1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

CZ Trabant v Albánii (22)
pula
28/10/2018 20:51:15
- Na okamžité splacení závazků, zastavení možné dražby - Na oddlužení dotčené nemovitosti,vyplacení z exekuce - Na zastavení již nařízeného nedobrovolného prodeje - S možností výběru společnosti s krizovým programem - S možností výkupu nemovitosti se zpětným prodejem - S bezplatně nezávaznou konzultací voleného produktu - S celorepublikovou působností jsme tu pro každého

Jara 600
13/1/2006 10:27:00
No, Zikmund a Hanzelka hadr... :-) Vazne moc pekny! Obzvlast me dostaly fotky trabiho, jak se brodi tou rickou. Musel dostat asi hodne zabrat - na tech cestach a s timhle nakladem bych se bal, ze nekde utrhnu kolo.
David
12/1/2006 17:06:08
Já chci jet taky :-) Vezme te nas priste s sebou? :-)
Emiil Profil uživatele
12/1/2006 03:16:26
Dochtor alias Viktor mě v poslední době pravidelně týral, že mám už konečně udělat nějaký stránky.. Tak sem aspoň hodil na net pár fotek.. Kdo se chce juknout jak si to trabantek poslední 3 roky užíval..
[URL]
Petr Schober
28/12/2005 23:41:44
[URL] teda nechci se chlubit, ale bylo to super 6 aut a protože jsme měli jedno rozebraný po kufrech všech ssebou, tak se nic nepokazilo...
David
22/12/2005 09:04:14
Viktor: No troufnul bych si na to jedine, kdyby se mnou jeli jeste nejaky zkuseni trabantisti. Prece jenom, mam to auto rad, ale jsem trochu technicky antitalent :-)
Viktor
21/12/2005 23:06:37
Trabant je dokonalost sama takže určitě by to vydržel.
V Rumunsku jsem byl prakticky s originálním trabantem a to ještě v pochybném stavu.
No a vydržel to také.
David
20/12/2005 07:43:40
Zajimalo by me, jestli bych takovouhle expedici odjel i se svym trabikem, na kterym nemam zadny upravy. Proste klasika :-) No ale kdyby ste planovali neco mensiho, po krasech ceske vlasti, rad bych se pridal, ale na zahranici bych asi nemel odvahu. :-)
Viktor
19/12/2005 16:04:31
No ve dvou je to pohoda.Já mám sice ty novější sedačky s opěrkou ale moc pohodlné to není.No ale po týdnu sezení s kolenama pod bradou ti to ani nepříjde.To nastavitelné zadní pero jsem udělal také zdůvodu sjíždění zadních kol.
Dan Profil uživatele + foto
19/12/2005 14:05:38
Ja bych navrhoval (a uvazuju o nem) Turecko. Planuju to ve dvou lidech, takze seriove pero bude asi stacit. Ale napadlo me vymenit sedacky za nejake pohodlnejsi, posunute vic dozadu s tim, ze bych zadni vyhodil.
Eskimak
17/12/2005 10:17:06
Dochtore kecáš, jeli jsme už čtvrtej ročník a příští rok plavem přes Černý moře trabantem, tak to koukej utěsnit a přidělěj dozadu lodní šroub. Když můžou kubánci, tak mi taky.
Viktor
16/12/2005 19:03:46
Na příští rok plánujeme Bulharsko a možná Makedonii.Záleží na tom jestli bude bezvízová.
Vidím to tak na ty 4 tydny.
Petra
16/12/2005 11:51:43
Co kdyby to byl tem okruh po hranicách ČR? Jak to nekdo navrhoval už z jara.
Petra
VlaVla Profil uživatele + foto
15/12/2005 21:41:00
A co chystáte na příští rok? Já mám za sebou dvě výpravy do Skandinávie(2 a 4 týdny). Letos mělo být Rumunsko, ale nakonec z celé výpravy sešlo :-(
Viktor
15/12/2005 15:59:51
No nějaké fotky připravím,ale nebude to hned.
Martin Židek
15/12/2005 14:40:04
a nejake fotky trabanta z upravami?
Viktor
14/12/2005 19:10:18
Z hlediska funkčnosti s trabantem potíže nejsou.Mám však na něm spoustu úprav které cestu zpříjemňují.Po každém návratu z cest trabanta vylepšuji.Začalo to přidáním listů do pružin,protože jezdíme ve 3-4lidech.Na zadní nápravě mám místo originálních dorazů listového pera udělané šroubovací dorazy utahované přes konzolu z kufru.
Maxizahrádka je vyrobena ze sítě do betonu.
Nepříjemná je malá palivová nádrž a proto musíme vozit kanystry.
Elektroinstalaci mám předělanou na 12v,alternátor a relé ze škody 120.
Další dotazy rád zodpovím.
Karel
12/12/2005 08:36:56
Hele a co takle pár fotek by nebylo?
Dan Profil uživatele + foto
12/12/2005 02:26:58
Gratuluju cestovatelum ke stastnym navratum, sjezdil jsem celou blizkou i dalekou Evropu Favoritem Pick-up (s vlastnorucne vyrobenym stanem se v nem hezky spi:), ale ted planuju neco mnohem vetsiho s Trabim.
Tak jsem se chtel optat, jestli jste objevili nejaky zasadni problem na dlouhych cestach? Podle mych zkusenosti s kratsimi vylety by nemely byt takrka zadne u tak krasne jednoducheho a progresivniho stroje, ale vy mate s Trabim najeto preci jen vic.
Viktor
11/12/2005 20:43:00
Tak s tím trabantem jsem byl v te Albánii já.Byl to náš třetí ročník tentokráte s podtitulem Albania.Máme za sebou Rumunsko a Ukrajinu.Jinak trabant to zvládal bravurně.
TM
6/12/2005 18:56:11
tak kdo hoši, přiznejte se ?!
TM
14/8/2005 20:52:30
Nazdárek, právě jsem se vrátil z okruhu po Balkánu. Na jihovýchodní části Albánie jsem potkal čecha s Trabantem, byl to světle modrej combi trabant a na předních bocích měl vlaječky jak nějaká delegace, jeli jsme 3 na motorkách a míjeli jsme se. Zajímalo by mě kdo to byl? zatím zdar
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: CZ Trabant v Albánii

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist