:49:51
Dobrá přátelé, mám námět, napíšu Vám ho do mailu, do konce 11/05 a pak ho společně dotvoříme, nebo překopeme, nebo uděláme nový. Mám to štěstí, že už jsem poźnal efektivitu týmové práce. Takže jeď pastellblau, jeď. No a tu sadu na přestavbu trabiho od Ostermana mám objednanou a zaplacenou zálohu 20l.
7/11/2005 10:14:01
Uz s tebou mam za sebou jedno dilko a jak jsem ti uz psal, jdeme do toho
naplno... Dame do kupy nejakej slusnej scenar?
KArel
7/11/2005 10:01:03
Jo a distribuce na DVD zadara systémem "vypal a pošli dál" je samozřejmě, jako v případě Seru si to .... vítaná a podporovaná, pro prachy to neděláme.
KArel
7/11/2005 09:58:56
Když film, tak profi teda bude, do kin nám to třeba vezmou, tomu bych se nebránil, problém je v tom, že nám budou distributoři házet klacky pod nohy, protože nám budou závidět to, co oni už neumí - natočit kvalitní dílo za pár šlupek, bez krve, kaskadérů a počítačové animace .

P.S. Na sponzory kašlu - ti mají prachy leda tak na fotbal.
předchozí předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  další další

Odepsat na: "Jeď, Trabi, jeď " - N, 1991.

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist