1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

"Jeď, Trabi, jeď " - N, 1991. (243)
Andre Profil uživatele
9/11/2005 21:28:47
Já můžu taky přidat svou trošku do mlýna - velkou poloprofesionalní digitalní kameru SONY, plus nějakej ten stativ a případně i střih a autorskou (to jako myslim mojí:) hudbu pokud zbude čas. Vim sice že uz tu o kameře zmíňka padla, ale mam takovej dojem že se tu mluvilo o tý malinkatý, velikostí foťáku. Nechci bejt za chytrýho, ale podle mě, čim větší kamera tim líp, pač to potom tim míň vypadá jako home-made video...
Honza Cimr Profil uživatele + foto
9/11/2005 13:45:18
Sice mi video SSTVBMT neuteklo, ale stejne... Hlasim se i trebas jako varic
kafecaje, navijec bezdratovych civek, serizovac tryskovych kramli...
Ivosh Profil uživatele + foto
9/11/2005 13:31:25
Taky se hlásím do týmu. Jako cokoliv. :-) U toho bych rád byl, když mi už
ušlo video SSTVBMT...
Kajda Profil uživatele
9/11/2005 13:26:37
Tak nějak jsem si to představoval - základní nástin scénáře a pak skupinu lidí, kteří to budou komentovat, kritizovat, doplňovat, prostě to dají do kupy. Víc hlav víc ví (ale nesmí jich být zase příliš :)
KArel
7/11/2005 19:49:51
Dobrá přátelé, mám námět, napíšu Vám ho do mailu, do konce 11/05 a pak ho společně dotvoříme, nebo překopeme, nebo uděláme nový. Mám to štěstí, že už jsem poźnal efektivitu týmové práce. Takže jeď pastellblau, jeď. No a tu sadu na přestavbu trabiho od Ostermana mám objednanou a zaplacenou zálohu 20l.
7/11/2005 10:14:01
Uz s tebou mam za sebou jedno dilko a jak jsem ti uz psal, jdeme do toho
naplno... Dame do kupy nejakej slusnej scenar?
KArel
7/11/2005 10:01:03
Jo a distribuce na DVD zadara systémem "vypal a pošli dál" je samozřejmě, jako v případě Seru si to .... vítaná a podporovaná, pro prachy to neděláme.
KArel
7/11/2005 09:58:56
Když film, tak profi teda bude, do kin nám to třeba vezmou, tomu bych se nebránil, problém je v tom, že nám budou distributoři házet klacky pod nohy, protože nám budou závidět to, co oni už neumí - natočit kvalitní dílo za pár šlupek, bez krve, kaskadérů a počítačové animace .

P.S. Na sponzory kašlu - ti mají prachy leda tak na fotbal.
Kajda Profil uživatele
6/11/2005 22:03:44
Myslím, že to snad ani není potřeba, točit na film, to už abysme to pak skorem poslali do kin a to už by zase muselo být profesionální a to by nestálo pár kaček :)
Ne, stačilo by natočit to tak, jak říká Karel, vypálit pár kopií DVD, to už by dneska snad neměl být problém a rozhodit to po republice jako potěchu pro (nejen) Trabanťáckou obec :)
No, ale nechme řečí coby kdyby a zkusme hodit nějakej nástin toho scénáře, Karle? Nevím, zda to takhle zveřejňovat, ale docela rád bych se na tom nějak podílel :)
Drtikol
6/11/2005 19:59:22
No jedině sehnat nějaký sponzory.
KArel
6/11/2005 18:42:14
Příběh nosím v sobě už 13 let, sbírám v sobě odvahu se do toho pustit, když si představím, jak mě vysálo natáčení Seru si to ..... a to jsme točili 3 dni, technika není problém, tu máme. Točilo by se na tříčip miniDV, film ne, i když by to bylo správné, ale neúměrně drahé.
Kajda Profil uživatele
5/11/2005 10:40:07
Správně. Taky si to myslím. No, tak teď už zbývá napsat jenom nějakej chytrej scénář a můžeme jít na to, ne? :)
Karel
3/11/2005 20:46:58
2 Kajda, byla to lehká, době poplatná věc, tak jako jsou teď u nás točeny filmy Doblba, všechny ty Návraty idiotů, Pupenda aj. s cílem ukázat nám, že jsme my Češi byli a jsme pitomci. My všichni, právě teď, potřebujeme pravý opak a tom by měl být ten film - si teda myslím.
Kajda Profil uživatele
3/11/2005 17:31:07
Je zajímavé, že podobný nápad napadl i mně, Trabi film by byla supr věc. Možná za to může to, že tenhle byla opravdu hrozná hovadina (pardon).
3/11/2005 12:36:43
po zkusenostech s klipem urcite...
Ivosh Profil uživatele + foto
3/11/2005 09:28:19
Určitě.
Karel
3/11/2005 09:27:11
Go Trabi Go jsem viděl cca před 10 leti a musím se přiznat, že vyvolával u mě potřebu natočit nějaký další film s Trabim v hl. roli ...., myslíte, že bychom to zvládli?
honza.600 Profil uživatele
2/11/2005 15:35:55
O víkendu dávali v TV tento film s bleděmodrým trabikem v hlavní roli, hrozná ptákovina, ale jinak dobrý:-) Neušlo to Vaší pozornosti? V novém čísle Auto7 je taky něco málo o Trabi... Brouk versus Trabi...
předchozí předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10  další na konec

Odepsat na: "Jeď, Trabi, jeď " - N, 1991.

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist