1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Časopis Autohit (10)
karel
31/3/2010 21:25:04
prodejkaru.cz
karel
31/3/2010 21:24:24
prodejkaru.cz
Vrbis
3/8/2005 20:46:11
oprava ..... zatracena cestina ... vypadne jedno pismenko a je to hned neco jineho .... melo to byt "obcas dokazal i to + a - otocit" :)))
Vrbis
3/8/2005 20:43:52
To Pavel ..... jo Drsata je Drsata .... ocas dokazali to + a - otocit :)
Pavel JHB Profil uživatele
31/7/2005 15:21:15
Je treba bejt v klidu, ja za mlada utocil nekolikrat na SM, kvuli ruznym
nepravdam o W353... Proto jsem velkym odpurcem soudruha inzenyra Drsaty,
ktery delal jen nepresne preklady nemeckych prispevku a zvlaste jeho
vylepseni a clanky ohledne elektriky byly k poblinkani. Vzdy jsem ho tipoval
na vidlopicha, ktery postgradualem zjistil, ze ze v aute je - a + :-))
KArel
29/7/2005 19:34:37
To sedí, ta tvoje RS je pro mne silným soupeřem, se svým 100kW Fordem na ni mám pouze na dálnici, v zatáčkách nee, tak čus. Od teď mám rád i fabiatiky.
vaha Profil uživatele
29/7/2005 11:30:14
Vytáhnu max. 220 km/hod

Tommy FORSAGE Profil uživatele + foto
29/7/2005 09:09:30
to Vít:Autohit si nekupuju, ale pravidelně se mi dostává do rukou a něco na tom pravdy je, že občas napíšou bludy (jak v datech, tak i ve faktech o automobilkách a jejich modelech...) a nepravdy. Nediv se jim,že něco nesedí s Tvou zkušeností s Fabkou, protože co člověk-to názor! Mám kamaráda, který je zarytý Fiaťák a taky kroutí hlavou nad Tím co o těch "italech" napíšou... Není nad vlastní test vozu a ne se řídit podle toho co napíše nějaký pisálek z časopisu. Na druhou stranu jim malinko závidím, že se projedou každý den v jiném autě...
KArel
28/7/2005 22:15:00
Díky tobě budu asi muset změnit názor na fabiatiky, protože ty co znám, tak by říkali, že jeli Pha - BM pod půl plynem 240 a spotřeba byla kolem těch 4 ......, tak se drž, zdarec. P.S. Vytáhneš těch 240 ?
Vít
28/7/2005 19:13:15
Můj příspěvek tentokrát nesouvisí s trabim, ale jen zdánlivě. Jestli někdo pravidelně čtete časopis Autohit, tak mi určitě dáte za pravdu, že tam občas (nebo snad stále?) píšou bludy. Přesvědčil jsem se o tom na vlastní oči, když jsem si v čísle 16/2005 přečetl test Fabie RS, kterou vlastním. Vynechám-li některé vskutku subjektivní názory, nemohu pominout údaj o spotřebě. Podle časopisu lehce pod 6 litrů a to prý Fabii nešetřili. Pravdou je, že umím jet i pod 4 litry, ale to ji hodně šetřím. Když ji nešetřím (a to dělám skoro pořád), tak nepřeleze průměrná spotřeba na 100 km 9 litrů - pro představu BRNO PRAHA téměř stále přes 200km/hod, spotřeba 7,8l. Za dva roky, co ji mám, tak mám průměr 6,4 l.
Další věc, ve které nemohu s časopisem souhlasit - prý hodinářsky přesné řazení. Nesmysl, občas tam některý stupeň jde tížeji. Že prý pohodlné sadačky. Kdybych v nich neměl boční airbagy, tak už by byly vyměněné. O nepříliš kvalitních brzdách (vzhledm k dosahovaným rychlostem) se tam raději nezmiňují. Podle nich pohodlný podvozek - ani být nemůže, je odladěn vskutku sportovně. Proč jsem tento příspěvek napsal? protožr mne to utvrdilo v názoru, nevěř ničemu, co si neověříš sám
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Časopis Autohit

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist