1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Trabant Tramp/Kubel (18)
Pája
23/3/2006 14:20:48
Já taky pasu po nějakm "kýblu", teď mi v zimě utekl jeden v Kladně a na německym netu jsou nejlevnější za 2500 E,byl by to dost podstatnej exponát mého chystanýho muzea, tak kdyby něco, dejte vědět.
Tommy FORSAGE
9/3/2006 13:37:45
Pokud Ti stačí takový??? [URL] Ba ne, na Fiaty mě lákal bývalý tchán a vysvětloval v čem jsou tak vyjímečný a podobně a já to vše obracel na vozy z DDR:-) Minulý rok jsem se dvou srazů italských vozů zůčastnil a můžu říct, že jsou to stejní "postiženci" jako my!
Drtikol
9/3/2006 11:57:02
to Pavel JHB:Jo Mirafiori to je dělo to by se mi taky líbilo. ale zachovalé se dnes těžko shání ,protože hodně pedléhalo korozi.
Přílohy:  fiat131mirafiori.jpg (60,3 kB)
Kandiru Profil uživatele
9/3/2006 11:06:44
ja teraz jazdim na Renault-Twingo a renovujem Wartburga 353.1 Torist ale twingom asi bude jazdit zena a ja planujem Warťasa strelit a zohnať trabiho mam k nemu vstah od mlada ale sa mi nepodarilo do teraz ho na dlhšie vlastnit
Kandiru Profil uživatele
9/3/2006 10:41:57
prih č. 2
Přílohy:  fiat125s.jpg (33,3 kB)
Kandiru Profil uživatele
9/3/2006 10:41:06
Leganda je aj -125 berlina vid prilohu ale ta mala 1500cmm a 4- kvalt . ja som mal 125 special ale starší model ako je v príl.
Přílohy:  fiat125berlina.jpg (14,6 kB)
Pavel JHB Profil uživatele
9/3/2006 10:18:40
Pokud si pamatuju tak miafiori ma 1600, supermiafiori 2000
Kandiru Profil uživatele
9/3/2006 10:06:19
mirafiori ma ten isty motor? alebo sa mi to s niečim pletie? Vydam jednu 131-ku ale je v polutovaniahodnom stave
Kandiru Profil uživatele
9/3/2006 10:04:18
bola to presne ta italska a este mala (udajne) ostre vačky 115 k. V 1970 ju kupil jeden dedek v tuzexe a v 1988 môj taťka prischla mne a ja som ju strelil lebo potrebovala zainvestovať a renovovať a bohužial to bolo tretie auto v rodine a nemal som na to ale páni poviem vam bolo to delo jak motoricky tak aj vybava a tiež jazda...(samozrejme na svoju dobu) bohovsky zvuk robil rezonator vo vyfuku. -nostalgia
Pavel JHB Profil uživatele
9/3/2006 09:34:58
Drtikol> Moje rec, toho bych asi taky nerad daval pryc. I kdyz mym snem v
teto kategorii je 131 supermiafiori :-))
Drtikol
8/3/2006 23:28:59
to Kandiru: Jestli to byla italská 125 s DOHC tak se tomu maníkovi nedivím.
Kandiru Profil uživatele
7/3/2006 12:31:52
Mal som pred časom jednu raritku -fiat 125 Special z roku 1969 5-kvalt 1600cmm. chodil za mnou jeden manik a otravoval a otravoval nebol by som povedal ze ho predam a predal som -po 10-tich rokoch otravovania
Ivosh Profil uživatele + foto
7/3/2006 07:21:43
Další "vymáhání trabanta". :-( Co můžeš dělat, osobní vlastnictví je zeď,
přes kterou nepřelezeš. Snad jen s pomocí dobrého psychologa.
Kandiru Profil uživatele
6/3/2006 20:19:55
ak má niekto raritku a vie o tom tak určite bude robiť drahoty na prvý krát, skus to znovu po pár tyždňoch či sa náhodou nerozmyslel. apropo prečo nepredal za 5000e ked mohol? asi len machruje prajem ti vela stastia a ked ho nabuduce pojdes lámať urob foto. Kandiru
Hoda Profil uživatele
6/3/2006 19:13:21
Tak je vše uplně straceno.je mě z toho na nic.Jěště jsem tam dnes jel už po třetí a odchytl jsem majitele.Tak jsem se ptal jestli by nechtěl trabanta prodat.?On že to nechce prodávat a ani nebude.co mě říkal má to na originál dokladech vše legálně a jednou mu za to někdo nabízel 5000 euro.Tak jsem ho poprosil jestli se mohu podívat.On:jo klidně se podívej, ale pohled byl smutný v Trabantu napadaný sníh jak na sedačkách tak podlaze všude voda,střecha pomalu roztrhaná.Fotky jsem chtěl udělat ale ve fotáku mi došla baterka tak snad někdy jindy.Hoďa.
Brian Profil uživatele + foto
6/3/2006 18:16:22
Chudák Trabant. Doufám že dostaneš a postaráš se o něj. Přeju ti to !!!!!
Ivosh Profil uživatele + foto
6/3/2006 15:21:10
Jdi do toho! Držím moc palce. :-) Dej vědět, jak jsi dopadl...
Hoda Profil uživatele
6/3/2006 15:15:27
Je to už hodně dlouho bylo to když jsem jezdil jěště na kole tak jsem viděl tohoto trabanta strašně jsem ho obdivoval a vůbec nevěděl co to je akorát že je to trabant.Ale to už je dávdo.A pak jsem ho viděl cca před rokem jak sním někdo jede po Turnově.Ale nevěděl jsem kam ujel a tak jsem ho nenašel. A včera když jsem jel do práce tak mě říka kolega,že šel s rodinkou na procházku a na jedný zahradě ho viděl stát trabanta a,že se mu zá nějaký divný prý má plátěnou střechu a je zelený.tak jsem hned zjistil kde to je a dnes jsem se tam jel podívat ale nikdo neotvíral.Trabant stojí venku zasněžený.Já bych ho chtěl.Je mě ho líto.asi si ho někdo moc neváží.viz foto.
Přílohy:  snimek075.jpg (157,7 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Trabant Tramp/Kubel

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist