1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Trabant show Jívka (23)
Karl
4/2/2008 12:41:09
Zdarec, je to na youtube.com, zadej si "seru si to" nebo Marasd. Světu mír.
Honzik
3/2/2008 16:55:12
zdarec. jezdím do Vápenky k tátovej rodičům.A rád bych ten klípek a písen seru si to bleděmodrým trabantu. šlo by to někde sehnat. pošleš mi odkaz?? díky.
Karel
16/8/2006 00:24:20
V rádiích tajy hrají "Láska je kurva" a nikdo se nad tím nepozastavuje.
macleod Profil uživatele + foto
15/8/2006 12:29:46
Možná kvůli tomu "seru..."
Ani bych se tomu moc nedivil. :-)
Karel
14/8/2006 21:35:37
2 Všem, co se mnou natáčeli Seru si to na Jívce 2003. V roce 2004 a 2005 se mi podařilo na televizní stanici O zařídit upoutávečku na sraz v Jívce tím, že ten náš klip hráli celý týden jednou denně. Letos to bohužel nevyšlo a už to asi nilkdy nevyjde, neboť ho už podle vyjádření dramaturgů nebudou nasazovat do rotace, proč nevím. Budu jim psát dopis, aby mi (nám) to vysvětlili, chtěl jsem z toho udělat takovou tradici, tak uvidíme. čau.
Petr Profil uživatele
6/8/2006 20:15:32
můžeš tam přijet a nechat své auto před areálem, ale i tam je plno jiných vozů, pak bys neplatil. Pokud tam chceš rozbalit stan atd.musíš do areálu.
macleod Profil uživatele + foto
6/8/2006 18:54:45
Zdravím.
Chci se zeptat, rád bych se vypravil letos se svým trabim do Jívky, ovšem plánuju jen nějaké takové krátké zastavení, řekněme třeba v sobotu odpoledna tak na dvě - tři hoďky. Abych se dostal do "areálu", musím v tomhle případě platit uvedený poplatek 199,- Kč???
Jistě chápete, že mezi takovouhle mou krátkou návštěvou a člověkem, který tam bude po celou dobu nepřetržitě, je "cenový"rozdíl :-)
KArel
9/9/2005 08:34:25
Zdarec, kdo chce zavzpomínat na sraz v Jívce 2003, tak zítra (sobota) na televizní stanici Óčko poběží náš společný videoklip "Seru si to v bleděmodrym Tranatu" mezi 15 a 16. hodinou.
Charlie
17/8/2005 14:05:34
Měl bych dotázek, na srazu se tradičně jako vždy prodávaly samolepky, vlaječky, trička...
Tuším, že to byl TK Brno, není náhodou nějaký e-shop? Samolepky sem našel, ale chybí mi trička a vlaječky;-( Horko těžko se dostanu jednou za rok na Jívku a předpokládám že asi jinde než na srazech obchod nefunguje. Byl bych vděčen alespoň za nafocenou nabídku či nějak podobně. Vzhledem k tomu že vlaječky a samolepky se dají použít i na jiných vozech než bakelitových, určitě by si objednalo i pár mých známých.
hrubatko
15/8/2005 16:50:02
to Charlie:
nebol som sice v Jivke no ja zatial povazujem za svoj naj zraz Pasohlavky a bude velmi dlho trvat kym ho nejaky iny zraz tromfne. Aj tam bol nejaky problem s muzikou, resp. my sme si pustali tu svoju. Viem ze mnohi ludia sa chcu aj vyspat, ale nehnevaj sa, kto chce spat, bud nech postavi stan dalej od "zivota zrazu" alebo nech ostane spat doma, ved je to hlavne o tom, ze ludia sa tam prisli zabavit a nie spat... Viem ze clovek je unaveny z prace a sam som mal potom problemy soferovat ale aj cestou na balaton som poctivo premahal oci i ked som bol vzdy dlho do noci hore...
Charlie
15/8/2005 14:25:52
Bylo to super, ale DJs opět nezklamali. Dus dus do tří do rána. Nic proti, ale v tom se vážně spát nedalo, zvlášť když člověk přijede z práce, sedne do auta a hurá na sraz. V sobotu to chápu, ale v pátek večer si to mohli odpustit. Do jedné bych to pochopil, ale ten rachot se vážně nedal. Stačilo to ztlumit. A pominu-li to, že jsme se nikdo z naší bandy nevyspal, v podstatě ani z té hudby nebylo nic, díky Masérovi a Flashovi. Melou a melou, že si člověk ani písničky neužije. Jinak bezva super sraz a za rok hrr na další. (Ale vemu si sebou špunty do uší, nebo alkohol v množství daleko větším než obrovském). Tak jsem se vyplakal a dušička je spokojená:-)
krteczek Profil uživatele
15/8/2005 12:29:48
Taky jsem udělal "pár fotek". První série asi čtyřset fotek naleznete na [URL] Další snímky s ostatních zdrojů přibydou časem...
Honza Cimr Profil uživatele + foto
15/8/2005 09:58:22
Behem zitrka na www.ifa.cz... ;o)))

Sam jsem moc nefotil, takze fotky budou postupne pribyvat, jak je budu tahat
z jednotlivych lidi poverenych focenim... Ale zitra bude prvnich asi 40
kousku ke shlednuti...
fotograf
15/8/2005 09:48:33
Ahoj Honzo , ještě nám řekni, kde Tvoje fotky budou k vidění
Honza Cimr Profil uživatele + foto
15/8/2005 08:12:00
To si pis, ze zase budou fotky a ze jich bude...
Petr
14/8/2005 12:17:47
Včera jsem byl v Jívce, bylo tam okolo 140 vozů. Počasí moc nepřálo, ale jinak to vyšlo. Mám pár kousků ( těch zajímavějších ) na digitálu, tak až je stáhnu můžu vám je poslat. Jinak fotky z loňského Trabi shouw 2004 byly na www.ifa.cz
Bavil jsem se s pořadatelama a říkali, že od října by měli mít svoje webové stránky, kde by mělo být daleko více informací a fotek.
hrubatko
14/8/2005 12:15:33
to Pavel JHB:
zial, pre mna je aj Vrbno strasne daleko, snad sa najde nejaky dobrak, co da tiez lakave fotky este za "horuca" na web. Mozno sa raz dockame aj spominaneho "live cam" i ked je diskutabilne, ci by to bolo pre dobro alebo skodu veci... no iste by kazdeho nezucastneneho potesil aj nejaky ten kraty "sot"...
Pavel JHB Profil uživatele
14/8/2005 11:11:04
Hrubatko> mas pravdu, ja jsem rad, ze mi to financne a hlavne casove vyjde
se kouknout na kousek srazu v Blatny. Takze veskere fotky ze srazu primo
hltam a zkoumam co kdo a jak vymyslel pekneho.
hrubatko Profil uživatele + foto
14/8/2005 10:37:43
to fotograf:
clovece diky, patrim medzi tych, ktori to maju do Jivky daleko a ani financne sa to vsetko neda zvladat. Fotky su pekne, vysoka kvalita, ale pre mna, ktory som tam nebol ich je strasne malo... Ale aj za to malo diky, skoda ze sa neda dat na zrazy "live cam", bolo by to pre nezucastnenych minimalne lakadlom pre buduci rocnik...
fotograf
13/8/2005 13:49:23
Poslední
Přílohy:  trabantshowjivka3.jpg (367,6 kB)
fotograf
13/8/2005 13:47:57
Ještě tato
Přílohy:  trabantshowjivka2.jpg (327,7 kB)
fotograf
13/8/2005 13:46:40
Další foto
Přílohy:  trabantshowjivka.jpg (292,9 kB)
fotograf
13/8/2005 13:45:31
Trabant show Jívka zastávka v Trutnově
Přílohy:  trabantshow.jpg (303,7 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Trabant show Jívka

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist