1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Olej v prevodovke (40)
JOY SAMSON
24/11/2016 06:31:44

Good day every one i want to inform the general public how i was cured of Herpes Virus Patient for good Five years i was loosing hope on myself my Boyfriend ran away from me because of my situation one day i was online and i met a recommend on how Dr ADAGBA help a lady called susan to cure herpes,so i still continue search i saw a testimony of someone again who has been healed from "HIV AND HEPATITIS B" by this same Man called Dr ADAGBA and she also gave the email address of this man and advise we should contact him for any sickness that he would be of help, so i email Dr ADAGBA telling him about my HERPES Virus he told me not to worry that i was going to be cured...oh i never believed it,well after all the procedures and remedy given to me by this man 2 weeks later i started experiencing changes all over me as the Dr ADAGBA assured me that i will be cured,after some time i went to my doctor to confirmed if i have be finally healed behold it was TRUE,that is why i want you to join me to thank Dr ADAGBA for saving my life if you need help please contact him via email;adagbaspiritualtemple@gmail.com or his cell number +2349057354407, his web/site

[URL]

Dr ADAGBA can also cure the fallowing

1. ALS
2. HIV/AIDS
3. ZIKA VIRUS
4. HEPATITIS A.B.C
5. CANCER
6. PCV
7. Diabetes
8. CHRONIC DISEASE
9. IF YOU ALSO WANT YOUR EX LOVE/ HUSBAND BACK TO YOU

Contant him now for any kinds of problem you shall see the good result of this great spell caster. [URL]

Mr Arnoid Weman
5/9/2016 12:58:50
Potřebujete úvěr za velmi nízkou sazbou ve výši 2%? dáváme ven úvěru na bydlení, podnikatelský úvěr jakéhokoliv druhu úvěru zájmu nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu: arnoidweman@gmail.com více informací
chizy
9/8/2016 10:43:13

Hello to the people of this forum< Am chizzy from Texas and i can say that am the happiest person on earth since last week with what DR UKO has done for me , it all started last year October when my fiance left me in Texas and travel to see his parents in Ohio at first him was still calling me and show love even when him was away , but it gets to a point when he no longer gives a shit about me , and i noticed it so when i tried to confront him , he told me that he dose not love me again that he feel like being alone i was shocked and heartbroken when i tried talking he will hang the phone on me i was so heart broken and i was frustrated about this , but on a second thought i was not convince that he was on his right senses so i discuss this with my elder sister who lives in California and she directed me to DR UKO of ukospelltemple@yahoo.com saying that the man has helped her friend in such case before so i said to my self let me tried i contacted this man and explain everything to him and behold dr uko said to me what am to do and i did exactly what he and he said after three days my fiance will call me and once he calls me i should pick the calls and he gave some other instructions . so i said okay , but to my best surprise on the 7th of November my fiancee called me and started saying on the phone am sorry it was like a dream to me , with this i said i will tell the world of his dr UKO goodness in my life , so if any one is out there and needs help in his or her relationship can also contact him today via

email ukospelltemple@yahoo.com or whatsapp him on ; +2347064650019

Pan Carlos Ellison
10/12/2015 08:31:43
Ahoj,

Chcete-li správně, abych se představil, já jsem pan Carlos Ellison soukromé věřitele i
rozdávat půjčku ve výši 2% úrokovou sazbou. Jedná se o finanční příležitost u
vašich dveří krok, se ještě dnes a získejte rychlé půjčky. Existuje mnoho out
hledá tu pro finanční příležitost, nebo pomoc v celé
místa a ještě stále nejsou schopni dostat jeden. Ale to je
finanční příležitost u vašich dveří krok, a jako takový si nemůžete dovolit
nechat ujít tuto příležitost. Tato služba je poskytnout oběma
jednotlivci, firmy, obchodní muži a ženy. Výše úvěru
sahá od jakékoliv množství dle Vašeho výběru Pro více informací
kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: carlosellisonfinance@outlook.com

ÚVĚR PŘIHLÁŠKA výplň a RETURN.

Celé jméno:

Osobní telefonní číslo:

Země:

Adresa:

Stát:

Stáří:

Už jste použili před ?:

Stav:

Půjčka Částka potřebná jako úvěr:

Půjčka Doba trvání:

Povolání:

Měsíční příjem:

V potvrzení těchto údajů, se zašleme vám naše podmínky spolu s splátkovým kalendářem a pokud souhlasíte s podmínkami, stojíte dostat své půjčky do 24 hodin. To záleží na vašem závažnosti a naléhavosti při získávání úvěru.

Poznámka: Všechny e-mail by měl být těšit na: carlosellisonfinance@outlook.com

Rád jsem čekají na Vaši rychlou reakci,

S úctou,

Pan Carlos Ellison
Mr. Abdulhamid
9/6/2015 07:54:03
Ahoj Nejdražší Zákazníci,

Jedná se o jedinecnou príležitost, milost ve financování své potreby v rámci svých cinností, pri zohlednení krize soucasná svetová hospodárská. Jsme pujcovat peníze na všechny osoby, které splácet s úrokovou sazbou 3% sleva. email: abdulhamidfinance@gmail.com

Dáme ji do všech oblastí
S Pozdravem
pan Abdul
juliet quin
20/2/2015 09:27:25
Hello Everybody,

My name is Mrs.Juliet Quin. I live in Canada and i am a happy woman today? and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will refer any person that is looking for loan to him, he gave me happiness to me and my family, i was in need of a loan of $30,000.00 to start my life all over as i am a single mother with 3 kids I met this honest and GOD fearing man loan lender that help me with a loan of $30,000.00 Canada Dollar, he is a GOD fearing man, if you are in need of loan and you will pay back the loan please

contact him tell him that is Mrs.Juliet Quin that refer you to him. Contact Mr.Lim Koh via email: (lim.koh56@yahoo.com)
Mr.Andrew Musungu
9/1/2015 14:22:36
Are you in need of a loan?
Do you want to pay off your bills?
Do you want to be financially stable?
All you have to do is to contact us for more information on how to get
started and get the loan you desire.
This offer is open to all that will be able to repay back in due time.
Note-that repayment time frame is negotiable and at interest rate of
2%.

You are expected to inform us of the exact loan amount requested so as to
enable us provide you with the Loan Terms and Conditions. if you are
interested in obtaining loan from our firm.
Please, do complete the short application form given below and we
promised to help you out in any financial needs you are in
LOAN APPLICATION FORM { ONLINE FORM }

1)YOUR NAME...................
2)YOUR COUNTRY................
3)YOUR OCCUPATION.............
4)YOUR MARITAL STATUS.........
5)PHONE NUMBER................
6)MONTHLY INCOME..............
7)ADDRESS.....................
8)PURPOSE OF LOAN.............
9)LOAN REQUEST................
10)LOAN DURATION..................

EMAIL; musungu.andrewfirm@yahoo.com
LINK FINANCE LIMITED
THANKS,
Mr.Andrew Musungu
Mr.Andrew Musungu
9/1/2015 14:22:17
Are you in need of a loan?
Do you want to pay off your bills?
Do you want to be financially stable?
All you have to do is to contact us for more information on how to get
started and get the loan you desire.
This offer is open to all that will be able to repay back in due time.
Note-that repayment time frame is negotiable and at interest rate of
2%.

You are expected to inform us of the exact loan amount requested so as to
enable us provide you with the Loan Terms and Conditions. if you are
interested in obtaining loan from our firm.
Please, do complete the short application form given below and we
promised to help you out in any financial needs you are in
LOAN APPLICATION FORM { ONLINE FORM }

1)YOUR NAME...................
2)YOUR COUNTRY................
3)YOUR OCCUPATION.............
4)YOUR MARITAL STATUS.........
5)PHONE NUMBER................
6)MONTHLY INCOME..............
7)ADDRESS.....................
8)PURPOSE OF LOAN.............
9)LOAN REQUEST................
10)LOAN DURATION..................

EMAIL; musungu.andrewfirm@yahoo.com
LINK FINANCE LIMITED
THANKS,
Mr.Andrew Musungu
Mr Wagner`
18/11/2014 03:02:23
Dobrý den všem,

Jsem soukromý věřitel, jsem nabízejí půjčky na 3%, to je legitimní společnost se ctí a rozdíl jsme připraveni vám pomoci v jakékoli finanční problém, který jste nabízíme všechny typy úvěru, takže pokud máte zájem o tuto nabídku půjčky laskavě kontaktujte nás na e-mail: wagner_firm1@blumail.org

Také poskytnout detaily, abychom mohli pokračovat s půjčkou ihned.

Jméno:
Částka potřebná:
Doba trvání:
země:
Účel úvěru:
Měsíční příjem:
Telefonní číslo:

Kontaktujte nás s výše uvedených údajů na naší e-mailu: wagner_firm1@blumail.org

Pozdravy vám všem.
Mr Wagner`
18/11/2014 02:58:33
Dobrý den všem,

Jsem soukromý věřitel, jsem nabízejí půjčky na 3%, to je legitimní společnost se ctí a rozdíl jsme připraveni vám pomoci v jakékoli finanční problém, který jste nabízíme všechny typy úvěru, takže pokud máte zájem o tuto nabídku půjčky laskavě kontaktujte nás na e-mail: wagner_firm1@blumail.org

Také poskytnout detaily, abychom mohli pokračovat s půjčkou ihned.

Jméno:
Částka potřebná:
Doba trvání:
země:
Účel úvěru:
Měsíční příjem:
Telefonní číslo:

Kontaktujte nás s výše uvedených údajů na naší e-mailu: wagner_firm1@blumail.org

Pozdravy vám všem.
Mikuš Tn
16/10/2005 16:44:12
Čo s týka hlučnosti viem a na vlastné oči som videl že majitelia Olcitov sypali do prevodovky práškový sírnik molybdénu cca 1-polievkovú lyžicu na výmenu. Vraj potom ide rumunská prevodovka tichšie.
Vlastnú skúsenosť s tým však nemám.
mikuš TN
16/10/2005 14:20:50
Vzľadom nato že v prevodovke nebol žiadny olej tak hlavne pri radení vydávala neadekvatne zvuky po naliatí oleja to zmizlo-vďaka oleju.
Hypol vyrába Slovnaft olej do hypoidných prevodoviek a mám s ním celkom dobré skúsenosti
Ložisko predné do Lada Samara 2108,2109. má ten istý rozmer ako Trabik tripoid.
Ivosh Profil uživatele + foto
14/10/2005 13:23:22
Co je to Hypol? Jak ovlivní hlučnost převodovky? Poslední dobou mám o
poznání hlučnější převodovku na W353 a docela mně to znervózňuje. Nepomohla
ani výměna oleje (3 roky starý Shell Spirax) za PP 80. Hladiny před i po OK.
Rád bych zkusil lehčí řešení, než začnu iniciovat výměnu převodovky. :-)
mikuš TN
13/10/2005 22:03:52
Pri kúpe Trabika z NDR mi tiež nič z prevodovky nevytieklo za 24 hod vykapkalo asi 1-2 deci čiernej vazelíny. Niekto mi poradil a aj som to urobil, 1nafty do prevodovky prebehnúť zaradovať všetky prevodové stupne vypustiť a znova to isté kým to nevyteká čisté /ja som to tak zopakoval 3x/potom nalial hypol a bolo po hlučnej prevodovke/
georgius
12/10/2005 11:50:25
Jeste bych doporucil vypoustet stary olej z teply prevodovky a po vypusteni to jeste trochu projet aby se vystrikal zbytek z diferaku. Pak teprve nalyt novy olej. Nevytece toho moc ale trochu preci. G
walkingtall
11/10/2005 16:22:44
Ivoshi díky za vyjasnění celé kauzy a slibuju, že bez oleje v převodovce nadále jezdit nebudu. Myslím, že by mě to ani nebavilo :-)
Zdar.
11/10/2005 16:16:40
Když se nad tím zamyslím kolem a kolem, řekl bych, žes bez oleje opravdu
jezdil. :-))
walkingtall
11/10/2005 16:08:38
Já jsem teda poslední dobou asi opravdu jezdil bez oleje!!
walkingtall
11/10/2005 16:07:27
Myslím ten ventil, cca 2 cm od spodku převodovky, na boku. Je to skutečně on, to vím jistě. Řeknu to takhle, vyšrouboval jsem ho, pak sjem vyšrouboval ten nálevní ventil a nic nevyteklo. Absolutně nic. Pak jsem tam jenom na zkoušku nalil asi 1dcl nového oleje a ten už mi spodem vytekl. Čili tam sand skutečně nebyl žádný olej!
11/10/2005 15:57:24
Počkej, počkej, výpustní ventil nemá žádnou hladinu. Ten je dole a vyteče
skoro všechno. Myslíš ten úplně dole na boku?
11/10/2005 15:55:09
No, kdyby mi zmizel z převodovky litr oleje, tak té netěsnosti určitě věřít
budu. Obzvlášť, když je černá. A že je nahoře -- může být netěsná i v jiných
místech, než je spára mezi skříněmi. Např. v ústí náhonu tachometru a pod.

V první fázi bych ji komplet očistil a pak nějaký čas jezdil a sledoval,
kudy teče. Pak bych se podle toho zařídil. Buď rozlepením a přetěsněním,
pokud to bude ve spárách, nebo adekvátním řešením jiného zjištěného místa.
walkingtall
11/10/2005 15:54:16
Ehm. Teď mě tak napadá - to znamená, že maximální hladina oleje v mé převodovce byla dnes max. na úrovní výpustného ventilu! To bylo asi jenom kousínek od nějaké menší katastrofy, co? Já tomu prd rozumím, ale myslím, že si to dokážu domyslet.
walkingtall
11/10/2005 15:48:40
No, je celá černá, prostě od šmíru, oleje, taková ta klasická černota. A je fakt, že je černá kompletně. Ale divný je, že i vršek, ne? To by snad měl podléhat gravitaci a téct po stěnách dolů?
No a teď to bylo na STK a v lehkých závadách bylo právě "netěsnost převodovky. "Ale je otázka, do jaké míry tomu mám věřit, protože STK byla poněkud "nestandardně" řešená :-) - čili, jestli si to jenom nevymysleli...
OK. V případě, že by byla nětěsná, tak co to znamená? Znamená to, že řešením je, přejít a dotáhnout všechny šrouby apod.?
11/10/2005 15:29:57
Pokud máš převodovku netěsnou, tak to možné samozřejmě je. Měla by být hodně
potečená. Je?
walkingtall
11/10/2005 15:25:36
Zdravím. Následující dotaz neberte jako sci-fi, myslím ho zcela vážně. Chtěl jsem vyměnit olej v převodovce a tak jsem vyšrouboval výpustný ventil a čekám s kanystrama okolo a ono nic nevyteklo. Tak jsem tam vrchem nalil deci novýho a ta pak už spodem vytekl. Před dvěma rokama jsem tam nalil cca 1 - 1,5 l. KAM TEN OLEJ ZMIZEL?!
Tudíž se ptám, je možné, aby olej (1 litr) z převodovky během dvou let takřka zmizel, prostě se ztratil?
Vrtá mi to hlavou.
Díky za odpověď.
na začátek předchozí  1 | 2  další další

Odepsat na: Olej v prevodovke

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist