1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Technicky benzin (80)
Tomáš Kouřil Profil uživatele
25/10/2009 20:26:44
Právě že uškodí. Musí se jednak víc mazat, protože TB je sušší, tak jsem řezal s naturalem a šlo to...bylo to lepší,...ale to bylo dávno..když byl k dostaní za krasných 16kč/litr.
Trabec
24/10/2009 04:36:05
neuškodí nic, jezdil jsem na TB spoustu let nez problémů
Ivosh Profil uživatele + foto
14/9/2008 20:50:54
@Pavel: co znamená stav před 5 lety?
Pavel JHB Profil uživatele
14/9/2008 13:31:40
radek6ak> bohuzel, to je ceska klasika naleju technicak ukradeny ve fabrice
a jedu. Sezenu veteranskou testaci, abych platl jen stovku pojistky. Ve
vysledku nam mozna trabanty tak znechuti, ze se jich zacneme zbavovat
dobrovolne. U vet papiru uz se zel zacina docela vazne uvazovat o navratu ke
stavu pred cca 5ti lety....
Tomáš Šústek Profil uživatele
14/9/2008 09:13:27
Zcela souhlasím s tímto názorem a myslím, že fanda do vozů trabant se snaží, aby motor dostal to nejepší, tedy to na co byl konstruován. Bohužel se stále njdou jedinci, kteří se zvou trabantisté a fandové a přesto svůj vůz ničí a hyzdí různými předělávkami. Však to znáte sami...
radek6ak
13/9/2008 20:24:19
Lidi, já vás nechápu, pak se divíme, proč lidi na trabanty nadávaj a v médiích se o nic nepíše nic dobrého. Takhle si akorát zařídíte to, že nám trabanty zakážou, nebo budeme muset mít katalizátor jako v Maďarsku, což by byla škoda. Já mám trabanty rád a přijde mi škoda lít do něj takový věci jako bionaftu, techničák a podobně. Já sám se snažím o to aby mi za trabíkem nic nekouřilo a nesmrdělo, a tak by to měl dělat každý, abychom si možnost jezdit trabantem bez postihu mohli užívat dále. Dobrých motorů ubývá, kliky degenerují... a životní prostědí máme taky jen jedno. Pokud nemám na benzín tak autem holt nejezdím.
Tomek
29/8/2008 13:10:21
Ja liju do fechtla vsechno co hori. redidla, benzin, veskocku, lih. vsem to hori. sice se to semtam chytne jako pist ve valci. ale vykonostne to maze dobre. jednou jsem skousel davat rc benzin do jawy 250 panelky mam to do crossu a na 4 rychlostni stupen jsem jel kamkoliv akorat me odesla klika a loziska.
Skuly
21/8/2007 13:35:09
Trabant jede i na normální naftu s olejem 1:100 jenom se občas zadře, strašně hulí, trpí samozápalem, šíleně se zasírá celý výfuk, výkon klesne asi o 30%, nejde startovat (vždy parkovat na kopci aby jste ho mohli roztlačit).
Všechny tyto negativní jevy se projevily na mém starém trabi - Hirošimě. Buď mu země lehká.
Proto doporučuji NEZKOUŠET! Je to vražda :-)
Aleš
20/8/2007 20:56:49
neboj, special taky neni zrovna lahodny mok... Ale ty stavy pokud zazmatkuješ a polkneš.. Cely svět se s člověkem pak toči... Ale takova ta pseudokocovina trva tři dny, neni nad obyčejny alkohol značky rum....
Skuly
20/8/2007 10:16:55
To je pravda, nedávno jsem se v garáži napil (omylem) technickýho benzínu a málem jsem se poblil. Nevím sice jak chutná natural ale ten techničák je fakt humus. Už nikdy nebudu lejt benzín do flašky od matonky.
DAN FANDA Profil uživatele
20/8/2007 10:12:46
Žádnej technickej benzín do Trabika nelejte. Motor je ta nejcenější věc,. tak ho neničte. Jedině kvalitní benzín Shell, omv. Když ho budete šidit techničákem, tak zase tolik nevydrží takže stejně nic neušětříte. Představte si kdyby jste ten motor byli Vy - jak by Ván asi bylo, kdyby jste na tyhle dreky měli jezdit.
Aleš
16/8/2007 21:46:20
no, pepicek Vomacek se nam tu už delši dobu neukazal, tipnul bych že už je po něm. Nevite někdo kde leži? zanesl bych mu tam věneček z klik od dveři...:-D
3/7/2007 07:22:28
Puvodni dotaz byl na benzin, nevim jak by Zenoah skousnul metyl. :-))..
Jinak pokud se jedna o metylak, tak do aut vic nitra (15-25) a mazat jedine
syntetikou. Michani doma (pokud nemame zdroj nejake suroviny, nebo nemichame
pro velkou tlupu lidi) se uz nevyplati.
Andre Profil uživatele
2/7/2007 22:37:11
Kamos nitro nedavno kupoval...platil za 2l kanystrik asi 600,-.
maman
2/7/2007 22:24:09
ok dik borci

Tomáš Terk Profil uživatele + foto
2/7/2007 21:00:52
do RC auticek se leje(tankuje)metylalkohol,s pridavkem5-15% nitrometanu,a jako olej se pouziva ricinovy,nebo synteticky olej
2/7/2007 11:47:55
Staci se podivat az pojedes kolem pumpy.....
maman
2/7/2007 11:36:48
kolik stoji benzín do rc autíček??? jeden litr!!!dekuju!!
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
16/2/2007 11:46:26
Takze par skusensti z mojho jazdenia na bionaftu - motor ktory som rozobral bol absolutne cisty!!! Dokonca sviecky, ktore som cakal ze budu poriadne zasr... boli uplne cistucke, bez akychkolvek usadenin. Sam som sa tomu divil.....ze by naozaj nafta ten motor "vycistila"?
mp
29/1/2007 09:26:51
Letecký benzin je OK, podobně jako technický benzin. V zimě se hůř startuje a motor více klepe.
Ivosh Profil uživatele + foto
24/1/2007 15:34:35
Ano, správně, Julo. Buďme ekologičtí. Už kvůli pověsti trabantů a našim dětem. :-)
julo600 Profil uživatele + foto
24/1/2007 15:26:18
keby som mal bionaftu zadarmo ja, tak ju predam a kupim si benzin
24/1/2007 15:20:49
Keby som tu bionaftu mal kupovat na benzinke tak sa samozrejme na to kaslem, to by som nic neusetril, ale ako hovorim, mam ju zadarmo, tak preco to nevyuzit....tych za mnou fakt lutujem, ale ked uz sa motor zohreje tak to dymi tak isto ako na normalny benzin....
prdik Profil uživatele + foto
24/1/2007 10:10:20
Trabos jede na cokoliv kdyz se do toho pridaj 4l benzinu. Musi to byt jen tekuty a aspon trochu horlavy.... Ovsem chudaci co jedou za tebou, nedela nam to dobrou reklamu....
22/1/2007 12:59:56
To Ivosh: Mas pravdu. Ale mam motor, ktory uz dosluhuje. Spotreba sa zacina neumerne zvysovat. Dostal som do daru 100l bionafty....takze? :))) Mam uz nachystany druhy motor a ten bude dostavat len kvalitne palivo!
na začátek předchozí  1 | 2 | 3 | 4  další další

Odepsat na: Technicky benzin

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist