1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Zadní náprava (6)
Lukáš Šmehlík Profil uživatele
1/3/2009 11:11:28
ahojík lidi.... nevíte, kde je poblíž Chrudimi někdo, kdo by opravil urvaný dudlík z podlahy?
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
29/7/2005 16:52:44
Ja som minule kupoval nove, u nas stali 40SK/kus, ale nezdalo sa mi ze by boli nejak moc podobne tym originalnym, zda sa mi ze su nejake mensie a tensie....
Beda
29/7/2005 15:10:11
Z mých skrovných zkušeností dřív zhnilo rameno, než se rozpadl ten "silentblok". Spolehlivě silentblok ničí svařování ramene přímo "na voze"..... Vem si šupleru a starý kousek a kup ten rozměrově bližší exemplář. Výměna silentbloku není zas tak mechanicky náročná...... Jsou větší opravářské "perly".....
Ivosh Profil uživatele + foto
29/7/2005 10:36:54
To jako spravny Cech prirozene vim. :-) Proto se ptam, jestli treba nekdo
nema zkusenost typu "mam ty levnejsi 10 let na aute a je to uplne v poho".
Uz jsem se zase na druhou stranu casto poucil, ze ne vzdy ma cenu kupovat
drazsi veci.
Honza Cimr Profil uživatele + foto
29/7/2005 10:30:29
Jako spravny Cech bys mohl usetrit na nespravnem miste... Pozor!!!
Ivosh Profil uživatele + foto
29/7/2005 10:23:27
Nedávno jsem byl v obchodě a ptal se na gumové uložení zadní nápravy, taková
ta kulatá gumová těslesa mezi miskami, celkem je jich tam 8. Paní mi
nabízela v OL dva druhy, jeden stál okolo 20 Kč a byl asi polský nebo
maďarský, druhý stál přes 40 Kč a byl prý orig. německý. Pečlivě jsem oba
mačkal a ohýbal, ale nezdálo se mi, že by se výrazněji lišily. Jako správný
Čech bych samozřejmě rád ušetřil, nemáte někdo zkušenosti s oběma druhy?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Zadní náprava

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist