1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Radostná hlášení (2)
ms sadiaphilips
8/4/2015 07:32:47
Dobrý Den,
To je informovat veřejnost obecně to paní Sadia Philips, soukromý úvěr věřitel vám otevřít finanční příležitost pro všechny, kteří potřebují jakékoli finanční pomoci. Dáváme se úvěr na 2% úrokovou sazbou pro jednotlivce, firmy a společnosti v rámci jasné a pochopitelné formě a kondici. kontaktujte nás na e-mailové adrese (sadiaphiliploan@gmail.com)
Přílohy:  dolas.jpg (2,0 kB)
KArel
8/7/2005 11:42:56
Tak radostné hlášení Č.1: můj děda (88) dnes SÁM prošel se svým T601 (1979) STK, to je prostě nádhera.
Č.2: Na Blanensku se pohybuje T601 v khaki barvě, jinak civil, řídí ho nádherná, mladinká, drobounká blondýnka, kdo ji znáte, vyřiďte jí můj obdiv, jak bravurně s tím trabem zachází.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Radostná hlášení

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist