1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Bezpecnostne pasy zadnych sedadiel (39)
serieux Bon Profil uživatele + foto
21/5/2019 09:59:24
Jediný e-mail, na který nás můžete kontaktovat: genet.bm1983@gmail.com

Nabídka úvěrů mezi jednotlivci je obrovská,
ale pokud jde o hledání půjček mezi vážnými jednotlivci ve Francii, seznam se zužuje, zejména pokud jde o stránky, které nabízejí spolehlivé půjčky mezi jednotlivci. Vůdcem této kategorie je úvěr zdarma, zejména díky jeho schválení Bank of France. V tomto případě je to jediná úvěrová agentura PAP, která
stojí za to ovládnout trh nabídky vážných úvěrů mezi jednotlivci. Když si člověk myslí, že je půjčka zdarma, myslí si, že nabídka půjček mezi jednotlivci ve Francii.
Francouzské místo pro půjčování peněz mezi jednotlivci
Linka získává lví podíl, když on
To je osobní půjčka mezi jednotlivci.
Jeho nabídka je jasná, jednoduchá a přesná.

Volný úvěr je platforma, která umožňuje těm, kteří chtějí investovat jinak, půjčovat peníze. Stejně tak lze na internetu půjčovat úvěry mezi jednotlivci, přičemž podmínky jsou často lepší než podmínky tradičních bank.

Jediný e-mail, na který nás můžete kontaktovat: genet.bm1983@gmail.com
Byli jste odmítnuti mnoha bankami?
3/5/2019 11:41:39
Potřebovali jste půjčky mezi jednotlivci, abyste mohli čelit finančním potížím, abyste se konečně dostali z bezvýchodné situace, která provokuje banky, odmítnutím vašich žádostí o úvěry? Jsem jednotlivec finančních odborníků, kteří vám dokážou poskytnout půjčku ve výši, kterou potřebujete, a podmínek, které vám usnadní život. Podílím se také na investicích do dobře ziskových projektů. Kontaktujte mě:

sarbinekavaldo25@gmail.com
VlaVla Profil uživatele + foto
4/10/2006 19:35:53
No a ta plocha se závity, co zmiňuje Šlehofer, taky nikde...
Přílohy:  podlaha2.jpg (73,2 kB)
VlaVla Profil uživatele + foto
4/10/2006 19:32:15
Tak jsem prohledal taky jednoho Trabanta 1981 dovezeného do ČSSR. Na rozdíl od Mr_Kuje je to limuzínka. Taky jsem na podlaze u zadních tlumičů našel nějaká neznámé úchyty. Viz foto.
Přílohy:  podlaha.jpg (64,6 kB)
Dada260 Profil uživatele + foto
18/9/2006 13:51:51
Je to skutecne na vyklopna zadni okna.
prdik Profil uživatele + foto
18/9/2006 10:46:17
Mam karosku jako nahradni dil myslim z r. 1986.
prdik Profil uživatele + foto
18/9/2006 10:45:39
Taky mam 3 diry v zadnim slouku, jednu vetsi a 2 mensi se zavitem. Dlouho sem premyslel na co, ale nic nevymyslel. Asi je to fakt pro vyklapeci okynka, na pasy je to moc tenkej plech a nikde jinde zadny kotevni uchyty nejsou.
Dan Profil uživatele + foto
18/9/2006 10:06:36
To by mohlo byt ono. Na druhe strane na B sloupku je vlastne dirka se zavitem. Kazdopadne po uchyceni pasu ani stopa. Jen diry v podlaze bez zavitu.
Ivosh Profil uživatele + foto
18/9/2006 09:31:40
Nejsou treba k vyklapecimu bocnimu okenku?
17/9/2006 22:31:40
Prozkoumal jsem zadni sloupek me limuzinky z roku 89, jsou v nem pod kozenkou schovane tri zaslepene dirky. Ovsem na pas mi prijdou moc male. Netusite, k cemu by mohly slouzit?
Sllawek Profil uživatele + foto
15/9/2006 17:43:50
Já tam mám to též, mám kombíka 1982 a mám zaslepenou díru se závitem ve sloupku a pak zaslepené díry v podlaze. To , co tam uvádí Mr_Kuj jako třetí kotevní úchyt mám taky, ale to teda fakt nevím na co je...
15/9/2006 16:55:36
Ano, to je celkem pravdepodobne, ze ke konci vyroby byl zmatek. Mne by spis zajimaly odpovedi na tyto otazky:

-- Kde jsou ta stredova mista pro uchyceni prutu bezp. pasu? Nekde byt musi, kdyz se to montovalo od 4/80.

-- Proc ma Mrkuj dalsi uchyt na podbehu, kdyz podle informace od fabriky ty pasu mely byt jen dvoubodove? Pokud tedy to, co ma Mrkuj, neni jeste neco uplne jineho, treba i druhotneho. Vyhlasuji tedy patrani po kombikovi 1980-1984, ktery ma totez. :-)
Pavel JHB Profil uživatele
15/9/2006 16:02:58
Dan> ja si myslim, ze to bude jeste zamotanejsi nez psal Ivos. Ja mel
vinutaka 4/89, vymenil jsem kastli za 12/89, obe mely zaspuntovane diry ve
sloupku a vic nic. Stejne jako kolega mel 12/88, kdy uz to mel by vinutak,
ale byl to klasickej plnohodnotnej listak. Ke mne se donesla neoverena
informace, ze ke konci vyroby uz se vse skladalo z ruzne vymetanych skladu,
takze mohly byt na aute ruzne pekelne kombinace.
15/9/2006 13:48:40
Co jsou to ty dve velke cerne kolecka?
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
15/9/2006 13:44:07
Trochu horsia kvalita foto, ale snad postaci...
Přílohy:  snimka003.jpg (28,0 kB)
15/9/2006 13:43:46
Nejake diery, ziaden zavit...
Přílohy:  snimka005.jpg (30,5 kB)
15/9/2006 13:43:30
Tak, pod sedackou som nasiel iba toto...
Přílohy:  snimka011.jpg (25,6 kB)
15/9/2006 11:07:53
Limuzina 89 muze mit pasy, pokud se jedna o kastli, ktera k nam byla dovezena na ND (cislao kastle zacina na E). Jinak pokud se jedna o dovoz z Nemecka, patrne tam uchyty nebudou, nebot pro nemecky trh se to podle mych informaci (potvrdili to de facto i kluci na nemeckem foru) nedelalo.
15/9/2006 01:50:30
Resil jsem zadni pasy kvuli sedacce a jak to tady procitam, tak jestli dobre chapu. Limuzina 89 jako jedna z nejnovejsich vzadu uchyty na pasy nema, protoze se k nam uz trabanty nedovazely a Nemci je pro svuj trh nemontovali.
14/9/2006 20:03:49
A este jedna
Přílohy:  snimka005.jpg (24,8 kB)
14/9/2006 20:03:37
To Ivosh: Tak tu je ta foto co si chcel, bohuzial uz bola tma a mal som len mobil, ale snad to bude vidno
Přílohy:  snimka003.jpg (23,8 kB)
14/9/2006 11:45:06
A v te dobe byl vlastne uz dovoz vozidel k nam zastaven.
14/9/2006 11:44:44
U karoserie z roku 87, pokud neni "eckova", se to da docela predpokladat. Nemci si pro sebe ty uchyty nevrtali.
HaD
14/9/2006 10:53:25
Jak tak koukám, tak mám karoserii dovezenou z německa... Ročník 87 a nemá vzadu úchyty pro pásy, jen díry na vyhřívání okna... To jsou mi věci...
14/9/2006 10:19:27
Mohl bych poprosit o snimek toho pod oknem?

Toto říká Šlehofer:

"Vozy vyráběné pro ČSSR jsou od r. 1981 vybaveny kotevními úchyty bezpečnostních pásů zadních sedadel. Spolujezdci na zadních sedadlech jsou připoutáni dvoubodovými pásy. Horní úchyty pásů jsou v zadních sloupcích karosérie přibližně v polovině oken (jsou zaslepeny zátkami z plastu). Dolní konce pásů jsou připevněny k podlaze pod zadní hranou sedadla uprostřed vozu. Dolní úchyt je pro oba pásy společný a tvoří ho obdélníková deska se dvěma otvory se závitem 7/16 palce. Deska je přišroubována zespodu podlahy pomocí šroubů pásů, které jsou do desky zašroubovány shora."

Podle toho čistě hypoteticky ta věc na podběhu není ukotvení pásu. Ledaže by na kombíku byly 3bodové pásy, ovšem v každém případě bys musel mít ještě ty středové úchyty. Můžeš mrknout jiščo raz?
na začátek předchozí  1 | 2  další další

Odepsat na: Bezpecnostne pasy zadnych sedadiel

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist