1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Autoalarm (5)
michal Hale
16/7/2019 14:48:56
Dobrý den, pane / madam. Jsme soukromá investorská společnost a nabízíme 2% úrokové úvěry a nabízíme různé úvěry jako osobní půjčky, podnikatelské úvěry, konsolidační úvěry, zajištěné a nezajištěné úvěry, vánoční půjčky, Děkujeme, že jste si přečetli tuto reklamu a požádali o půjčku. Pro více informací a dotazů nás prosím kontaktujte na adrese: paveha765@gmail.com
Charlie
3/11/2005 06:14:07
Díky díky dobrá duše, snažil jsem se najít jednotku alarmu. Je umístěna pod palubkou, leč neni na ni uplně vidět bez rozebrání půlky interiéru, na co ž si zatím netroufnu. Než se o víkendu nas... Jinak nevim jestli je to sériové. Je to Mitsubishi Galant 2.0 Glsi r.v. 1991 benzin. No nevim jestli mi to nějak pomůže. Jinak tedy dnes zajedu mimo civilizaci a otestuji tvůj návod.
Vrbis
2/11/2005 15:34:47
Podle tvaru klíčenky bych hádal na výrobek Piranha

Vrchní trojúhelník - zajištění kompletní
Dolní trojúhelník - zajištění bez doplňkových senzorů (pouze dveře + kapota)
Čtvereček - Změna režimu - použití v menu autoalarmu
Kolečko - Uložení nastavení

Odjistit alarm - tlačítko s trojúhelníkem - jedno které
Panic - současné stisknutí trojúhelníků na 2 vteřiny

Pokud by to nechodilo tak najdi centrální jednotku alarmu - buď v motorovém prosotru nebo pod palubkou a najdi typové označení alarmu a napiš ho sem ... jo a ještě ... pokud je alarm monotvaný továrně, napiš ještě typ,r.v. vozu, obsah a typ paliva ... pak se to najde úplně bez problémů
Charlie
31/10/2005 12:18:55
Zagoogloval jsem, ale stejně jsem nic nenašel... pomoc pomoc;-)
Charlie
31/10/2005 12:14:54
Zdravíčko, můj dotaz je úplně (asi) mimo trabantí mísu. Koupil jsem Mitsubishi a ona ta příšera má alarm. No, to by ještě nebylo nic tak strašného, jenže. Netuším, k čemu slouží který čudlík na dálkovém ovládání na klíčcích. Jelikož jste světaznalí a zajisté druhkdo z vás má i plechovku u které je alarm, prosím tímto o radu. Nechci to dělat metodou pokus omyl, neb, to dělá strašný kravál a trvalo mi půl dne nž jsem zmáčkl "něco" abych se dostal do auta bez spuštění ječáku.(Foto nemám pokusím se stvořit v malování;-))
Přílohy:  ovladanialarm.gif (2,5 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Autoalarm

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist