1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Bezkontaktní zapalování (13)
Pedro1051
8/4/2014 20:23:38
Mám náhradný motor na Traboša s elektronickým bezkontaktným zapaľovaním, avšak dráty sú poodstrihané a neviem ako to zapojiť. Zatiaš som neskúšal, bojím sa že niečo spálim pri zlom zapojení. Je to orginál NDR. Neviete niekto ako to zapojiť podľa farieb káblov?
str
18/9/2013 17:41:36
Čus chlape, hele prodává ho p. Kytka [URL] zásilkově, dále pak Plzeň trabantklub, praha pí. Vajtrová Biskupcova ul. atd... proč to zlobí? Kldívko, kondík, kablík, cívka, VN kabel, koncovka, svíčka. Nic jiného tam není a ničím jiným to tudíž nemůže být. Pak ovšem taky špatné gufero na příslušné straně klikové hřídele, těsnění pod válcem, pod hlavou.. to ovšem nevyřeší ani zapalování od samotnýho boha blesků.
Petr
18/9/2013 14:28:38
Zdravím chlapy.. nevíte nekdo kde koupím bezkontaktni zapalování na trabanta? u normalního mi to jede porad jen na jeden valec a už me to jebe..
Marek Ješátko
28/4/2010 19:31:41
nazdar koupil jsem si bezkontaktni zapalovani MZ-04 vape na 350 typ 638.mam problem startuje to skvele ale motor nechce jit do otacek nekdy chvilku jo z toho zas ne a jeste mi strili z vyfuku poradte prosim dekuju.
tom
30/3/2008 22:44:56
cauu tyooo nejde mi to zapalovani napichnout na pocitac ...a stelovani bude asi hodne slozite ..nemohl by jste mi nekdo poradit?dik
Tomas Janus
23/11/2005 17:22:32
jo dik to je super to ted bude v pohode dik
Petr Vaverka Profil uživatele
23/11/2005 16:31:29
Stačí ?
Přílohy:  ebzaese2h.doc (450,5 kB)
Tomas Janus
23/11/2005 15:29:54
Čau potrebuju poradit se zapojenim beykontaktniho zapalovaní neni nakej plane nebo schema podle kteryho bych to moch zapojit??? dik moc a zatim čau
trabant je šrot
21/10/2005 21:18:45
hrozneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ivosh Profil uživatele + foto
26/5/2005 16:14:52
> Pokud máte někdo nějakou zkušenost prosím napište . Pomohlo by schéma .

Pokud to startovalo a najednou z ničeho nic to nestartuje, závada nemusí být
ještě v zapalování. Doporučuji projít i palivový systém, svíčky a tak, než
člověk vybere zaplování. Pokud to přestalo z ničeho, tak seřízení zapalování
asi nepomůže, protože EBZA se nerozešteluje tak rychle.
Pavel JHB Profil uživatele
26/5/2005 16:05:04
Schema mam, posli mi mail, jinak zapomenu...
Pavel JHB Profil uživatele
26/5/2005 16:02:21
Nejakou kontrolu dratu jsi provedl? Nejdou oba valce nebo jen jeden? Pokud nejdou oba, je nkde presrusenej drat, nebo jsou pryc halovky. Pokud to vselijak vynechava, nebo to jde jen ve vysokejch vypada to na hybrid nebo koncovej tranzistor v jednotce. Cesta nejmensiho odporu je celek poslat Vrbisovi, vi co a jak, hlavne ma ND a ceny lidove. Ac jsem elektronicky vybaven (jak technikou, tak i zbytkama znalosti) zvolil jsem tuto cestu.
Jura
26/5/2005 08:35:59
Ahoj mám strýce kterému přestal startovat trabant. Má tam bezkontaktní zapalování a neví si s tím rady. Pokud máte někdo nějakou zkušenost prosím napište . Pomohlo by schéma .
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Bezkontaktní zapalování

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist