1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

přerušovač blinrků (3)
HaD
19/10/2005 19:27:54
Místo dvou žárovek 21W se dá samozdřejmě použít 1 žárovka z předního světla (40/45W), použije se jen 1 vlákno. "Drátování" je jednodušší (použiješ klasickou patici na tuto žárovku - žádné šroubování, konektory...)
Ivosh Profil uživatele + foto
19/10/2005 10:10:33
Do kulatého přerušovače se dostaneš, když odehneš (odpertulješ) hrany okolo
víčka s vývody. Ale nedělal bych to, stejně to asi neopravíš, pokud s tím
něco bude. Já jsem na jaře potřeboval vyzkoušet asi 6 přerušovačů, co jsem
měl doma, tak jsem si sestavil jednoduchý obvod z drátů, dvou žárovek,
přerušovače a baterky. Přerušovače jsem vždycky vyměnil a zjistil, který
funguje a který ne. Pokud Ti přerušovač ani po zapojení necvakne, resp. se
ti nerozsvítí blikače ani při spojení natvrdo (asi to 49+49a), hledal bych
chybu jinde.
Jarek
19/10/2005 10:01:59
Takový malý dotaz, přestal mi fungovat přerušovač koupil jsem nový zapojil a nic, pojistka ok, tak jsem přerušovač vyndal a pojil drátky 49a + 49. myslel jsem si že když zapnu blikače tak by se měl rozvítit a ono nic, drátek na kontrolku jsem nenapojil nikde, postupoval jsem správně nebo jsem někde udělal chybku? dá se přerušovač (váleček) nějak rozebrat abych zjistil slti funguje nebo jak to mám zjistit? díky
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: přerušovač blinrků

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist