1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Píseň Trabi ke stažení (11)
mack Profil uživatele + foto
31/10/2009 22:24:34
Ten trabantík je tam dvakrát. Hned v úvodu klipu cca v prvních deseti vteřinách stojí vlevo dole na place.
Karl
30/10/2009 23:14:18
Super, netušil jsem Ivoshi, že jsi Robbieho fanda :-) Super, jak jsi to udělal? Klip z youtube a pak printscreen?. Vysvětluju si to tak, že Robbie pochopil, že skutečnou star se hudebník stává až po zakoupení odpovídajícího vozu a jeho představení v klipu. Jsem rád, že Robbie dal na mou radu. Karl
Ivosh Profil uživatele + foto
30/10/2009 09:58:51
Opravdu je tam. Že by kousek z Robbieho sbírky? :-)
Přílohy:  robbieangelstrabant.jpg (5,2 kB)
Karl
26/10/2009 23:56:40
Tož tak po noci makám a dívám se na německou DeluxeMusic. Byl tam Robbie Williams s klipem Angels z roku 1997. Jasně jsem tam viděl tak 2s půlku čumáku Trabanta. I když Robbieho moc nemusím, tak mě potešil. Najde se nějaký/á jeho fans, co by to potrdil/a? Danke.
Karel
25/7/2005 10:05:12
2 URB: Skvělá věc, už jsem si to pouštěl asi 93x, myslím si, že tato věc má daleko větší šanci prorazit do médií, než moje Seru si to, se kterým jsem byl pouze týden na Óčku (a doufám, že letos opět). Dejte vědět, kde se to bude točit, přijedu se mrknout, když byste o žádný kabrio nemohli zavadit, dal bych vám kontakt na ten, co jsem si na klip půjčoval já.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
24/7/2005 17:31:07
Tak ta piesen je super! Nasiel som tam len dve -technicke chybicky- (nezmysli) v texte, ale inak je to super!!!
Petr
24/7/2005 11:59:45
Chybička se vloudí, takže stahujte na [URL] v sekci MP3.
hrubatko
23/7/2005 21:00:53
to Pavel JHB: ano mas pravdu, nasiel som to aj ja, ale kedze som siel najskor na toto vlakno, nemohol som vediet ze adresa je spomenuta na vlakne o pozicani trabika cabrio...
Pavel JHB Profil uživatele
23/7/2005 20:15:34
Hrubatko>predpokladam ze z avizovanych stranek, alespon ja ji tam vidim...
hrubatko Profil uživatele + foto
23/7/2005 19:58:54
to petr:
clovece ja by som si ju stiahol, ale neviem odkial...
Petr
23/7/2005 13:59:16
Stáhněte si MP3 píseň s názvem Trabi od naší kapely Úplně rovný banán. Doufáme, že se bude líbit! :-))
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Píseň Trabi ke stažení

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist