1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

koubím tranbanta (10)
Jiří Svoboda
20/10/2013 11:50:12
Dobrý den, prodávám Trabanta 601 r.v. 1971, STK do 26.8.2004. Cena cca 6500,- Kč tel.: 737 447 117 Svoboda
Přílohy:  wp_20131013_002.jpg (3,8 MB)
Cáda
27/5/2006 13:03:52
Díky za odpovědi, já nečekám žádnej sporták já chci jen takoví pohodoví vozítko. tak snad něco seženu Čau
Dan Profil uživatele + foto
18/5/2006 01:07:52
Co jsem ja nasel po rozebrani trabiho z roku 89, bylo snad vsechno, co muze ureznout, krome vlastovky -
- prahy byly v haji (daly se proslapnout)
- diry v prednich podbezich okolo kuzelu tlumicu
- diry v zadnich pobezich nahore
- odzdola rezne prostor za rucni brzdou pod zadni sedackou (zdola je tam privarena nejaka vyztuz, moc nevim co s tim)
- prostor pod nohama ridice
- plech nade dvermi, kde se stykaji dva plechy, zdola pod strechou (asi spatne utesnena strecha)
- urezly dolni konce podbehu (hlavne napravo), coz neni pres duroplasty videt
- plech nad zavesem narazniku, jak tam predni kolo haze bordel

Valna cast je v prostoru, kde je vice plechu pres sebe. Chce to klicem nebo sroubovakem rypnou do chycenych mist, na prvni pohled toho vetsina nebyla skoro videt.

A jeste bych si nekde poslechnul zdravy motor, at mas srovnani. On neni trabanti kraval, jako trabanti kraval. Sam jsem kdysi pekne naletel.

Jo a nekupoval bych nic nove lakovaneho (pokud to tedy neni nejaky extra lak), nova barva toho spoustu schova.
Petr Pícha Profil uživatele
17/5/2006 20:50:34
Když já kupoval trabiho tak mě známej upozorňoval na zrezlou vlaštovku. Taky sou dost prorezlý podběhy, prahy a místa kolem vrchního uchycení předních tlumičů, když zvedneš haupnu je tovidět. Jinak přeju dobrej kup
walkingtall Profil uživatele
17/5/2006 19:54:12
Hehe, ptas se na tisic veci najednou :-)
Jestli Ti jde o zavodni vozidlo, pak od trabiho s trabi motorem necekej zase zazraky. Mslim, ze kolegove odsouhlasi, ze maximum u vetsiny je tak kolem 100-120 km/h.
No a jinak, kdybych ja dnes kupoval trabika, asi bych se jako u vsech aut zkusil s tim potencialnim rozjet a ve vysoke rychlosti pustit (ale stale ho mit radsi v rukou) volant a zabrzdit. Cim min Te to strhne nekam ke strane a cim min bude volant skakat, tim lip.
2. Mrknul bych na motor a prevodovku, jestli nejsou cele od oleje. Pokud ano, tak neco netesni.
3. Mrknul bych na vsechno co je vespod, aby to nebylo vylozene orezle az na hranici rozpadnuti.
4. Omrknul bych vyfukove potrubi - opet, neni-li prilis zrezle a taky bych se v tom projel a zkusil zatopit, abych poznal, jak to topi a jestli to nesmrdi.
5. Samozrejmosti je, ze vyzkousis vsechno od elektriky - svetla, blikny.

Tech veci je daleko vic, urcite poradi i nekdo dalsi.
Jinak snad jeste posledni vec, pokud nejakeho koupis, dukladne se obeznam s tim, jaky olej do motoru a kolik na kolik. Ja jako zacatecnik jsem takhle pred 7 lety zadrel dva motory za sebou, bohuzel.
Cáda
17/5/2006 18:01:31
Čau chystám se kupovat trabíka tak mi pls poradte na co mám dát bacha, kolik ba to asi tak mělo jezdit atd předem díky , PS jestli někdo prodáváte tak nabídněte
Lukass
20/10/2005 09:57:53
Děkuji za odpověd!
Karel
19/10/2005 21:34:43
To bych neodsuzoval, třeba má kolega přítelkyni, která už ŘP má ...
Kajda Profil uživatele
19/10/2005 13:52:19
I kdyby se Ti podařilo sehnat Trabanta za rozumnou cenu s technickou teď, za 3 roky už stejně platná nebude...
Lukass
19/10/2005 11:19:01
Zdravím všechny příznivce Trabantu! Jsem 15 letý student a v 18 si hodlám koupit Trabanta.¨Našel by se někdo kdo by byl ochoten prodat tento vůz za rozumnou cenu.Pokud možno s papírama a technickou.Děkuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: koubím tranbanta

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist