1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Stribrne ozdobne listy a la T600 a "psi decky" na plastich (37)
Dan Profil uživatele + foto
14/4/2006 11:17:34
Aha, diky, tak to naberu jenom listy. Nemate nekdo zkusenost, jaky je rozdil mezi temi, co drzi srouby a hrebiky (krome toho, ze ty sroubovane stoji dvakrat tolik)? Hrebiky mi prijdou jako trochu brutalni system. Uvazuju, ze bych je ustipal, zabrousil a prilepil listy cirym silokonem.
Jara 600
13/4/2006 11:10:00
A ještě mě napadlo... pokud budeš kupovat jen gumové věci na 601, ve Zwickau se vždy objeví více či méně lidí, kteří prodavají nové gumy a některé věci tam kupodivu vyšly levněji než v Misselwitz
Jara 600
13/4/2006 09:14:47
Já jsem tam byl osobně. Spíše to bylo ale z důvodu, že jsem chtěl vše před koupí vidět. A od hranic to není tak daleko - spojil jsem to s loňským srazem ve Zwickau (tam odtud je to už kousek) Co vím, není problém si to ale nechat zaslat poštou.
12/4/2006 17:43:12
No mne to prave taky vydesilo. Ted jsem to zkusil znova a ty stranky s PDF nejdou otevrit, kdyz jsou zablokovane pop-upy. Firefox to prasknul, Explorer jen rosvitil malou ikonku dole. Takze snad nekrachuji.
Pro ty veci si tam pojedete, nebo je posilaji? Potreboval bych nejakych 12 m hlinikovych list (+ tesneni a dalsi gumove veci), coz asi postou pujde trosku ztuha.
Ivosh Profil uživatele + foto
12/4/2006 07:56:28
Uff, ted jsi mne vylekal, Dane. :-) Mam take v planu od teto firmy objednat
vybavicku na T600 a desim se toho, ze zanikne.

Zkus: [URL]

Mozna je to tim, ze menu na strankach vyzaduje Javu. Bez toho se tam
nedoklikas.
11/4/2006 19:34:24
Zdravim, chtel jsem nakoupit listy od Waltera Misselwitze, web jede [URL] , ale nabidkove PDF, co tam byvala, nejsou.
Mam je stazena, ale nevite nekdo, jestli firma porad funguje? Zkusim tam samozrejme napsat, ale nez sezenu nekoho, kdo to napise slusnou nemcinou, ptam se takhle, zda tu neni nekdo informovany.
Dan Priban Profil uživatele + foto
22/6/2005 21:13:36
Dik moc vsem :)
Ivosh Profil uživatele + foto
21/6/2005 08:23:09
Ozdobne listy z T600 se vyjimecne sehnat daji. Nicmene v Nemecku existuje firma Walter Misselwitz, ktera dodava kompletni
gumovy a listovy sortiment na P 50-601 a take na W 311-353. Mimo jine maji i
v metrazi vysoce lestene hlinikove listy, ktere je mozne pouzit misto tech
bocnich na T600. Listy maji ve vsech potrebnych sirkach a tvarech na uvedene
vozy, takze je vyber i z ostatnich, ktere se treba na T601 nepouziji.

A to hlavni -- odkaz: [URL].
Pavel JHB Profil uživatele
21/6/2005 08:08:23
Jo, bez problemu, jsou zamenne.
Honza Cimr Profil uživatele + foto
21/6/2005 08:07:13
Dan:
- "bile boky" na pneu se daji koupit na kazde veteranske burze v ruznych
rozmerech, tedy i pro 13palcova kola... Jen ta cena... Nasazuji se pri
montazi pneu, mezi hranu rafku a samotne pneu...
- starsi "kulate" narazniky muzes bez uprav "napachat" na kazdou T601 bez
uprav - uchyceni bylo stejne...
- bocni listy na T600 budes asi shanet marne jak u nas tak v DE - je jich
zoufale malo... a nahradit? mozna by to slo takovymi temi samolepicimi
chromovanymi listami (mivaji je zase na veteranskych burzach), ale jak to
bude ve vysledku vypadat, to si nedovolim ani hadat...
H.
Dan
21/6/2005 01:02:13
Jeste jsem si vzpomel na jednu vec :) Daji se starsi "kulate" narazniky (bez plastovych ruzku) pridelat na trabiho s novejsimi (myslim bez nejakych velkych uprav). Nebo je potreba nejak brutalne (urezat, navarit) upravit zavesy narazniku?
21/6/2005 00:53:53
Zdravim vsechny vespolek, nemate tuseni, jak by se daly nahradit stribrne ozdobne listy, ktere mela na bocich okolo barevneho pruhu sestistovka?
Mam T601, chtel bych ji dat dohromady a rad bych ji udelat tak, jak by vypadala jeji opravdu luxusni verze. Proste takove mile retro. Na nekterych fotkach maji T601 nulte serie na boku stejny ozdobny pruh, jako T600, ale ty stribrne listy jsou problem. Koukal jsem po nich predevcirem ve Zwickau, ale nejsou k mani (pokud pominu, ze asi nebudou levne)
A jeste jedna vec. Libi se se mi pneumatiky s "psimi deckami". Skutecne gumy s bilym okrajem jsou nad moje financni moznosti. Par aut to ale na ITT melo vereseno bilym gumovym lemem, zrejme prichycenym mezi plastem a rafkem. Bylo na nem napsano Atlas. Nevite o tom nekdo neco?
předchozí předchozí  1 | 2  další na konec

Odepsat na: Stribrne ozdobne listy a la T600 a "psi decky" na plastich

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist