1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
"Jeď, Trabi, jeď " - N, 1991. (62)
nasmith
2/2/2017 15:55:41
Kontaktujte nás ještě dnes pro svůj finanční pomoc
[URL] nebo e-mail: loan3568@gmail.com
MRS. CEREN
28/1/2017 22:14:14
PLEASE CONTACT US FOR YOUR SECURE AND UNSECURED LOAN AT AN INTEREST RATE OF 1.00%,
INTERESTED APPLICANTS SHOULD CONTACT US VIA EMAIL: PERGOCF@QUALITYSERVICE.COM

ARE YOU IN NEED OF LOAN, FUND?________________ARE YOU IN NEED OF LOAN, FUND?
INTERESTED APPLICANTS SHOULD CONTACT US VIA EMAIL: (PERGOCF@GMAIL.COM) (PERGOCF@QUALITYSERVICE.COM) (PERGOCF@AOL.COM)

PLEASE CONTACT US FOR YOUR SECURE AND UNSECURED LOAN AT AN INTEREST RATE OF 1.00%
INTERESTED APPLICANTS SHOULD CONTACT US VIA EMAIL: PERGOCF@GMAIL.COM
ponúkajú pôžičky medzi jednotlivými
12/11/2016 13:27:56
Som bankár dôchodku, ktorý pracoval na srdce s mojou bankou. Dlhujem veľa peňazí na mojom účte a moja obava je pomôcť ľuďom chýba prostriedky na realizáciu projektu, som sa pomáhať ľuďom vážne a čestné, ktorí môžu splácať úver v obvyklom čase. Tým bude mať za úlohu úzko spolupracuje s mojím právnikom pri postupoch používaných na dokončenie tejto transakcie. Ponúkam pôžičky v krátkodobom, strednodobom i dlhodobom horizonte € 2.000 € 500.000 € a mimo nej. Môj útes vykonané s 3% úrok
Mail; lamblinjulien19@gmail.com
Přílohy:  hjoi.jpg (9,6 kB)
12/11/2016 13:27:29
Som bankár dôchodku, ktorý pracoval na srdce s mojou bankou. Dlhujem veľa peňazí na mojom účte a moja obava je pomôcť ľuďom chýba prostriedky na realizáciu projektu, som sa pomáhať ľuďom vážne a čestné, ktorí môžu splácať úver v obvyklom čase. Tým bude mať za úlohu úzko spolupracuje s mojím právnikom pri postupoch používaných na dokončenie tejto transakcie. Ponúkam pôžičky v krátkodobom, strednodobom i dlhodobom horizonte € 2.000 € 500.000 € a mimo nej. Môj útes vykonané s 3% úrok
Mail; lamblinjulien19@gmail.com
Přílohy:  hjoi.jpg (9,6 kB)
lamblinjulien
11/11/2016 15:59:58
nabízejí půjčky mezi jednotlivými vážný
Haló
NOT: Mým cílem je, aby se půjčky lidem v nouzi.
Kontaktujte mě, jestli jste v nouzi.
Zejména v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Belgii, Španělsku, Itálii a další. Potřeboval jste půjčování peněz mezi jednotlivci vyrovnat se s finančními potížemi, aby konečně prolomit patovou situaci, která způsobila banky, že odmítnutí do souboru žádosti o úvěr. S mým důvěrou, máte řešení vašich finančních problémů a dobře prostudovaných záruky.
Kontaktujte mě na e-mailu: lamblinjulien19@gmail.com
Přílohy:  mmmmmmmmmm.jpg (7,9 kB)
Mrs. Ceren
4/9/2016 22:11:15
Dear valued customer,

WELCOME TO PERGO CORPORATE FINANCE,(PCF), pergocf@fastservice.com aims is to provide Excellent Professional Service.

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Do you need Financial Assistance? We can help you
We give out loan with an Interest rate of 1.0%
Please, contact us for more information: pergocf@fastservice.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed...$, €, £:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- Name of the Site:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement.
Please, contact us for more information: pergocf@fastservice.com

Yours Sincerely,
Mrs. Ceren Kelly
pergocf@fastservice.com

We look forward to hear from you ASAP.
Maurice
23/7/2016 22:14:30
Dobrý den,
Potřebujete půjčku mezi jednotlivci vyrovnat se s finančními potížemi a nakonec ven ze slepé uličky způsobené bankami pro zamítnutí jejich poptávky po úvěrové záznamy? Nabízíme originální úvěr v rozmezí od 1000 do 100 milionů, žádný bankovní záruky a za přijatelnou úrokovou sazbou ve výši 2%. Mohu pomoci dělat určité výše úvěru, kterou chcete. Kontaktujte mě, pokud máte zájem.

EMAIL: mauricefinance@hotmail.com
Pozdravy
Maurice Finance
Francisco Serracin
14/7/2016 16:42:54
Ahoj všichni,
Jsem paní Elizabeth Lisa z Ohia U.S.A, rychle chci použít tento
střední aby střihl svědectví o tom, jak mě Bůh zaměřen na Legit a real
úvěr věřitel, který se přeměnil můj život z trávy na milost, z
být chudý k bohaté ženě, která nyní může pochlubit zdravý a bohatý
Život bez stresu nebo finančních potíží. Po tolika měsících
se snaží získat úvěr na internetu a byl scammed částku ve výši $ 2200
Byl jsem tak zoufalý při získání úvěru od důvěryhodně věřitele úvěru
on-line, kteří nebudou přidat do mých bolestí, pak jsem se rozhodl kontaktovat
můj přítel, který nedávno dostal půjčku on-line, jsme diskutovali o
Problém ak našemu závěru, řekla mi o žena jménem Mrs.
Linda Moore, který je C.E.O z Linda Moore úvěr společnosti E-mail:
lindamooreloans@gmail.com Tak jsem požádal o půjčku částku ve výši $ 320,000.00
USD s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, takže úvěr byl schválen snadno
bez stresu a všech příprav, kde učiněných o půjčku
přenášet a za méně než dva dny byla půjčka uložen do mé banky
Účet tak chci poradit některý potřebují půjčku rychle
kontaktovat ji prostřednictvím e-mailu: lindamooreloans@gmail.com ona neví
mám to dělá Modlím se, aby Bůh ji bude žehnat pro dobré věci ona
udělal v mém life.Thank Boha mohu zase smát já doporučuji tento
Společnost všem těm, kteří byli uvedeni v omyl, a těmi, kteří byli oklamáni,
jsou spolehlivé a důvěryhodné. V případě, že potřebujete vědět více,
e-mailem společnosti na lindamooreloans@gmail.com e-mail je dnes i
budete rádi, že jste udělal.

Paní Elizabeth Lisa
Bůh žehnej.
Franta
12/4/2016 14:40:29
Mám po strýci nějaké věci na Trabanta 601 a nechci je vyhodit do odpadu. Pokud máte někdo zájem, tak jsou k mání za odvoz. Stč kraj 20 km od Kolína. Fanda 606920935
pastor Harry
29/2/2016 15:01:56
Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, hypotéky, auto úvěr, úvěry, půjčky konsolidaci dluhu, nezajištěných úvěrů, rizikového kapitálu, atd .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční konfiguraci byl odmítnutý nebo více důvody, Nenechte svá úvěrová řešení! Jsem pastor Harry, soukromé věřitele, půjčování podnikům a jednotlivcům s nízkými a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2%. Zajímám? Kontaktujte nás za účelem léčení úvěru po převodu do 48 hodin. Kontakt: pastorharryloanfirm@outlook.com
aplikace

Jméno:
Datum narození:
Pohlaví:
Stav:
Adresa:
umístění
Postavení:
Poštovní směrovací číslo:
Země:
Telefon:
E-mail:
Uvede účel úvěru:
Částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Čistý měsíční příjem.

Zpátky ke mně co nejdříve s výše uvedené informace pro více informací.

Díky a Bůh ti žehnej

Pastor Harry
michele
4/12/2015 12:01:36
Nápoveda clovek skutocne potrebujú peniaze
dobrý vecer
Som muž veritel k dispozícii na pomoc ženám a mužom, ktorí potrebujú financné prostriedky (peniaze) pre vaše podnikanie alebo platit nic.
Som velmi cestný clovek veritela, aby vážne pomôct svojim ludom, ktorí sú v núdzi.
Ak ste v núdzi, prosím, kontaktujte ma cez môj nasledujúci e mailovú adresu: michele.salvati02@gmail.com
Dakujem vám
Přílohy:  nabizivsechnydruhyuveruv72h_1.jpg (118,7 kB)
Rick Nelly
31/7/2014 07:02:49
Jste v jakékoli finanční potíže, budete potřebovat podnikatelský úvěr rozšířit své podnikání? Žádat o úvěr teď a dostat schválen. Nabízíme všechny druhy úvěrů se sníženou úrokovou sazbou ve výši 2%. (podnikatelský úvěr, osobní půjčka, Konsolidace půjček, auto úvěr, investice, půjčky, atd.), jsme byli leasing úvěry, k těm ve finanční stres a také pro obchodní expanzi . kontaktujte nás ještě dnes a získejte schválen. email: rick_nelly121@outlook.com
Přílohy:  imagesd.jpg (9,9 kB)
Strýc
15/2/2014 10:45:18
A mně tohle dělaly prošlehnuté VN kabely (fajfky). Za studena pohoda, natočit to teplý bylo nemožný. Stačilo servat oplechování koncovek a vše je, jak má být: )
habr Profil uživatele
15/2/2014 09:26:18
Koukni se, jestli je naprosto v poradku tepelna izolace mezi karburatorem a karterem. Doporucuji delsi svorniky a radeji bakelitovou silnou izolaci nez kratke sorniky a jen tenky klingerit. Celkem musi byt: tesneni + bakelit + tesneni, vse bez lepeni, staci pouze tesneni z obou stran namazat vazelinou a nedavat perovky! Musi tam byt prohnute /zvlnene ale ne vejirove/ podlozky.
Pokud se ohriva karburator, tak v nem vari benzin a nepripravuje se kvalitni smes, za jizdy je karbec proudenim smesi i stale cerstvym benzinem ochlazovan, ale po odstaveni se ohreje a pak zlobi. Katalog napovi jak o tam patri.
trabi 601
14/2/2014 17:02:49
Poraďťe mi niekto keď štartujem trabanta za studena tak ide na brnk ale keď sa zohreje tak nie a nie naštartovať,ale niekedy tiež chytí na brnk čo by som mal pozrieť?
Ďakujem
Eda Profil uživatele
16/11/2013 19:08:53
Ekopoplatku je osvobozen pouze dědic - ten zaplatí 10 Kč za převod na něj, další převod je za 800 Kč(osoba ZTP je osvobozená od poplatku 800 za převod a eko 10 000 Kč). Další převod je za 800 Kč + 10 000 Kč.
Dalo by se to použit, že přímy dědic (syn) by se vzdal dědictví ve prospěch někoho dalšího v rodině (vnuk) a musí to být uvedeno v dědictví.
Strýc
15/11/2013 20:12:27
Nesmysl, pokud má vozidlo platnou STK a uzavřené povinné ručení, tak nic nebrání tomu, aby bylo provozováno. Pozor, povinné ručení musí být placeno i v případě, že vůz není provozován, ale má přidělenou SPZ. Že je trabant v dědictví je velmi zajímavá zpráva, je to jedna z mála šancí, jak se při převodu vyhnout ekopolatku. Pokud potřebujete pomoct s technickou stránkou, napište odkud jste, najdeme odborníka.
Marie Surovíková Profil uživatele
15/11/2013 18:34:12
Mám zděděného trabanta, příští rok prý už nemůže na cestu, jen jako veterán. Je to pravda? Víte něco o tom?
Milan
30/3/2013 21:48:17
dobrá závada :D máš tam startér z wartburga, ten je stejnej, ale točí se opačně. a máš také blbě nastavené zapalování.
NEBO: máš špatně nastavené zapalování, startér točí dobře, ale v momentu vypnutí startéru se motor rozhoupe opačně. jak ti to startuje?
habr Profil uživatele
30/3/2013 12:21:57
Velmi pravděpodobně je špatně nastavené zapalování, nesprávný starter a motor se točí obráceně. Při obráceném chodu motoru nefunguje volnoběžka na 4. rychlosti, proto jen 3 zpátečky.
Martin Vranecka Profil uživatele
30/3/2013 11:05:19
kto by mi vedel povedat preco mi idu na trabante tri rychlosti dozadu a jedna dopredu . prosim pomozte
peter
15/10/2011 12:06:00
dobrej den chcel sem se zeptat ci nahodou nekto nevi proc sa mi zahrieva motor dostava nizke otacki a kdyz som dal dole hlavu valca tak pist a aj pod hlavov bolo vsechno od spaleniho oleje a cerne
martin11 Profil uživatele
26/2/2011 17:57:00
[URL]

...lehce opravitelné....
Ondřej Kohout Profil uživatele
14/8/2009 09:01:28
Motor by na to neměl mít žádný vliv... Taj´ky se nám tohle stávalo, vyměnili jsme kondenzátory u kladívek, kladívka, svíčky. Nakonec se problém našel ve škodováckých cívkách. Po výměně cívek to pak šlapalo, měli jsme toho ale už dost a tak jsme poté rovnou dali radši ebzu :)
JANO
13/8/2009 16:12:34
TO:MIRO sem tam kukni sem urcite sa cosi ukaze pred nedavnom bol na predaj 1.1 s kosic [URL]
na začátek předchozí  1 | 2 | 3  další další

Odepsat na: "Jeď, Trabi, jeď " - N, 1991.

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist