1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

ALU KOLA (13)
Jirka Bednář
22/8/2013 08:58:07
Nejsou.
Tomas
21/8/2013 18:47:11
Dobrý den, prosím o info. Jsou nějaká originální alu kola na trabi?
drak
1/10/2007 23:08:08
ahoj schanim nakoho nebo firmu co mi pochromuje alu kola za rozumnej peeniz neznate nekoho prosim poradte.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
9/11/2005 16:41:40
Ano, ano, naboj :) Neviem si predstavit, ako je riesena podlozka z 4x160 napr. na 4x100 na starom type naboja, kedze tento naboj je vystuply do vonka. Nema niekto foto?
Karel
9/11/2005 11:10:52
Na bubnech nezáleží, záleží na tom, jak se na ně hraje :-)))
Honza Cimr Profil uživatele + foto
9/11/2005 10:57:11
Ale v bubnech preci zadny rozdil neni, Kuj, chtel napsat naboj, ze?
Ivosh Profil uživatele + foto
9/11/2005 10:48:57
Ale staré a nové bubny jsou zaměnitelné.
Honza Cimr Profil uživatele + foto
9/11/2005 10:42:48
maji vetsi stredovy otvor...
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
8/11/2005 19:06:06
Keď už sa tu o tom píše, zaujímala by ma jedna vec...ako su riešené podložky na zmenu rozteče na starý typ bubnov? Na nový typ zadných bubnov + predné tripo to nie je problém, keďže sú rovné a nemajú žiaden výstupok, ale ako je to na starých? Snáď mi nechcete povedať, že všetky tie trabanty na zrazoch s ALU kolesami majú nový typ bubnov...alebo áno? Zvláštne, obehal som už pár zrazov, ale zatial som sa o to nikdy nezaujímal...
VlaVla Profil uživatele + foto
5/11/2005 07:15:53
Problémy ti popsal Georgius, já jenom dodám, že právě podložky používá většina lidí. Když přijedeš na Trabant sraz, kde bude padesát aut s hliníkáčema, tak originál rozteč budou mít tak možná dva z nich a ještě půjde o kola, která byla vyrobena před deseti, patnácti lety. V posledních letech jsem žádné nové alu disky na Traboše prodávat neviděl.
Georgius
5/11/2005 00:02:37
trochu moc drahy na trabanta a je problem je sehnat(original roztec 4 na 160). nekolikrat znasobis cenu svyho auta:). Dalsi moznost je podlozky ale musis obrousit lemy nebo podlozit zadni osy uprostred, a nebodou te mit radi policajti, zvysis vahu na kolech a bude to malinko hur brzdit, a zvysis i namahu cepu a rizeni. tak si vyber
Daniel Hroznetin Profil uživatele
4/11/2005 19:17:33
ahojky no tak ti nevim nikdo nam tu asi neporadi nebo uz jsi sehnal alu?ja porad nic a podlozky se mi moc nechce davat trpi pak vsechno mam pocit ale treba jen domenka treba se ozve nekdo kdo ma zkusenost tak drzim palce
DAN ,FANDA TRABIHO
22/9/2005 18:58:53
Díky všem za rady. Upravuji si svého nového Trabiho podle svých představ, dnes jsem dal chromované kryty světel, čiré blinkry a světla a chtěl bych ještě spusta věcí udělat.
Uvažuji proto o ALU kolech ale nevím jestli to vůbec na Trabiho jde, jaký rozměr a tak. Nevíte to ?
Kde je nejlepší nakupovat nové náhradní díly s kým máte zkušenost a jestli máte zkušenost s těmi díly z madarska. Díky moc.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: ALU KOLA

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist