1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Zraz Banská Bystrica (3)
kraccvizeer
8/8/2020 08:37:32
Nabízíme osobní půjčky a hypotéky, půjčky na auta, hypoteční úvěry s nižším úrokem a financování ze sazby soukromého sektoru. Nabízíme půjčky s nižšími nebo dokumenty. Kontaktujte nás na e-mail.waveeykegtjvfdcvc780@gmail.com
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
27/6/2005 20:24:14
Ako vidim BB zraz zacina byt coraz viac medializovany, dokonca na miestach, kde by som to nikdy necakal...osobne poznam ludi, ktorym sa kazdy den za stieracom ocitne aj 5 pozvanok. Uz sa strasne tesim, urcite to bude vydarena akcia, na ktoru sa tak skoro nezabudne!!!
peky
27/6/2005 15:00:22
Mili priatrelia. Ukazuje san, že Slov. Rozhlas SRO 1 a tiež Slovenská televízia nám urobia fajn službu a venujú nám toľko času, že "plechovkárom" sa o takom priestore može iba snívať... vime, že tých ľudí, ktorí to "tam hore" tlačili to stálo hodne nervov a osobnej angažovanosti, asi najlepšou možnosťou ako im preukázať svoju vďaku je, že prídeme v NAJVAČŠOM MOŽNOM POČTE !!! teda - VŠETCI SME, STE pozvaní !!!!!
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Zraz Banská Bystrica

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist