1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

TRABANT ZA 1 KČ (9)
Karl
25/10/2007 14:26:47
¨Tak držím palce, nové se dá sehnat asi tak za 300 - 500, Euro. repasované za 2000 Kč ?
huf josef
21/10/2007 18:20:39
potřebuji pravé zadní rameno co drží kolo
Ivosh Profil uživatele + foto
22/7/2005 10:40:14
> je na repasi v jedné nejmenované firmě u OL.

Měl jsem tu čest Tvého trabíka v té nejmenované firmě předevčírem vidět.
Přednosta té firmy mi vyprávěl, co vše bude s vozem děláno a tedy klobouk
dolů. To mne dostalo. Takže držím palce, až budeš potřebovat tu konzultaci
ohledně výbavy, jsem k dispozici. Takovým věcem kdykoliv.

Jedno doporučení -- prý to chceš dávat na 12 V. Rozmysli si to. Upřímně.
Není nad zvuk startéru v polovičních točkách a pak vzrušivé zamrazení, když
motor chytne... :-)
Honza Cimr Profil uživatele + foto
22/7/2005 08:16:09
KArliku, ty divocaku, preci jenom? Vyprdni se na dinosaura a jezdi (aspon o
vikendech) konecne slusnym rintintinem...
KArel
21/7/2005 22:10:23
No, já jsem dostal Trabiho za flašku Bechera, zavezli mě do D, dali najíst, uložili mě, ráno mi dali líče (pardon ještě i snídani), narvali ho ND až po střechu, nebyla v něm sice plná, ale cca půlka nádrže, no a já s ním vyrazil cca 900 km domů, a mám jej dodnes. Mimochodem právě je na repasi v jedné nejmenované firmě u OL.
Honza Cimr Profil uživatele + foto
21/7/2005 08:16:15
Na tyto inzeraty uzce navazuji inzeraty typu "prodam NDna Trabanta za lahev
neceho dobreho"... Mam jich taky par za sebou a obcas se mi srdce teteli
radosti nad tim, co vsechno lze za flasu snapsu ziskat...

Jenze i tyhle inzeraty ubyvaji... ;o(((
Ivosh Profil uživatele + foto
21/7/2005 08:04:43
> Osobně si myslím, že inzeráty typu "koupím trabanta do 1000Kč" nemají
> žádnou odezvu.

Naproti tomu inzeráty "prodám trabanta za 1000 Kč" mají odezvu značnou. :-)
Co je to za vůz je leckdy nasnandě. Ale z vlastní zkušenosti vím, že i
takový vůz může být v překvapivě dobrém stavu. Sám jsem dvakrát v životě
koupil trabíka za 1000 Kč. Poprvé to byl motoricky i funkčně bezvadný
exemplář, něco jako dědictví, s papíry a dokonce ještě STK. Kastle naprosto
zdravá. Podruhé to bylo bez motoru, leč opět s papíry a zdravou kastlí,
stačilo namontovat motor. První dnes (asi) jezdí po Praze, druhý (určitě) v
Brně.

Jedná o případy, kdy tento vůz dostane/zdědí někdo, pro koho je to zátěž a
nedokáže si představit, co s tím a jakou to může mít pro trabantistu
hodnotu. Stále ještě spousta lidí vidí v trabantovi něco méněcenného a
raději se toho jednoduše zbaví.
VlaVla Profil uživatele + foto
21/7/2005 07:56:01
Osobně si myslím, že inzeráty typu "koupím trabanta do 1000Kč" nemají žádnou odezvu. Ne že by za tu cenu nebylo možné Trabant sehnat, ale mám dojem, že podobné prodeje se uskutečňují spíš na základě osobního kontaktu typu "Halo sousede, nechcete se zabavit toho auta co vám pořád stojí na zahradě a nikdo s ním nejezdí?". Zkrátka lidem za tu cenu nestojí ta námaha s podáváním inzerátu. Na druhou stranu nelze do ceny vozu započítávat pojistku, protože tu dostane původní majitel po převedení auta zpátky, ani STK, pokud neplatí ještě alespoň rok. Bylo by samozřejmě výhodnější prodat auto po dílech, ale od minulého roku, kdy nelze vyřadit auto z evidence bez potvrzení o ekologickém zlikvidování, je to docela nereálné. To je podle mne jeden z hlavních důvodů, proč klesá cena v inzerátech běžně na částky nižší než pět tisíc korun.
farrokh
20/7/2005 18:24:35
Snažím se prodat trabiho a ze všech těch inzerátů typu "koupím" jsem pochopil jedno a sice, že by ho chtěl každej nelíp úplně zadarmo, abych mu ho dovez na konec republiky a ještě přidal kanystr benzínu a bonboniéru k tomu. Chápu jak to je s penězma atd., ale i kdybych uznal, že můj trabi není lepší než dobrý, i kdybych slevil na nějaké té korozi, ojetých pneu atd., tak pořád by si lidi měli uvědomit, že pojistka stojí na rok minimálně 1500 Kč, pokud máte platit STK+ E, tak je to kolem 800 Kč (za předpokladu že to někde nekoupíte - to je pak samozřejmě dražší), když k tomu připočítám skutečně kvalitní (i když už jen 60%) pneu tak po 500 Kč za kolo (budu grant a dám to i s diskem) a nakonec si vezmu naprosto minimální cenu 1000 Kč za veškerej ten zbytek (= v podstatě 90% trabanta), tak to pořád mám okolo 5 000 Korun českých MINIMÁLNĚ!!! Takže je mi líto, ale jestli lidi chcete kupovat něco za 1000 Kč, tak jak to tady všude čtu, tak jste buď sebevrazi nebo magnáti, protože do toho vrazíte milion. Mimo to, jste podle mě taky svi*ě, protože si myslíte, že vám to dám fakt zadarmo. Howgh.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: TRABANT ZA 1 KČ

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist