1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Zadní svítilny T601 (29)
Vít
22/7/2005 15:31:47
Ano, má to logiku. Ale pokračuji v dotazu. V momentě, kdy se začaly montovat oranžády uzpůsobené pro papírové přepážky, dávala se "střeva" bez nanýtovaných plechových přepážek. A teď to ale. Ponechala se původní sřeva a jen se na ně nenýtovaly přepážky (pak zůstanou dva otvory po nýtech) nebo se konstrukčně uzpůsobila i střeva?
Honza Cimr Profil uživatele + foto
22/7/2005 12:24:32
zni to logicky i z pohledu narocnosti na vyrobu a uspory nakladu pri vyrobe
Ivosh Profil uživatele + foto
22/7/2005 12:22:30
Nemůže to být třeba tak, že nejstarší provedení "střev" zadních světel mělo
přepážky nanýtované (plechové?) na sobě a patřil k nim starý typ
celooranžových skel bez vertiálního dělení, a později že by začali skla
vertikálně dělit drážkami pro papírové přepážky a zrušili nýtované přepážky
na "střevech" světla? Konkrétně by vývoj vypadal takto:

lampy oranžové bez vert. členění + střeva s přepážkou
lampy oranžové s vert. členěním + střeva bez přepážky
lampy dvoubarevné s vert. členěním + střeva bez přepážky

Dvoubarevné lampy bez přepážek jsem asi ani neviděl...
Vít
21/7/2005 18:33:13
Máte, prosím, někdo zcela jasno, jak mají být (či nebýt) osazeny vnitřní přepážky, tj. přepážky mezi žárovkami, v zadních skupinových svítilnách T601? Mám tím na mysli jak staré provedenídržáků, kde jsou plechové přepážky nanýtovány přímo na držáku žárovek, ale ne na všech starých krytech (oranžádách) je prolis pro tuto přepážku, tak mi to není jasné u nových držáků, které už byly zakryty dvoubarevnými kryty. Mám exempláře, které opět mají výlisky pro papírový kryt, ale právě tak mám kusy, na kterých není vylisováno nic. Hlavní rozdíl mezi starým a novým držákem je ten, že u starého držáku jsou oba hliníkové reflektorky stejného průměru, kdežto u nového mají průměry rozdílné.
předchozí předchozí  1 | 2  další na konec

Odepsat na: Zadní svítilny T601

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist