1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

MPZ DDR (8)
JUCH Profil uživatele
2/3/2006 23:50:46
Pokud bude nějaká tato vlaječka, rád bych požádal o obrázek v formatu cdr, já bych si z něj udělal nalepku.
Karel
16/9/2005 23:26:51
Tak to mám radost, teď jsem si vzpomněl, že jsem v letech cca 91 - 95 jezdil s vlaječkou NDR za zadním oknem, taky no problem, takže jóó, na svoje kabrio to dám taky, když to Ivosh vyrobí ...... :-))
hrubatko
16/9/2005 18:57:56
to all:
ja to mam snad hned, ako to Ivos zverejnil este na starom webe. Nikdy som s tym nemal nejake extra problemy, akurat jeden "tazky intelektual" ma na STK presviedcal, aby som to dal dole, ale ja som mu len odvetil, ze za to pokutu dostat nemozem, nakolko je vo vyhlaske, ze na vozidle nesmu byt ziadne cudzie symboly statu, no a toto ziaden stat nesymbolizuje! Nakoniec som tam este naschval nechal aj odkaz na stary web a tym som docielil, ze keby ma predsa len niekto presviedcal o niecom nepodstatnom, tak poviem, ze je to klubova nalepka... No a do foroty mam vzdy v aute aj jednu reklamnu nalepku SK, ktorou by som v absolutne najhorsej situacii zvonku moje DDR prelepil /DDR mam nalepene zvnutra/. No za ten cas co to mam nalepene, som sa uz stretol aj s tym, ze sa nasli ludia, ktori ani nevedeli co to znamena... Vsak Kuj? Ale pohoda, on totiz nebol jediny... :-)
Ivosh Profil uživatele + foto
16/9/2005 14:17:50
Nesetkal jsem se s tím, že by to někomu vadilo. Také jsem ovšem ze stejných
důvodů, jak uvádí Karel, zvažoval, jestli si to dávat na trabíka.

Ovšem poté jsem poměrně často -- tak jednou za měsíc -- s touto etiketou za
zadním oknem překračoval československé hranice, kde celníci měli dost času
si toho všimnout a dát mi pokutu. Neudělali nic. Jen jednou nad tím tuším
utrousili nějakou veselou poznámku. Toť vše.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
15/9/2005 23:30:20
Preco? Sak to uz nic nesymbolizuje...to ako ked si das na auto napis VB :)
KArel
15/9/2005 22:21:50
Úmysl dobrý, chvályhodný - avšak obávám se, aby v dnešní, poďobané době jsme nebyli žalování za propagaci státu ...., kde .... a tak dále a tak podobně.
Ivosh Profil uživatele + foto
15/9/2005 12:39:44
Že by? :-) No nebylo by to od věci v rámci propagace webu. Díky za tip.
Určitě se dočkáte. Mimochodem, teď jsem to viděl v jednom krámě na prodej.
Poznal jsem svoji předlohu bezpečně, ovšem místo nostalgie tam bylo jméno
firmy, co prodává ND na trabíky.
zelo Profil uživatele
14/9/2005 15:20:43
Ahoj Ivosh, bolo by super, ak by si vytvoril MPZ DDR s napisom www.trabant.cz, podobne, ako bola predtym na T601 NK. Chceme mat predsa aktualne nalepky na trabikoch :-)
Přílohy:  mpz-ddr-t601nk-300dpi.gif (79,1 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: MPZ DDR

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist