1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

koupit trabant nebo neee??? (6)
Karel
6/7/2005 22:16:03
Přidám se, já mám k Trabimu F Scorpio limču a ještě Scorpio Turnier, to bych Ti určitě doporučil místo Fačka. Slušné Scorpio koupíš tak do mezi 30 - 50 000 Kč, protože je nikdo nechce, moje žena s 2.0 umí jezdit pod 8l/100 km. máš kolem sebe cca 1,5 tuny železa, ABS, při troše štěstí i airbagy, no a TRaboška můžeš za ním tahat na srazy, nebo v zimě na vleku, protože to má závěs na dvě tuny. Zdarec.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
6/7/2005 20:13:33
Neviem, ale osobne by som favorita nechcel ani zadarmo - motoricky a technicky OK, ale co sa kasne a plechov tyka....mozes vyvarat a striekat kazdy rok. Ked uz Skodu, tak by som volil radsej nieco starsie v slusnom stave. Ja som mal kilo a bol som s nim maximalne spokojny, v zivote by som ho nepredal - bohuzial do mna jeden idot nabural
Beda
5/7/2005 22:26:30
Prosím nekamenujte mne, byl jsem jeden z vás, ale pro praktický ježdění bych Ti doporučil, kup si slušnýho favorita a máš klid. Zakoupení Trabanta (ať v dobrém stavu) bych Ti doporučil jako druhé "koníčkové-srdeční" auto. Proč? Pokud budeš chtít mít spolehlivé auto technicky "v richtiku", budeš nucen kupovat nové ND stejně drahé, jako škoda, ford, atd.. Kvalitní ND na Trabiho jsou obtížně dostupné a obyčejně poměrně nákladné. Nic proti Trabimu, ale relativní láce koupě T. se Ti "vymstí". Prakticky nelze koupit T. ve výborném stavu, některé díly již neseženeš a "flikování" či náhrady staršími/použitými kusy odloží skutečnou opravu jen o několik chvil. Nové ND na škodovku jsou kvalitní, bazarů s použitými díly je také dost. Připlatit si za Fávo se Ti vrátí ve vyší bezpečnosti, spolehlivosti, komfortu. Většina starých "Trabibardů" má k Trabošovi stejně ještě jiného modernějšího, bezpečnějšího "koně" a Traboška mají jako koníčka na kochání se jízdou...
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
3/7/2005 20:41:09
Pochybujem ze ti niekto z ludi z fora odpovie ze NEEEE....trabant je to najlepsie auto na svete, nech si vravi kto chce co chce. V podstate Andre napisal vsetko potrebne. Ja osobne by som sa priklonil k modelu z osemdesiatych rokov, pripadne aj starsiemu v dobrom stave. Vravi sa, ze auta vyrobene po roku 1989 velmi hrdzaveli, coho prikladom je aj moj trabi. Co sa stavu tyka prezri si hlavne lastovicku (vlastovku), prahy, uchyty predneho narazniku a pod. Radsej si vsetko pred kupou dokladne prezri, na prvy pohlad moze vsetko vyzerat inak, nez v skutocnosti je....dobre je prezriet aj stav podlahy, teda vybrat von koberce. A este posledna vec - ak mas moznost, kup radsej trabant s ulozenim na tisichran (TZV. TRIPOID) ako klasicky HOMOKINET.
Andre Profil uživatele
3/7/2005 18:59:29
Už vidim jak ti tu někdo doporučí škodárnu :-D Samozřejmě že je Trabant LEPŠÍ!!! Chtěj určitě co možná nejnovější model, pozor si dej na rez, to je největší svině... Hlavně aby byla v pořádku vlaštovka, prahy a podběhy. A jinak vybírej jako jakýkoliv jiný auto. Motor z Warana tam dát jde, ale až zjistíš že to jezdí dobře i bez toho, určitě si to rozmyslíš ;-)
xxfavo
3/7/2005 13:07:48
zdarek.
1)Chtěl jsem se zeptat jestli si mám jako první auto koupit trabanta nebo škodovku?Na co si dyžtak dát pozor při koupi trabanta?Chcu určitě 12V.
2)Dá se tam dát motor z wartburga?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: koupit trabant nebo neee???

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist