1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Postup lakování?Barva? (4)
majatrabi Profil uživatele
1/4/2006 10:17:10
Dulezite u kompresotu je, jaky ma vytlacny vykon. Plnici tlak 218l/min neznam. Mel si asi na mysli saci vykon kompresoru je 218l/min coz je asi 128l/min vytlacny vykon. Doba provozu by byla si 1min. To si myslim ze je hodne malo pro strikaci pistoli.
Psal jsi ze na investici kompresoru mas 7000,-Kč , tak proc kupujes tak maly kompresor. Ja jsem jsem nasel na netu za ty prachy vzdusnik 50l, saci vykon 280l/min, vytlacny vykon 172l/min, max. tlak 10baru.

Mrkni sem
[URL]
maji tady kalkulator pro vypocet spotreby vzduchu jak dlouho muzes pracovat s danym naradim bez poklesu vykonu
Igor Brezáni
31/3/2006 15:29:07
Prosim,mám dotaz.Chci koupit kompresor a pistoli,celej tejden mejluju prodejcum těhle dvou věcí a kždý mi radí něco jinýho.Nejsem žádnej profi,ale chtěl jsem investovat7000,kc do kompresoru a 3500 do pistole.Našel jsem olejovej s plnicím tlakem 218lmin, 8bar max, príkon 2kw,vzdušník25l,pistole 9011 HVLP 220lmin ,2bar.jestli tomu někdo rozumí at mi odepíše prosím.Prej ta pistole nepasuje,že potřebuju kompresor kolem 400lmin.Použití na doma, prípadně ještě karoserie auta.
VlaVla Profil uživatele + foto
26/7/2005 10:35:25
Myslím, že postup lakování se nijak zásadně neliší od jiných automobilů. Co se týká barvy, tak Trabant 600 množstvím barevných kombinací nevynikal. Do Československa se podle všech dostupných informací dováželo pouze provedení s barevným pruhem na boku. Jinak existovalo i obyčejné jednobarevné provedení. Viz prospekt [URL] Zvětšená strana 21 s popisem barev je v příloze. Provedení s jednou lištou na boku u limusínky a s jinak barevnou střechou u kombíka (viz druhý obr. stejného prospektu) se vyskytovalo jen na počátku výroby typu P60 a jde spíše o záležitost typu P50.
Přílohy:  p60-barvy.jpg (104,2 kB)
Rajdlík
24/7/2005 20:05:58
Zná někdo přesný a odzkoušený postup lakování trabanta?Mám 600 očištěnou až na plasty a kovy a nechci něco pokazit.A ještě jedna otázka:Dělal se tarabi 600 kombi ještě v nějaké jiné barevné kombinaci než zde prezentované.Za Vaše odpovědi vřele děkuji.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Postup lakování?Barva?

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist